Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek z tczewa

Czy kobieta mająca wielu partnerów może się zmienić

Polecane posty

Gość marek z tczewa

W nawiązaniu do innego wątku na tym forum mam pytanie do kobiet a i męzczyźni moga sie wypowiedzieć. Pytanie brzmi czy kobieta mająca wielu partnerów seksulanych i traktująca w sumie seks jak sport może się zmienić? Czy kobieta taka może sie ustatkowac i byc wierna jednemu mężczyźnie? Żeby było jasne to nie mam zamiaru tych kobiet oceniac ani wyzywac ich od dziwek czy puszczalskich. To co robia to ich sprawa. Skoro jednak mówiąc kolokwialnie lubia ten sport to dlaczego miałyby sie zmieniać? Przeciez życie z jednym partnerem to musi byc dla nich duże wyrzeczenie i przypuszczam że po pewnym czasie będzie ciągło wilka do lasu. Nie wiem może się mylę ale wydaje mi się że kobieta często zmieniająca partnerów po prostu taka juz jest, odpowiada jej takie życie, lubi ten sport i juz się nie zmieni bo i po co mialaby sie zminiac skoro świetnie się bawi i uzywa zycia. Jeśli się mylę to prosze wyprowadzić mnie z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, ze moze jedynie osoba uzalezniona od seksu lub majaca w nosie wiernosc moze sie puszczac na prawo i lewo w zwiazku, jak ktos kocha to tego nie robi zwlaszcza jak jest zaspokajany przez partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASNDRA
na jakiś czas tak , ale to już taki charakter i prędzej czy później to się "odzywa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z tczewa
Tamari a może własnie kobieta często zmieniająca partnerów jest w pewien sposób uzalezniona od seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze a moze poprostu robi to co wiekszosc wolnych facetow, jak ma okazje na seks z kims kto sie jej podoba to sie nie hamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z taką co zmieniała facetów jak rękawiczki .Jest wdową z podkrakowskiej wioski nie zdradzę jakiej bo nie mogę.Bardzo pewna siebie bo ma 47 lat ,stosuje antykoncepcje i jest w wieku po menopauzie. Najlepsze jest to ,że stosując lek o nazwie ACIPREX ma u niej wywoływać nie pohamowaną chęć na odbycie stosunku seksualnego.Jak była ze mną nazywała to syndromem nie dopchnięcia. Ma drugi stopień czystości pochwy i jest tak pewna ,że stan ten nie ulegnie zmianie na gorsze,że po rozstaniu ze mną od razu przeszła do nie co mniej meczącego seksu w zamian za załatwienie lepszej pracy.Na dodatek zagroziła mi ,że złoży wniosek do prokuratury na mnie za stosowanie stalkingu. Co zrobiłem nic wielkiego napisałem tylko list do jej matki i wysłałem jej kopie jej listu w ,którym coś majaczy o ewentualnym uczuciu do mnie.Ukarała mnie za to ,że byłem za dobry i za namiętny w łóżku a jaki miałem być siedząc w domu na rencie ,nigdzie nie pracując.To coś niesamowitego a jednak .Stwierdziła jedno nie poszedł bym za nią z powodu moich dorosłych dzieci bo nie poleciałem za nią niczym pies za suką.Facet z którym teraz jest byk z Wrocławia wychował sobie synka ,który poszedł do poprawczaka a żonka jego tak jak i moja jest alkoholiczką ale to lepszy układ niż ze mną. No i praca bardzo ambitna sprzątaczki w Banku.Ona wieśniaczka w końcu jest po liceum ekonomicznym więc teraz ma doskonałe profilowe zajęcie po skończonej szkole.Drugi synek jej obecnego kochanka ma mieć raka i to jest szansa na zdobycie tą drogą mieszkania.Naprawdę żałosne ale mi uświadomiło dosadnie jedno kobieta lubiąca przygody nie musi kochać będąc dziwką. Bo nikt chyba nie ma wątpliwości ,że jest dziwką.To nic że teraz przez tą dziwkę skazany jestem na prostytutki a do nich mam większy szacunek bo korzystając z ich usług mogę liczyć z całą pewnością tylko na jedno.Moje obsesje i kompulsywne myśli nie