Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baaja

Agencja Pracy POLLUX praca w Holandii był ktoś

Polecane posty

Witam, mam pytanko, czy może ktoś z Was pracował w Holandii za pośrednictwem Agencji Pracy POLLUX... Bo nadarza mi się okazja na wyjazd, ale słyszę różne opinie - niektórzy mówią, że było super, inni - że prawie w ogóle nie było pracy i przez to praktycznie tracili tylko na utrzymanie za granicą, bo pracowali 1-2 dni w tygodniu. Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia112777
Prosze panią która przyjechałą z karą 75 euro ... O pilny kontakt na mój E-mail ... Dziekuje Pozdrawiam Kasieńka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem a moja kuzynkajest i jest bardzo zadowolona... pracuje w chlodni przy pakowaniu mięsa praca 8 godzinna od 7 do 15. kasa całkiem niezła,odciągają za spanie, wyżywienie w swoim zakresie, ale po odciagnięciu i tak zostaje całkiem nieźle... tak więc opinie są podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveNL
Co wy ludzie wypisujecie o tej zmianie na Allin uitzendbureau PRZECIEŻ TO INNE BIURO!!!!!!!!Znajduje się również w Roosendaal ale nie ma nic wspolnego z POLLUX DETACHERING!!! Poza tym te wciąż przeklejane stare posty z innych forum są nie adekwatne do sytuacji teraz w Polluxie. Jesteś w porządku to firma jest również, poza tym zależy wszystko od ich klienta jak ma prace to możesz tyrać ile chcesz ale jak nie ma to robisz tylko to co jest do roboty. To agencja pracy wiec daje prace jak ja ma jak nie ma to szukasz sobie cos samemu a nie siedzisz na domku i czekasz az zadzwonią. Trochę inicjatywy ludzie. Podajcie mi nazwę agencji, która jest 100% fair do wszystkich swoich pracowników?? Nie ma takich !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy xx
Czy wyjeżdża ktos w sobotę do Rossendal do Holandii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemrak entary of Schijndel
teraz ja piszę post!! Wszyscy, którxy uwazaja, ze to biuro okrada to frajernia zwykła. dlaczego zarobilas 200e za 2 tygodnie? -bo na kreske pierwszy tydzien zyłas na domku i pozniej bylo to odciagniete wraz z kasa za czip czy buty!! -kary sa dla tych, którzy nie potrafia sie zachować!! tzn -palenie papierosów(gdyby nie bylo to zabronione to juz dawno domek byłby czarny od dymu) brak przescieradla? na materacu zleje sie i posra 100 osób! to wszystko ma nauczyc dyscyliny racowników!! jesli sa w domku zasaday to nie ma czegos takiego!! sa domki na których nie dastano ani jednej kary rzez ponaqd pol roku!! zasada z praca? heh kto robi i się nie leni- ten zawsze znajdzie grosz w kieszeni!! jesli chcesz pracowac i otrafisz odlozyc to kasa z tego biura jest dobra. jeden problem- WIEKÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez od legginsow
a ja mam pytanie czy w tej agencji wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci? jesli tak to moze znacie jakas gdzie nie wymagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była pracownica
Strasznie denerwują mnie te wasze przestrogi przed tą firmą i fakty wyciągnięte z palca... Na każdym forum roi sie od tego jaka ta firma zla, że wlepiają kary, że są niewyplacalni, że nie ma pracy... Pewnie pisza to ludzie z zemsty którym sie nie udało dostać wymarzonej pracy za wielkie pieniądze, którzy nie mieszkali w willi z basenem.... Najlepiej jeszcze jakby płacili za picie i jaranie na domkach prawda?? W żadnej agencji nie znajdzie sie praca dla ludzi którym po prostu sie nie chce pracowac... którzy odmawiaja pracy bo wolą w wekend poimprezowac lub ktorzy nie zjawiaja sie w pracy bo zaspali po imprezie badz dla takich ktorzy ida do pracy na kacu lub w stanie nietrzezwisci... Pracowalam w tej firmie i widziałam wiele takich przypadkow... Były tez takie osoby którym po prostu praca nie odpowiadala, bo za zimno, bo brzydkie zapachy... Pewnie nie wszystko z tą firma jest ok ale to w sumie jak z każda... No i nie bronie wcale tej firmy bo faktem jest, że ładne panienki zawsze znajdą tam najlepsza prace- w szczególności gdy są "zaprzyjaznione" z szefem-managerem tej firmy Ersinem... No ale takie są realia, nie tylko tutaj(w polsce tez) ,że jesli oczekujesz wiekszej wypłaty badz lepszej posady to najszybciej przez łóżko... niestety... POZDROWIENIA DLA CAŁEJ ZAŁOGI FIRMY POLLUX :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xadrianx
witam. jedzie ktos przez agencje pollux do holandi w ta sobote? prosze o kontakt xadrianx21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddwski
Agencja jak kazda inna, znam malzestwo co w dwa lata odlozyla na 3 pokojowe mieszkanie w miescie 60tysiecznym.... wiec mozna, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackass
dalej to samo sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhdhd
Opinie o agencjach pracy, codziennie nowe oferty pracy, zawsze aktualne informacje, porady. nowe ogłoszenia www.holandiapraca.feen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczka25
LUDZIE!!! czy wy nie myslicie logicznie czy co? dlaczego przed wyjazdem nie poprosicie agencje aby wam przyslali umowe poczta abyscie mogli sie zaopoznac z warunkami??? jak mozna jechac w ciemno bez umowy nie wiedzac co was tam bedzie czekac tak naprawde?? ja jechalam z polskiej agencjii do belgii jako opiekunka do dzieci i oni mi najpierw przyslai umowe ja dokladnie ja przeczytalam podpisalam wyslalam do nich a potem oni mi odeslali podpisana przez nich i mialam dowod jakby cos. to taka moja dobra rada dla wszystkic ktorzy mysla o wyjezdzie zagranice.a tak przy okazji to sa w ogole jakies agencje godne polecenia??bo tez plaanuje znowu wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zna ktos agencje pracy POLLUX razem z mezem chcielismy wyjechac czy to sa oszusci prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzi@
Byłam z tą Agencją 2 miesiące w Holandii i nie było wcale tak źle. Pracowałam bo miałam cel - kredyt tu w Polsce, mąż bez pracy i dziecko małe. Domki może nie hotele 3gwiazdkowe ale normalne kwatery. Dają kary - owszem bo dbają o porządek, dzięki temu wyrzucili nam z sąsiedztwa pijaka i obiboka przez ktorego nie moglismy się wyspac w nocy. Może nie zarobiłam kokosów ale przywiozłam na 3 raty hipoteczne do przodu i jeszcze zostało. Faktem jest ze duzo zależy od pracodawców holenderskich dla których szukają pracowników - są kapryśni tak jak nasi pracodawcy tylko ze tu nikt mnie nie zatrudni na miesiąc czy dwa za normalne pieniądze. Więc ci "poszkodowani" mieli byc moze pecha z trafieniem na takiego pracodawcę. Ale wina tu nie leży po stronie Agencji bo chyba nie wiecie jak działają Agencje Pracy - to one zatrudniają i to one ponoszą wszystkie koszty i zajmują się całą biurokracją a pracodawca ma gotowego pracownika dlatego czasem ma go gdzieś. Ludzie w firmie i tu i tam - sympatyczni, chociaż ciężko dostępni to prawda. Ogólnie Agencja jak każda inna która rekrutuje do Niemiec czy Belgi. Wszędzie są jakieś minusy ale wszędzie jest też banda nierobów i innych takich z "przeszłoscią" ktorym tu w kraju NIKT pracy nie da. Tacy nie będą szanować ani polskiego ani innego pracodawcy a czasy kiedy za granicą normalnie legalnie mógł pracować każdy dawno się skończyły. Pracowałam kiedys tu w kraju przez inna znaną Agencje na R...... przy wykładaniu towaru i jako kasjerka - za psie pieniądze więc wole jechac i tam zarobic nawet te 2tys niz tu 800-900zł na śmieciowych umowach P.S. po powrocie dostałam jeszcze zwrot z podatku nie mały a to dzięki temu ze miałam tam legalną pracę i wszystkie skladki odprowadzane Moja rada jest taka: jak ktoś nie umie pracowac i nie ma motywacji do pracy to niech siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjechalam mimo tego ze sie obawialam po tym co tu przeczytalam . Wrocilam po 2 miesiacach bo skonczyla mi sie umowa, tak to bym siedziala dluzej bo praca nie byla wcale ciezka a pieniadze normalne. W Polsce takich nie dostanie. Duzo zalezy od czlowieka, jesli w biurze normalnie rozmawiasz to normalnie z toba postepuja a jesli z ryjem skaczesz to gadac z toba nie chca - dziwisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chyba tez sie wybiore do pollux-u;] Pracowałam 3 miesiace w rhedzie w niemczech w tunisie.. poczytajcie tamte komentarze tez włos sie jerzy ale nie narzekam praca calkiem fajna a ze kierownictwo pofilmowane ? no cóz musza tacy byc bo inaczej polacy weszliby im na głowe;]ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdza ktoś z was z Pollux-em 09.09.2013r z Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj moi drodzy Polacy ,,,, czytam wasze opinie i zastanawiam sie co wy chcecie od życia ???? ,tak jak wy pracuję przez biuro ale nie polluks inne w regionie Brabant i to jest moje drugie biuro ,a wogule to pracuję tu w Holandii 6 lat ,,i czytam takie same opinie o swoim biurze ,tak że wszędzie są osoby nie zadowolone ,każdemu komu tu nie odpowiada polecam powrót do kraju i Tusk da wam lepsze pieniądze ,i warunki ,...a wystarczy troszkę chęci i wytrwałości a z pewnością efekty będą , tylko złodzieje dorabiają się pieniędzy po jednym miesiącu pracy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka275
