Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

mam nadzieje ze u mnie tez bedzie bez problemow.. jak narazie to licze na to ze sie wylecze.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, najlepiej wszystko:)nie mam pojecia o op.nosa ,nie zaglebialam sie w temacie,bo jestem obecnie b.zajeta,ale do rzeczy;operowal dr.Polak?Jak wygladala klinika i w jakim miescie ?Nie boje sie narkozy ,ani bolu ,tylko efektu koncowego; to nie sa piersi ,ktore mozna "schowac" tylko nos!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfny
Witajcie, Zamierzam operować nosek u dr Libora Polaka.(prawdopodobnie wakacje) Oprócz zdjec na jego stronie widzziałam zdjecia noska jednek dziewczyny. Chciałabym zobaczyc wiecej!!! Bardzo prosze o informacje jesli ktos robil u niego nosek. Ja dodam, że mój nos jest 'orli' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
witam dziewczyny co z pozwem zbiorowym macie jakies info piszcie prosze na emeil ja jak tylko czegos sie dowiem tez dam znac na forum pozdrawiam w srode mam usg o 9.15 trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej dominikapolska, i jak Twoje usg? co wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
sa cale!!!!!!! o ja piepsze ale szczescie !!!!!!!co!!!!!ALE LEKARZ NAKAZAL BEZWLOCZNE USUNIECIE TAKI NAKAZ JEST U NAS WE FRANCJI JESTEM W SZOKU DZIEWCZYNY PISZCIE CO Z TY POZWEM WIECIE COS BO JAK NARAZIE TO TYLKO KTO MA LADNIEJSZY NOSEK PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻALOSNE
no widze ,ze u nas zgranie jak cholera najpier gadki ,ze pozew zbiorowy ,ze wszystkie razem a tu jak zwyle porobiły sie ,kumpelki jakies tajemnice ,podawane kody i tylko one wszechwiedzace wiedza gdzie wysłac dokumenty co do odszkodowania i oczywiscie nie pomoga !!!! NIECH ,ZYJE POLSKA SOLIDARNOSC BRAWO!!! tylko tak dalej dotyczy to rihanki czy jakosc jej tam BRAWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
no wlasnie niczego sie nie mozna od nikogo dowiedziec szkoda bo myslalam ze jestesmy w takiej samej sytuacji oby nie gorszej od niektorych mimo to pozdrawiam noska nie robilam na drugie cycki nie mam i dlatego pytam o pozew zapomnialam ze to zbrodnia walczyc o swoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hmmm, chyba troszke przesadzacie. Kazda co wie to pisze, a sa pewne sprawy, ktorych nie powinno sie podawac na forum gdzie zagladaja nie tylko poszkodowane dziewczyny, ale takze masa idiotow. Zreszta jedna z Was pisala, ze na jej maila pisza i wyzywaja glupi ludzie. Wiec trzeba uwazac. Ja sie osobiscie kontaktowalam z 3 prawnikami. Jeden mial robic pozew zbiorowy i du...pa. Drugi tez mial zadzialac i z jego gadki wyszlo, ze ledwo co wie o tej sprawie, a potem chyba dominikapolska pisala, ze gosciu nie ma juz czasu na inne kobiety. Wiec skreslony. A dzis dzwonilam do 3. i on tez dopiero orientuje sie w sprawie i kontaktuje z zagranica. Wszystkie jestesmy w kropce. No a noski zostawmy w spokoju, to jest forum ogolne o Polaku, wiec noski i brzuszki tez moga sie wypowiadac. ps. jak znow cos sie dowiem co trzeba, to od razu napisze. Buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻALOSNE
a wiec powiem tak w CZechach prawnik umył ręce poniewaz nie widzi szans na odszkodowanie jego zdaniem Polak nie jest winien tej calej sytuacji!!! Rzecznik Praw tez umywa rece powiedziano mi ,ze nie ma raczej szans na pomoc ,jezeli chodzi o operacje upiększające wiec jak narazie cicho i taj ,juz chyba pozostanie !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciahani
czesc dziewczyny jestem po wymianie implantow PIP - ow na mentory u doktora Furmanka . mialam operowane piersi w 2009 roku u Polaka . piersi bardzo ladne i ladnie sie goja . wzielam ciut wieksze implanty od Polakowych . roznica z Polaka klinika jest tak jeak porownac dzien do nocy . u Polaka nie mialam nawet konsultacji anestezjologicznej tylko jakies badanie krwi , kasa i prosto na stol . a u Furmanka badanie krwi , moczu , ekg i jeszcze dodatkowo dla mnie chcieli przeswietlenie klatki piersiowej bo w tym roku stuknelo mi 41 lat , a oni od 40 robia rtg. wszystko w cenie operacji troche ponad 8000 zloty wyszlo wszystkiego .i jak ktos chce moze zostac za zaplata dluzej w szpitalu nie jak u Polaka na drugi dzien wypad chocbys niezywa byla . a doktor Furmanek to skarb nieziemski , jak mam jakies pytanie moge dzwonic czy pisac i on odpowiada zawsze grzezcnie i uprzejmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada to prawda
