Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polianna

Allegro już mnie dobija-gdzie sprzedać ciuszki dziecka!

Polecane posty

Gość kupie czapki na chlopca 52-55
rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaa7
hej polianna ja bym chciala kupic ciuchy od ciebie pokaz mi je na mojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kupowałam dla moich dzieci ubrania na allegro. Zawsze byłam zadowolona.Wole kupić ciuchy dobrych firm (używane w dobrym stanie), niż jakies chińskie szmaty, a wiadomo że dzieci rosną i trzeba szybko wymieniac na inne. Osobiście kupowałam u tej osoby http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2559661 Teraz tez mam na \"oku\" cosik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice z USA
Witam wszystkich, Ja mam pelno ciuszkow dla dziewczynki. Moja corcia bedzie wkrtoce obchodzila 3 latka - ciuchy sa super - jak jest ktos zainteresowany - piszcie prosze. Mieszkam w USA - ale nie jest dla mnie problemem wyslac rzeczy - nawet bardzo tanio - poprzez agencje polska. Mam dokladnie wszystko - a same wiecie ze ciuszki z USA sa super. Wszystkie oryginalne. Poza tym handluje tez ciuszkami nowymi - jakby ktos byl zainteresowany, prosze rowniez o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedffff
oddaj biednym i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nadmiar i wysłałam do Barki, bo mi było szkoda wyrzucac... Chyba to tez dobre wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy3
ja sprzedaję w komisie dziecięcym. biorą dosłownie wszystko - od ciuszków po foteliki, wózki itp. nie zawsze uda się sprzedać wszystko ale zawsze część pójdzie i nie leży w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka z Anglii
WITAJCIE. SPRZEDAJEMY UBRANKA Z ANGLII NOWE Z METKAMI LUB BEZ ORAZ UZYWANE W STANIE IDEALNYM.W SUPER CENACH 1UBRANKO=10ZŁ!! FIRMY TAKIE JAK: GAP, NEXT, DISNEY, LADYBIRD,GEORGE, MOTHERCARE I WIELE WIELE INNYCH RENOMOWANYCH MAREK! JEDYNA TAKA OKAZJA- OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY WYSYŁEK :) http://allegro.pl/item952795597_syn_z_anglii_6_18m_nowe_z_metka_okazja_1szt_10_zl.html http://allegro.pl/item954173059_corka_z_anglii_6_12m_nowe_z_metka_okazja_1szt_10zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele możliwości oprócz allegro jak serwisy typu drobne. tv, szerlok. pl czy gumtree. Dużo osób przegląda tam ogłoszenia więc na pewno sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może na Gumtree???
Tam jest fajniej niż na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboedu
Witam, zapraszam na nowy portal dla rodziców: www.boboedu.pl Proszę kliknąć "dodaj ogłoszenie" wybrać strefę Mam i uzupełnić formularz. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne i bardzo proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha31krakow
ja tesz wystawilam ciuszki po corce na allegro i nic nie moglam sprzedac -musialam jeszcze zaplacic za wystawienie aukcji -wkurzylam sie i pojechalam z tymi ciuszkami do komisu dzieciecego i w miesiac wszystkie ciuszki mi zeszly dostalam od komisu 80zł -a na allegro wystawilam za 1 zlotych i nikt nie licytowal. za duza konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi21
Witajcie, Dziewczyny zrobiła ostatnio przegląd szafy mojej niuni i okazało się, że mam sporo ubranek do sprzedania. Ubranka są dla dziewczynki w wieku 0-3-6 mies, ale zapewniam, że posłużą znacznie dłużej. Wszystkie ubranka są wyprane i wyprasowane, znanych polskich i zagranicznych firm. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać zdjęcia na e-maila. Piszcie: edyta_zaw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akpolanka
do Państwa z Usa poprosze zdjecia: pauline221@wp.pl szukam rzeczy na dziewczynke od 6 m.ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mniustwo ubranek dla dziewczynki rozmiar do 2 lat(92) w bardzo dobrym stanie bluzy spodnie sukienki kurteczki polecam piszcie na maila martalukasik44g@interia.pl przesle fotki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje na allegro ubrania form ogolnodostepnch bo next adamsy george i inne tylko z lumpkow w wiekszosci ludzie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie umiem niczego sprzedac na allegro Niedawno wystawilam 2 kombinezony do sprzedania razem ( jeden nowy, drugi uzywany przez jakis miesiac) . Cena z licytacja zaczynała sie od 20 złotych .Było 6 obserwujacych a jak przyszlo co do czego nikt nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam do sprzedania supwer ciuszki dla chlopca pd rozmiaru 56-98.Duzo bluz, koszul, sweterkow, spodnie, kurtki i buty. wiekszosc na jesien-zime. wszystkie w idealnym stanie, same amrkowe firmy. moge przeslac link do zdjec, jesli jestes zainteresowana, pisz: ragazza2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miijka
I ja sprzedaję na allegro. Wszystko zależy od tego jakie masz ciuszki (firma, i w jakim są stanie) oraz od zdjęć i dobrego zachęcenia do kupna. trzeba przyciągnąć uwagę..ot zwykły marketing. Ja wszystko sprzedaję za tyle ile chcę, a niekiedy i więcej niż chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA1
hyzia ty na szt. czy w kompl sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×