mają znaczenia ważne ,że ma kolejnego przetykacza i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licz ze sie zmie i taka co daje komu popadnie nie nadaje sie na zone i matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy facet ktory miał wiele partnerek moze sie zmienic i byc wierny jednej? Odpowiedz na to pytanie sobie sam to bedziesz mial odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ja młodość miałam taka ze hoho. Imprezy, spontaniczne wyjazdy, aftery, koncerty. Zawsze byłam niezła laska i potrafiłam zmysłowo tańczyć więc ustawiala się kolejka a ja korzytalam. Poznałam mojego męża i od 12 lat tworzymy zgrany team a mi nie zdarzyły sis nawet flirty. Nie istnieją dla mnie inni, kocham meza, szanuje jego i nasza miłość. Więc mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał bardzo mądrze w naturze takiej osoby nawet nawróconej jeśli zmieniała mężczyzn bo jest seksoholiczką pozostanie skłonność by to znów robić i tyle.Nie wiem i chyba nigdy już nie zrozumie po co nie które,kobiety msją takie zachowania.Do tego sam też zawsze wpadam na takie porąbane i mające coś nie tylko z dupą ale i głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to tylko seks. A jak znajdzie sie kogos, kogo sie kocha, a dodatkowo jest sie zgranym w lozku to seks sie calkiem zmienia. Seks z miloscia to zupelnie co innego, niz seks od tak. I jak sie kocha to nie ma potrzeby zadnych skokow w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@10:02 rzeczywistość cie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już tylko pracie próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda Danuta ciągneła mojego fiuta a że byłem zbyt chudy poszła się ****ać z grubym Mówiła że ją ograniczam a na Andrzejkach pokazała czym jest samica Zanim się jej film urwał Tadka przeleciała a on jej szparkę nasieniem zalał. Mógłbym tak jeszcze jakieś 10 albo więcej zwrotek.Myślę że jak się napiję to się lepiej poczuje.Zaliczajcie panie i panowie się nawzajem.Na świecie na jednego mężczyznę przypada 3 i pół kobiety.Szkoda więc nad jedną czasu wiele tracić Jacek W Baranówce mieszkają jej wnukowie i dorosłe dzieci nie wstyd jej na starość tak się szmacić Znalazła sobie ode mnie fiuta lepszego on ją na drogę wyprowadzi równą Później całą noc posuwał aż ją ruszył kac moralny i sumienie W Baranówce jest wdową dobrze znaną mieszkają dorosłe dzieci i wnuki Jak się kiedyś dowiedzą jaką babcia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym wierszykiem coś nie wyszło.Porobiła się sieczka ale chcem powiedzieć ,że wersy tego rubasznego wiersza to prawda zbyt oczywista.Jest mi już obojętne jak zakończe życie.Może pojadę na derby czyli mecz Krakowi dajmy na to z Lechem lub Wisłą i wpadne między dwie grupy pseudokibiców.Byłoby lepiej stanąć w czyjeś obronie i zginąć ugodzonym maczetą.Taki heroizm i męczeńska śmierć to o wiele lepsze od zapicia się na śmierć albo skoku z wysokiego komina lub powiedzmy 9 piętra Szpitala Rydygiera w Krakowie albo jakiegoś bloku.Powieszenie,topienie albo jak moja była podanie sobie insuliny,heroina ,lsd i inne oraz środki nasenne to wszystko już było. Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość psycholożka
Ludzie!czy wy naprawde nie potraficie samodzielnie myslec.Wiadomo,ze kobieta rozwiazła,puszczalska zawsze taka bedzie i koniec.Po co zadajecie głupie pytania.Korvva zawsze bedzie dawac komu zechce i kto zechce,lubi to i nie potrafi odmowic bo tego chce .LUBI ZMIENIAC FACETOW,Z JEDNYM JEJ SIE NUDZI.zMIENI SIE A WŁASCIWIE CZAS WSZYSTKO ZMIENI KIEDY BEDZIE STARA I NIKT JUZ JEJ NIE ZECHCE. Zapamietajcie panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumie dlaczego muszę być skazany na prostytutki.Chciałem tylko by była nie zależna finansowo a ona uzależnia się od faceta za głupie 500zł .To jej cena którą płacić musi raz w miesiącu za używanie lokalu .Taki wspólny wkład do rachunków.Brzydzę się ją ale piwtarzam sobie to też człowiek.Myślałem ona mnie kocha ale dzisiaj dopóki czas nie upłynie muszę trochę pochorować. Nigdy nie należy być ani zbyt słodkim ani zbyt cierpkim. Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być w związku
