Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto jest prawda

Czy nie sadzicie ze prawiczek i krokpa 1987 jest opozniony w rozwoju?

Polecane posty

Ja nie rozumiem jak kogoś można potępiać za takie rzeczy jak przekonania, czy mowić, że skoro osoba jest wstrzemięźliwa seksualnie to odrazu jakas obleśna, nieatrakcyjna, aseksualna i Bóg wie co jeszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo po kim urode odziedziczyl choc niekoniecznie we wszystkim powinien isc w moje slady;) A Tobie co prawiczku brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie czemu jestescie ograniczeni?Nie potraficie w kulturalny sposob dyskutowac?Wyzwiska to sa argumenty malych ludzi.No tak nad czym tu sie zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wedlug mnie lewiczek to nazwyklejszy PROJEKT. ktos kto mialby tak ograniczone horyzonty myslowe-po tylu inwektywach jakie zebral na kafe juz dawno by sie stad ulotnil-a on-nie dosc ze ma poczucie humoru-to jeszcze duzy dystans do siebie!! a to wyklucza osobe z takimi pogladami-wiec twierdze ze lewik to nazwyklejszy projekt :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze temat jest o podszywie prawdzwego prawiczka tzw krokpa. po drugie opóźniony to predzej jest autor tematu , lub bardzo znudzony skoro nie ma innych problemów:/ co do prawiczka to sie z nim nie zgadzam, bo uwazan iż całe to pierdolenie o dziwicach,cnocie i czystości to brednie i głupia presja narzucona na kobiety niczym w sredniowieczu... ale do samego typa nic nie mam .życzemu aby znalazł pann któa sprawi że zmieni nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzialem pod uwage podszywu i dlatego tak napisalem bo wpier.... sie na kazdy temat i pisze jakies brednie nie na temat a nie chodzi mi o jego prawictwo bo to jego sprawa i moze nawet do 90 byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×