Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polianna

Allegro już mnie dobija-gdzie sprzedać ciuszki dziecka!

Polecane posty

Gość karola29
Ja mam kupę ciuchów po synku, od r. 86 wzwyż. Sprzedaję na forum do którego już długo należę i na kiermaszu organizowanym w moim mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala34567
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasiekkxx
Karola29 na jakim forum sprzedajesz ciuszki po swoim synku? byłabym nimi zainteresowana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania kilka ubran dla dziewczynki w rozmiarze 62-68:) np zestaw polarowy lub sama gore zapinana tez ocieplana.sukienki i jakies rzeczy na lato.bardzo ladne i zadbane rzeczy.mam tez buty np balriny badz trampki czy adidaski.jesli ktos jest zainteresowany to prosze o pozostawienie meila.wysle zdjecia.:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrutinnnnn
tak ocieplany zestaw na lato, świetny zakup :D powodzenia. takie rzeczy to się wystawia na jesien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie a co teraz masz juz takie gorace dni i tym bardziej wieczory? lub na rano? jest ci tak goraco ze od rana chodzisz na krotki rekaw?zreszta moze komus na pozniej sie przyda to ubranko ocieplana.napisalam zreszta ze mam tez ubranka na lato.sukienki spodniczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrutinnnnn
no raczej zestaw polarowy dziecka nie ubiorę :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma sensu wystawiać takich rzeczy na allegro, bo do tego o wiele bardziej nadaje się portal gdzie można zamieszczać darmowe ogłoszenia. Jeśli miałabym coś polecić, to z własnego doświadczenia wiem, że dobrym serwisem jest http://www.sprzedajemy.pl/. Sama sprzedałam tam już masę ubranek po moim dziecku, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaM
Polecam ci taki internetowy second hand w którym można sprzedać swoje ubrania to jest http://odkupuj.pl i jest tam osobno dział dziecięcy. Ja często kupuję tam ubrania i sprzedaje również. Podoba mi się,ze są tam również dodatki np. torebki, zawsze cos fajnego wpadnie w oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra jest też tablica.pl czasem można napisac że ciuszki są na sztuki ktoś z okolicy sobie przyjedzie i sam powybiera na facebooku sa takie grupy własnie dla mam które coś chcą sprzedać też jest to dobry pomysł czasem mamy zamieniają zestaw ciuchów za pampersy lub zabawki dla dziecka albo zamienić na zestaw ciuszków ale większy rozmiar będziesz miała na przyszłość dla twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przez to że tego jest po prostu za dużo a mamy chcą się pozbywać rzeczy po swoich pociechach. Najważniejsze to rzeczy dobrej jakości, firmowe i w konkurencyjnej cenie. Ja sprzedaję na Nambi tam jest wszystko dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedaję ubrania po swoim synku na www.kidsbazaar.pl Nie ma tam żadnych opłat za dodawanie zdjęć, czy sprzedaż. To działa i to jest najważniejsze, sprzedałam tam już mnóstwo ubrań po dziecku :) Polceam szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do sprzedania 2 kombinezony jeden H&M kombinezon-śpiworek kolor beżowy 50-56 a drugi różowy 56-62. I jeszcze kilka innych ciuszków od 0-6 stan idealny. Chętne mamy proszę o kontakt arlettaw@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×