Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrasss

jak zaczac chodzic z dziewczyna za reke?

Polecane posty

Gość piotrasss

jest taka dziewczyna, mamy sie do siebie, oboje jestesmy wolni, ale nie jestesmy para.... chcialbym zaczac chodzic z nia za reke po ulicy, ale nie wiem jak zaczac, zeby wygladalo to naturalnie i zeby ona nie cofnela reki? a takze drogie dziewczyny czy jak zaczynacie chodzic z facetem za reke, to to dla was automatycznie znaczy, ze jestescie para, i ze go pocalujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrasss
niech ktoras odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlap ja za ta reke i juz :) No z reguly trzyma sie za reke dziewczyne/chlopaka Ale pytania bedziesz ze mna chodzic to wiesz byly daaawno temu. Jak dla mnie trzymanie sie za reke cos znaczy, bo przeciez nie chodzisz tak z byle ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
takze drogie dziewczyny czy jak zaczynacie chodzic z facetem za reke, to to dla was automatycznie znaczy, ze jestescie para, i ze go pocalujecie? dla mnie znaczy to, ze biore jego karte kredytowa i kupuje nowe pantofle automatycznie ale bez calowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
tylko po chodniku nie chodzcie za ręke bo to nie wypada:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
mam tez pomysl jak tego dokonac udawaj ze chciales zlapac ja za tylek i przypadkowo natrafiles na dlon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś się podszywa
kup kajdanki i cap, przykuj się do niej, już nie będzie mogła wyrwać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniee też
jeden taki chciał wziąść za rękę to powiedziałam, ze tak to będę chodzić z moim chłopakiem, no to zaproponował, ze nim będzie a ja się zgodziłam :) ale znam przypadki, ze dla chłopaka trzymanie za rekę nic nie znaczyło a dla tej dziewczyny wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtarararara
moj chlopak zlapal mnie za reke na pierwszej randce. szlismy wtedy opustoszala ulica, wiec gdybym nawet zaczela uciekac w poplochu, nie najadlby sie wstydu ;) moze i ty tak sprobujesz? na naszym pierwszym spacerze nijak mi ta jego reka nie pasowala ;D zdazylam zdziczec, ale teraz jestem jak najbardziej oswojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufolka monolka
łojezuuuu! to złap ją za nos, jak za rękę się boisz:P niektórzy portafią poprawić humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gqqqqqqqqqqqqwwwqwww
dokladnie, najlepiej jak bedziecie gdzies gdzie jest spokojnie, zlap ja za reke a otem popatrz w oczy sie usmiechnij:) teraz jest zima wiec jak np powie ze jest jej zimno to ja przytul albo wez jej rece w swoje ze ogrzejesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to urocze problemy, chciałabym mieć tylko takie :) Mój facet wymyślił niezły sposób na załapanie mnie za reke juz na pierwszym spotkaniu. Poszliśmy na spacer i zaciągnał mnie na murek z którego było widać panoramę, wiedział, że mam lęk wysokości i normalnie nie weszłabym na ten murek. Więc wszedł pierwszy i podał mi rękę, złapałam i nie chciał już puścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrasss
a gdybys wtedy puscila te reke to zapewne nie sprobowal by juz nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw chodziliśmy
blisko siebie, reka w ręke, potem nasze mała palce zachaczyły o siebie i tak było przez jakiś czas, potyem z trzymaniem się za ręke nie było kłopotu. pogoda ci sprzyja, przecież zawsze ją możesz złapać za rękę żeby się nie poślizneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah wspomnienia
tylko sie tak nie stresuj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrasss
ok, autrentycznie dziekuje za wsyztskie odpoweidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka...mmm....
po prostu zlap moj chlopak nie mial z tym problemu juz na pierwszej randce trzymalismy sie za reke i calowalismy a pozniej jeszcze cos mam 15 lat i juz nie ma z niczym problemu sex itd mam juz za soba. tylko wiesz ten sex to nie dobry pomysl mam slicznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka69
hahaha ostatnia odpowiedź 10/10 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady musicca
z tym murkiem fajne;) podaj dłoni..przy jakies okazji;) a chwyta sie za rękę..najlepiej w klimatycznym miejscu...przy spacerze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyhhhhhhhhh
Jak sie troche wstydzisz to zlap 'pod pache'. To takie bardziej neutralne, a latwo mozna przejsc z tego do 'normalnego' trzymania za reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
poprostu złap i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AruSS
sposób by chodzić jest zacząć rozmawiać z dziewczyną i wziąść jej dłoń i powiedzieć jakie ładne ma paznokcie i wziąść ją za rękę a na sam koniec buziaka i spróbować jak długo wytrzyma przy całowaniu kiedy braknie jej powietrza to oznacza że chcesz z nią chodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AruSS
U mnie działało poprawnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianskoszylasa525
trzeba najpierw popsikać ręke perfumami dla kobiet i ona będzie chciała mieć pachnące ręce więc chwyci cię za ręke ty wtedy ręke przyłożysz do penisa i zacznie ci obciągać POMOGŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×