NO TAK CZEGO NA POTRZEBY TELEWIZJI SIE NIE ROBI WSZYSTKO LADNIE WYGLADA A W RZECZEWISTOSCI W DUPIE NAS MAJA DELIKATNIE MOWIAC RZECZNIK PRAW PACJETA DO TELEWIZJI MOWI CO INNEGO A PRZED KAMERAMI CO INNEGO PORONIONE PRAWO PORAZKA W SLUZBIE ZDROWIA JAK MASZ KASE WYMIEN IMPLANTY JAK NIE MASZ CZEKAJ NA RAKA ALBO CO GORSZEGO TAKA PRAWDA KTO TU SIE TYM PRZEJMUJE SKORO DLA WIEKSZOSCI JEST WAZNY NOSEK CZY TLUSZCZ KTORY TRZEBA ODESSAC PUSTE KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NO TAKA PRAWDA NIE MA CZYM SIE OBRUSZAC TAK TO WYGLADA 80 KOBIET POZEW ZBIOROWY KTO I GDZIE JAKA TAJEMNICA Z TEGO NO TAK BO KTO INNY TEZ BY CHCIAL ODZYSKAC PIENIADZE KTORE ZMARNOTRAWIL POLAK ALE PO CO KOMUS POMAGAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PO CO KOMUS PODPOWIEDZIEC GDZIE SIE UDAC DO KOGO ZADZWONIC NA BEUTY TEZ SAME SUCZKI SIEDZA KTORE WIDZA TYLKO CZUBEK SWOJEGO NOSA CYCKI PO WYMIANIE I NIC WIECEJ GRONO ZNAJOMYCH OGRANICZONE DO TRZECH I PISZA JAKIE TO ONE SA MADRE I WSZYSTKO WIEDZACE TAK TO WYGLADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiększałam piersi u dr Polaka 30 stycznia 2012. Mam eurosilicone 400. Piersi są śliczne, równe i szybko się zagoiły. Opieka w klinice- REWELACJA! Płaciłam 2100 euro, więc duzo mniej niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kitu zenada nic sie
NIE ZMIENILO JAK TYLKO WIDZICIE CZUBEK WLASNEGO NOSA ALBO CZUBEK SWOICH CYCKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zenada
za takie teksty to teraz zadna laska sie tu nie odezwie zeby wam pomoc. gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1105
...Czy to cisza przed burzą?Czy raczej odpuszczacie dziewczyny doktorkowi???Myślę,że to pisanie jest na nic,bo i tak zawsze znajdą się kolejne ,,ofiary",które zdecydują się i wybiorą tego chirurga,żeby mimo wszystko zrobić sobie nowy biust,nos,albo odsysanie...Trzeba jednak odwołać się do rozsądku i właściwie ulokować pieniądze,a zdrowie powierzyć w dobre ręce...można przepłacić zdrowiem i to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zenada
i tak sie tutaj nic nie zmienilo i tak nic i nikt nie pisze gdzie mozna szuac pomocy wiec o co halas taka jest racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej dziewczyny, nie ma co sie klocic. Prawda jest taka, ze nikt nic nie pisze, bo nic nowego nie ma. Ja tez szukam ciagle odpowiedzi co dalej w tej naszej sprawie, ale niestety nic nowego. Prawnicy nie za bardzo wiedza jak to ugryzc, w przepisach tez nic korzystnego dla nas. Ja ciagle draze temat, ale tez przyszlo mi czekac. Jak cos sie nowego pojawi to napisze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaszcz
witajcie dziewczyny własnie wróciłam z konsultacji od dr Ptak. Jestem po dwóch ciazach mam mega zwisajacy brzuch...pepka nie widac i w dodatku rozstepy na które nawet w 80% laser fraksel nie pomoze :( Pani Dr Ptak poleciła mi dr Sirek z BB i dr Polaka z Czech- podobno dobry i tani... przeczytałam kilka waszych postów i widze ze nie jestescie zadowolone z operacji powiekszajcej biusty (implanty)... czy miała któras z was operacje powłok brzusznych?? Jestem z Bielska, jesli jest tu osoba z takim samym problemem jak ja prosze o kontak:) najlepiej na maila esmo@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do czech
jedz wszedzie tylko nie do polaka powaznie ja jestem po powiekszeniu piersi chciaam taniej a teraz mam tylko klopoty implanty pip radze ci nie zaluj pieniedzy na dobrze wybranego lekarza w polsce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaszcz
dziewczyny chyba sie wstrzymam z ta plastyka... dam sobie rok czasu... dieta cwiczenia.. teraz wybiore sie na laser fraxel (usuwanie rozstepów) jesli nie bedzie efektów to na pewno wybiore sie do czech. Wiem ze nie jestescie zadowolone z biustów które wam robił... ale czy sa osoby które nie były zadowolone z plastyki brzucha?? pozdrawiam ciepło ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idaszcz
zerknij na forum beautywpolsce tam jest masa lasek po op brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁAM TU