wielu facetów puszczało się przed ślubem z kim popadnie,robią to tez w trakcie trwania związku a wy wciąz pytacie o kobiety z przeszłoscią nazywając je d*******,niby dlaczego?mam znajome które miały kilku partnerów,rózne przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być w związku
a teraz są dobrymi żonami,matkami i tylko ja która pamiętam je z młodzieńczych lat wiem ze nie były święte ale nikomu o tym nie powiedziałam,jak kobieta która kiedyś szalała facetowi nie pasuje to niech szuka dziewicy,tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze tak. Uprawialam seks z wieloma, robiłam sobie nadzieję, myślałam że tak trzeba i to normalne, trafiłam na złych ludzi, którzy mi pokazali ze żeby mieć faceta to trzeba d*******y. Dopiero gdy spotkałam kogoś kto mnie naprawdę pokochał i ja go pokochałam to dopiero zmieniłam się o 180 stopni. Mój partner od początku mówił że na mnie poczeka z seksem etc. Zrobiliśmy to dopiero po około roku, teraz jesteśmy z sobą 3 lata, nigdy go nie zdradziłam, każdego dnia dziękuję ze go spotkałam bo on mi pokazał co to prawdziwe uczucie. A seks z uczuciem jest jeszcze bardziej cudowny od wolnych związków . Wiec można. Czasem tylko człowiek robi głupoty bo jest pogubiony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpatrujac to w kryteriach kafeteryjnych, oczywiscie ze moze. Bo tu przeciez wielu partnerow to od dwoch w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie zmienic, jak sie zakocha z reszta w pewnym czase kazda kobieta (procz nielicznych wyjatkow) chce sie ustatkowac, miec meza, dzieci. Tylko trzeba o nia dbac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniajcie pochopnie
właśnie panowie,to ze kobieta miała kiedyś kilku czy kilkunastu partnerów nie znaczy ze ma k***wską naturę,ja np szukałam miłosci i akceptacji od samego początku trafiając na złych męzczyzn którzy udawali dobrych a chodziło im o jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniajcie pochopnie
rzucali mi okruchy uczuć a ja wierzyłam w to że jestem dla nich kimś wyjątkowym,potem następowało brutalne otrzeźwienie aż do następnego razu,od dawna nie umawiam sie z nikim chociaż mogłabym mieć nie jednego,prowadzę się przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniajcie pochopnie
tak naprawdę to nie warto osądzać nawet gdy kobieta zdradza czy prostytuuje się bo każda robi to z innych powodów,najpierw trzeba poznać historię jej życia,związku,wniknąć głębiej żeby ewentualnie potem oceniać i krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak uważam i dlatego swojego dorosłego syna nawet nie muszę namawiać by się zajął dużo starszymi od siebie i z dużą kasą niech to one za seks jemu płacą i nie tylko.Oczywiście w imie równouprawnienia i emancypacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka kobieta nigdy się nie zmieni nawet jak się zakocha to nic jej nie przeszkodzi żeby zdradzić bo kobietom tak samo jak facetom do sexu nie potrzebne jest uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia to ja
nie bierz biednej nie bierz bez studiów nie bierz takiej z przeszłoscią bo to d*****,szukaj wykształconej bogatej dziewicy bo do konca zycia będziesz sie bał wszystkiego ze cie zdradzi,ze wykorzysta,ze przyniesie ci wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×