Ludzie czytając wszystko od początku stwierdzam, że co niektórzy nie dorośli jeszcze najwyraźniej do samodzielnej pracy!!! Jak już wyjeżdżasz to pamiętaj,że to HOLANDIA a nie POLSKA!!! Ja przykładowo pracowałam w firmie POLLUX 4 lata i nie miałam żadnych problemów z tą firmą i warunki mieszkalne nie są złe i mieszkania są w dobrym stanie, ale jak bydło wpadnie i ma w d***e dbanie o to bo to nie ich to jak ma być normalnie!!!!!!!!! Jeżeli chodzi o załatwianie czegokolwiek z tymi ludźmi w tym biurze to też nie mam żadnych zarzutów, a jak ktoś nie potrafi przyjść i normalnie wytłumaczyć z czym ma problem na spokojnie tylko wjeżdża jak nie wiem gdzie i to jeszcze z pyskiem to ja osobiście też olałabym takiego idiote czy idiotke!!! W każdej jednej firmie zdarza się tzw postój w pracy,nie zawsze ale jednak... A jeśli komuś się wydaje że przyjedzie do Holandii pościemniać i za to mu zapłacą to się naprawde grubo myli!!! Nie umiesz pracowac to lepiej siedź w domu bo za granicą tylko wstyd polakom przynosisz!!!! To Tyle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorka275 Ludzie czytając wszystko od początku stwierdzam, że co niektórzy nie dorośli jeszcze najwyraźniej do samodzielnej pracy!!! Jak już wyjeżdżasz to pamiętaj,że to HOLANDIA a nie POLSKA!!! Ja przykładowo pracowałam w firmie POLLUX 4 lata i nie miałam żadnych problemów z tą firmą i warunki mieszkalne nie są złe i mieszkania są w dobrym stanie, ale jak bydło wpadnie i ma w d***e dbanie o to bo to nie ich to jak ma być normalnie!!!!!!!!! Jeżeli chodzi o załatwianie czegokolwiek z tymi ludźmi w tym biurze to też nie mam żadnych zarzutów, a jak ktoś nie potrafi przyjść i normalnie wytłumaczyć z czym ma problem na spokojnie tylko wjeżdża jak nie wiem gdzie i to jeszcze z pyskiem to ja osobiście też olałabym takiego idiote czy idiotke!!! W każdej jednej firmie zdarza się tzw postój w pracy,nie zawsze ale jednak... A jeśli komuś się wydaje że przyjedzie do Holandii pościemniać i za to mu zapłacą to się naprawde grubo myli!!! Nie umiesz pracowac to lepiej siedź w domu bo za granicą tylko wstyd polakom przynosisz!!!! To Tyle...... A wiesz kobieto że wszystkie Uitzendbureau czerpią najwyższe zyski z niewypłaconych zobowiązań płacowych co do pracowników...skoro pracujesz już jakiś czas w NL to sprawdź na ile ciebie oszukali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakiśTamPolak
Jeżeli jedzie bydło polskie a nie ludzie do pracy to tak sami robią. Uciążliwość i zawiść na pierwszym miejscu. Złodzieje i pijaki jak z łańcucha spuszczeni. Na ulicy puszka przyklejona do ręki. I wieczne dresiki i białe buty sportowe. W pracy jak się jest dobry, pracodawca przejmie od biura pracownika, jestem tu i wiem co (polacy ) potrafią. A o złych tylko się mówi. I kieruje to tylko do tych Złych Zbydlonych polaczków co przyjechali z myślą o krainie miodem i mlekiem płynącej, a tu trzeba pracować i płacić. I nie bronie tego biura nigdy tam nie pacowłem.ale wszystkie biura są podobne .W tych czasach boją się SNCU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaryba
dokładnie tak poza tym wejdźcie na fora innych agencji pracy KAŻDA ma złe opinie bo zawsze znajdzie się grupka wyrzuconych z pracy ćpunów pijaków i obiboków którzy wylewają swoje frustracje w internecie! POLSKA TO KRAJ HEJTERÓW - wystarczy przeczytać pierwszy lepszy artykuł w necie żeby znaleźć pod nim masę negatywnych opini! polacy kochają opluwać innych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sszczęsliwa
Witam ,być zadowolony ze przyjmowałes sie 4 godziny bo ja przyjmowałam sie 12h. Jezeli i chce pracować o to praca jest . Pracuje 7 tydzien i numer sofi miałam zrobiony w pierwszym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ta firme moj maz tam pracuje i jest zadowolony caly czas ma prace a siedzi tam 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inni co z nim pracuja tez nie nazekaja tylko tam trzeba chciec pracowac i co tydzien regularnie masz wyplaty moj brat tez tam wyjezdza do pracy na czysto mozna wyciagnac 300 euro tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z was jedzie do pracy 13.07.2014 ? chce jechac z chlopakiem ale troche sie obawiamy, że nie bedzie tak jak nam obiecują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×