Robiłam operację w maju zeszłego roku pomniejszania piersi . Kurcze czytam to forum i jestem zszokowana . Przykro mi że was to spotkało. To jest straszne. Ja nie miałam nic wczepianego wręcz odwrotnie mój ( coś tam co tam było ) został zmniejszony o kilka rozmiarów. odzyskałam życie i swoją kobiecość. Zagoiły się pięknie pomimo komplikacji. Wyglądają bardzo naturalnie . S ą na prawdę śliczne. Pozdrawiam Majkę 1105. Życzę ci wytrwałości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tam bylam
ja tez tam robilam piersi-powiekszanie i nie narzekam. jest ok i gdyby trzeba bylo to poszlabym do polaka raz jeszcze, ale najwyrazniej nie kazdej sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Jade na operacje powiekszenia cyckow za 3 tygodnie, zaczynam się bać.. Napiszcie mi prosze dziewczyny jakie badania najlepiej wykonać tu w Polsce i czy tam na miejscu u Polaka jeszce jakies dodatkowe badania sa wykonywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po nosie
Witajcie . Dawno nie zagladalam tu ,chcialam zainteresowanym opowiedziec jak wyglada po pol roku moj nos operowany u Polaka , iiii jestem niestety coraz mniej zadowolona , bo nos jest gruby wyglada jak nos murzynski niesetety , przez caly ten czas myslalam ze jest opuchniety ale niestety przestalam sie ludzic ... jak patrze w lustrze na siebie to tego nie widze dopiero jak widze zdjecia to widze masakre i jak sie usmiecham to nos sie okropnie rozciaga!! w prawdzie profil jest sliczny bo mialam garbaty nochal ale za to teraz profil jest ladny ale przod za to brzydki :(( taki jak u boksera , mam drobna twarz i to zle wyglada ... nie myslalam ze taki efekt bedzie , nie przewidzialam tego .Aha i na zdjeciu jedna dziurka bardziej odstaje od drugiej .Ale widac to tylko na fotce , wszystkie zdjecia staram sie robic lekko teraz z profilu :(masakra .Zastanawiam sie czy to jest wina lekarza?? czy jakby zrobila gdzie indziej to czy bylo by lepiej ??? bo nie wierze ze po pol roku on jest jeszcze opuchniety ! chociaz zrana napewno tak ale wieczorem nos tez jest szeroki .Masakra mowie wam zastanowcie sie dobrze nad wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po nosie
AhA zapomnialam dodac ze moj stary nos byl waski , dlugi i garbaty .Polak powiedzial ze go skruci i podniesie , ale chyba zapomnial dodac ze przy tym wszystkim nos sie splaszczy , w dodatku na chrzasce jest wgniecenie...:( Bylam w styczniu uniego to powiedzial ze ta chrzaste mi moze poprawic po roku i dodala ze nos jest bardzo jeszcze opuchniety a to byl styczen , do tej pory nos wyglada tak samo jak wtedy ( codzienie robie zdjecia ) i porownuje .Ale wiedzialam na co ide ..... i ze maga wystapic jakies kaplikacje ... tak jak pisalam w lustrze wydaje mi sie ladny przyod i profil ale jak widze foty to ryczec mi sie chce...nie rozumiem tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie pustaczki, jak tak was czytam. Kobiety chore na raka po amputacji zyja, z innymii wadami itp, a wy sobie cycki powiekszacie. Co wy zarabiacie cialem, ze cyce musicie miec wielie. Zal mio takich pustych bab jak wy, widac ze wasi mezowie was nie kochaja, bo chca miec tylko zamiast dobrej, czulej i madrej zony chodzace wielkie cycki do macania. Zal mi was pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 1105
Beatka s-k Nie potrzebnie wtrącasz swoje 5 groszy nie majac pojecia o powiekszaniu biustu! Ciebie to nie dotyczy...to nie to forum dla takich,jak Ty i nikt nie rozptruje kwestii kto kogo i za co kocha...bez przesad!!!Co tu robisz i w jakim celu PUSTACZKO piszesz???Niestety,ale nie ma tu miejsca dla osób umoralniających inne osoby,bo decyzja należy do kazdej kobiety indywidualnie,więc nie znajac kogoś nie obrażaj i nie oceniaj sytuacji bezpodstawnie....Pewnie jesteś najpiękniejsza a w kieszeni masz gówno nie pieniądze i zajebistego faceta,który wywala jęzor na widok własnie TAKICH ZROBIONYCH CYCKÓW:):)Choroba nowotworowa może dopaść każdego i bez względu na to,czy ma ktoś powiększone cycki,czy nie,jeśli więc nie masz pojęcia o tym,o czym piszesz,to się nie kompromituj i nie wypowiadaj w prymitywny sposób...Niech Cię nie interesuje dobro czyjegoś zdrowia i czyjś facet-patrz na swojego i na nim się skup,nie pisząc bzdurnych pouczeń!!!!Jak chcesz się bawić w terapeutę,to załóż własną stronę i wtedy naprowadzaj na dobrą drogę wszystkie kobiety,które Twoim zdaniem z niej zeszły...:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×