Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Moon*

Magia muzyki i rozmów ....

Polecane posty

Utwór bardzo..........a pytanie.....już mniej....wiele lat ciągle je zadawałem , nawet tam gdzie dla innych wszystko było jasne, proste....ja pytałem właśnie tak.........praktycznie bez odpowiedzi pozostawałem.......

Można..tylko taka rozmowa bywa czasem nieporozumieniem , wszystko zależy jak ktoś odbiera dźwięk....słowa...jak je odczuwa , bywa często że ma się odmienne odczucia ....rozmowa wtedy traci wątek a nawet sens......

Gość jestem muzyką
choć z drugiej strony.... ..Spotkałam dziś miłość... - I co Ci powiedziała ?? - Przepraszała, że nie zawsze trwa do końca - Płakała ?? - Płakała...bo często rani - Krzyczała ?? - Krzyczała, że nie jest zawsze piękna - Śmiała się ?? - Śmiała się...bo umie z siebie kpić - Żałowała czegoś ?? - Żałowała, ze ludzie nie zawsze traktują ją poważnie - Była zła ?? - Złościła się, że czasem w nią wątpimy - Cieszyła się ?? - Cieszyła się, że jej tak często szukamy - Co Ci jeszcze powiedziała ?? - Powiedziała...że nie jest dla mnie... do zobaczenia :)

Gość gwiazda Wega
nie ma dwoch tak samo odczuwajacych postaci każdy z nas odbiera indywidualnie muzyke ,dokad prowadzi mleczna droga ?

Czasem spotykają się dwie galaktyki , dotykają siebie tak mocno że ......najnowsze wyliczenia wskazują że nasza zderzy się z mgławicą Andromedy za 7 miliardów lat i w tedy będzie kres naszej.......galaktyki....

Miłość?... Miłość? - Ale pod warunkiem, że prześcigniemy Czas, tego nieustępliwego zwierzchnika-biurokratę. Niech wszystko między mną a tobą zacznie się, skończy i całe bogactwo romantyki niech się wyczerpie, dziś jeszcze, dziś przed zachodem słońca. Aż do zobojętnienia, aż do zaofiarowania sobie nawzajem przyjaźni, życzliwej pamięci - (jakby dmuchnięciem w twarz jedwabistego popiołu - -) Nim słońce zgaśnie, zapomnijmy barw naszych oczu. O zmierzchu niech straci swój zarys i rozmaże się w szarej godzinie gasnące wspomnienie tego dnia. Z uśmiechem wyrozumiałości i wzruszeniem ramion, odrzućmy na bok kwiaty-nieużytki, które daliśmy sobie w południe (a wybierzemy je spośród tych najnietrwalszych!) i bez żalu przedrzyjmy twarze nas dwojga na fotografiach przed godziną zamienionych... Aby Czas, po raz pierwszy sam wyprzedzony, zżymał się przez noc całą z gniewu, ale i podziwu. Gdyż w doświadczeniu swoim wielowiekowym obliczał miłość naszą, porozumienie, harmonię niezmąconą, na przeciąg trzech lat co najmniej! Później miał wtargnąć między nas. Obiecywał sobie moje lub twoje zdumienie, moje lub twoje nieszczęście, gdy oświadczy z saturniczym humorem: "Skończone. Punctum, kropka". Gdy rozkaże: "Żegnać się, moi państwo!" M. Pawlikowska Jasnorzewska

Gość gwiazda Wega
MOON tak trudno trafić na podobna galaktyke... myślałam ,że to forum dla dorosłych ,którzy nie wniosa tu szczeniackiego zachowania....

Trudno..ale możliwe A to drugie jest nieuniknione , niestety ...ale i tacy muszą błysnąć nickiem i elokwencją ....na swój sposób.....

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować