Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOC DORAZNA

Czy jesteś w związku, w którym partner molestuje Cię psychicznie? cz.2

Polecane posty

Gość Agfafa
Chyba większość z nas miała jakieś nieciekawe związki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciólka zyje z
takim potworem,który na zewnątrz mówi ze ona jest miłością jego zycia,w ogole ludzie uwazają go za ideała,a w domu ona i jej pasierbica mają MEKSYK,ponizanie,bicie,bie mogą nigdzie wychodzic,zyją jak w więzieniu,o swojej sutuacji powiedziała mi prawie rok temu,jak moge próbuję jej pomóc,ale co udaje sie cos zrobic to pojawiają się jakies problemy,no i on odejsc nie moze,on na to nie pozwoli,to do ttego stopnie jest zadawnione ze ...zostałaby ..no wiadomo co,i ja nie zartuje,sama boje sie o siebie,bo jesli sie kapnie ze maczam w tym palce to mnie zniszczy,a jest przebiegły na maxa pozostaje dac drapaka na koniec swiata to nie sa zarty tylko normalne zycie,i jesli którakolwiek zauwaza u swojego faceta takie zachowania to w te pędy ratujcie się,i nie zważajcie na dzieci,bo one w takim związku nigdy szczesliwe nie bedą uciekac,i ukłądac sobie zycie na nowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech glupia ja
z jednej strony chcę odejść a z drugiej... nie mam do kogo... w sensie przyjaciół... nikt mi nie został... potwornie boję się samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh moja historia jest taka dluga i męcząca..Jestem tak wyczerpana przez te 5 lat,ze nie wiem czy zdobędę siły żeby o tym napisać i czy jest sens czy ktoś mi wogle pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek.weroniki
do cierpiąca.... ...pisz,spróbuj tutaj już wiele osób dostało pomoc....spróbuj....pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym polecić portal - psychologonline.tv. Znajdziecie tam porady psychologów online bez wizyty stacjonarnej Tylko 69zł za jedno spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afryksa
Witam.Czytam kazda opowiesc i znajduje elementy tak jak puzzle jak bylo u mnie w malzenstwie.Czasami mysle czy bylo tak naprawde czy moze czasem ja zbzikowalam i wydawalo mi sie.Poznalam faceta,wyjechalam za granice do niego pozniej szybki slub i syn w drodze.Po ciazy przytylam,nie mialam pracy ,problem z jezykiem-wszystko sie nasilalo. Uczylam sie jezyka,ale zaczelo sie ze nie doplacam sie do rachunkow,ze wyzeram dziecku z lodowki,ze uzywam jego rzeczy w mieszkaniu,ze jestem zerem(i ten jego ton ktory zawsze szedl w piety)....Nie mialam rodziny w Polsce aby wrocic a tutaj tez nic-ciagle plakalam,bylam jak jajko w skrupce-jak sie patrzy to jajko wydaje sie mocne ale przy dotknieciu jest kruche-taka mialam psychike. Jak mi dokuczal to trzymalam twarz(zeby nie plakac przy nim) a pozniej w lazience beczalam.Bylam strzepkiem nerwow,odwiedzila mnie kolezanka i wtedy zlapalam zagiel.Nauka jezyka i znalezsc prace.Tak sie stalo-nauczylam sie jezyka dostalam prace no i odeszlam od niego.On i jego rodzina jakby mogli to by mnie zlinczowali,ponoc rozwalilam dziecinstwo synowi.:falszywa rodzina bez milosci czy lepiej rodzina na dwa domy gdzie panuje milosc i spokj?Wyprowadzilam sie,nie jest latwo samej,ciezko finansowo choc pewnie lepiej niz w Polsce. I mozna by pomyslec ze bedzie dobrze a tu niespodzianka.Mamy wspolna opieke na synem,i syn nie lubi byc u niego-ciagle sie kloca.Chcialby byc ciagle u mnie,tata syna nie jest zly dla niego ale cos tam nie funkcjonujeSyn sie zali .Nie zauwazylam nic nie pokojacego bo syn tez jest rozrabiaka.(Tu chodzi o ton-jak tata krzyknie to on tylko placze,mowi ze ja tak nie potrafie)Czesto bylego spotykam ze wzgledu na syna,mamy dosc poprawne relacje ale psychika-dalej do kitu.Nie meczy mnie maz,to meczy mnie strach przed utrata pracy,ze nie podolam,ze nie zarobie-ze nie dam rady dalej.Teraz probuje leki na depresje lekkie ale nie sluza,czekam na nastepna wizyte lekarza. Dziewczyny,moja rada nie czekajcie bo moze sie zmieni albo ze ty go kochasz.Szkoda zdrowia. Ja mam psychike do d...,placze bele co, jesli mam jakos rozmowe cos powaznego.Dziewczyny,do gory,macie przyjaciol,rodzine co pomoze-ja jestem przykladem ze bez rodziny tez mozna znalezsc sile i odejsc. Trzymam za was kciuki,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Just love i pozostałe dziewczyny smutne jest to co napisałyście a to wszystko przez te różowe okulary które trzeba natychmiast się pozbyć ,Just ty kochasz nie tego jakim on jest a wyobrażenie o nim jakim chciałabyś aby był ,musisz uczciwie ocenić swoje życie i powiedzieć stop !!! ja zasługuję na godne życie a temu pajacowi dziękuję.Wiem wiem to nie takie łatwe ale możliwe i to co dziś wydaje się tragedią za jakiś czas zrozumiesz ,że odejście od toksycznego faceta to była nagroda .Wiem że taki facet ,psychol jak ja mówię nie zmieni się i Ty nie zmienisz go swoją miłością a będąc z nim ,stracisz zdrowie bo stres niszczy nas .Zawsze jest jakieś wyjście i jak śpiewa K,Kowalska masz to na co godzisz się powiedz stop i myśl o sobie ,dasz radę ,pokochać samą siebie to jest miłość na całe życie a facet jeśli mamy być razem to musi być radością i szczęściem a nie piekłem.Moja córka była dwa lata z toksycznym facetem ,ciągłe kłutnie ,nie pasowali do siebie ale się kochali ,nie raz płakała ,mówiłam rozejcie się ,odejć i po jakimś czasie odeszła i była to super decyzja ,dziś jest szczęśliwa ,spotkała normalnego faceta i wy musicie zrozumieć ,że można żyć inaczej.Sama przeszłam wiele i powiem jedno od psycholi uciekać jak najdalej ,my zasługujemy na szacunek i tego szacunku wymagajmy od naszych facetów to podstawa związku ,głowy do góry ,powodzenia ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary1986
Książka, którą chcę Ci polecić zawiera tematy również kontrowersyjne, bolesne, prawdziwe. Przeczytaj ją, jestem pewna, że pomoże Ci rozwikłać problemy. Jej tytuł to: Zaplecze - Violetta Komar. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama doświadczam nie raz przemocy psychicznej i wiem, że lepiej by mi było samej ale zbieram się na odwagę, żeby zakończyć związek bo to nie jest wcale takie proste... Trzymam kciuki za wszystkie kobitki, które mają w życiu pod górkę przez facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można być w takim związku ? czy nie macie własnej godności kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja iostra była w takim związku i przez 2 lata nie potrafiłam tego pojąc jak można takiego człowieka kochać,to jest śmieć!!! Zabrałam ja do holandii i postarałam się by jej związek nie przetrwał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet cię nie sznuje to cię zdradzi tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z chłopakiem od 7 a od 3 lat jest moim mężem i naprawdę nie wierzyłam że może być inaczej,co piątek lub sobota dostaję piękny bukiet kwiatów lub prezent z liscikiem kocham,tesknie i na tyg gdy wracam z pracy zawsze palą się swiece z kolacją,jest bardzo niesamowitym człowiekiem.kocham go nad życie,co weekend wymyśla różne atrakcje ciągłe wycieczki.Takiego człowieka wam życzę!!! Nie dajcie sie kobiety bo są mężczyźni cudowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie dajcie się poniżać,ja p*****le jak może facet bić kobietę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kochany jest cudownym człowiekiem,co sobota romantyczny wieczór w restauracji lub w mieszkaniu,świeczki i kwiaty,czasami mi się to nudzi to on zawsze ma asa w rękawie i ostatnio wymyślił weekend w Paryżu ;-) Dziewczyny gdzie wasza odwaga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny skoro faceci was zdobyli to znaczy,że mieli to coś w sobie więc gdzie się to podziało? Ja jak poznałam mojego to było jak w bajce i jest nadal w czerwcu minie 4 lata więc nie rozumiem co u was się zmienia ? Mój zdobywał mnie 2 miesiące i nadal to robi nie pozwólcie się poniżać i łapać na dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu jesteśmy szczęściary :-)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem gość1 i mam męża kochanego od 7 lat:-) Aż się boję co to będzie jak będę w ciąży,chyba nawet nie pozwoli mi wstać z łózka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość1 powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kochany jest nadopiekuńczy czasami aż przesadza,wiecie co wymyślił -kolacje w weekend nad prywatnym stawem i domek oj jest niesamowity :-)Powodzenia kobiety :-) Powiem szczerze,ze już mam dość wyjazdów. tylko cichooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech glupia ja,znajdz sobie pokój na początek i prace po co ci człowiek który nie dba o swoją rodzinę więc ok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na konferencję na temat "Zdrowia Intymnego Kobiet", 20-21 czerwca Hotel Hilton w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim ciele, posiąść wiedzę jak dojść szybko do siebie po ciąży, oraz ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE! http://odpasawdol.org/konferencja/ facebook.com/odpasawdol.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
molestuje bo nie dajesz kontra,zycie mnie nauczylo ze musisz od razu dac do zrozumienia ze to nie twoja bajka i niech wypierdziela.. On ci wchodzi na dume,zrob to samo,wyzywa cie potraktuj go jak smiecia ,rob to co uwazasz za sluszne w tym momencie bo uleglosc go tylko utrzyma w przekonaniu ze ty tak chcesz. Nie dyskutowac, tylko jak cie rani to sie obraz.To psy, nie czekajcie az sam cos zrozumie -tylko dajcie do zrozumienia gdzie sa wasze granice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×