Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan Profesor X

Marihuana to twoja zguba..

Polecane posty

Gość Pan Profesor X

Powiedzcie mi dlaczego ludzie palą marihuanę? Przecież jest to najgorszy narkotyk na rynku ponieważ nie powoduje na początku żadnych efektów ubocznych. Śmieszy mnie jak ktoś uważa papierosy za takie samo zło. Dym z jointa z marihuaną zawiera ponad 50 razy więcej trucizn i karcynogenów niż z papierosa. Do tego THC trwale uszkadza tkankę mózgową od pierwszego palenia a jego metabolity utrzymują się w tkance tłuszczowej mózgu człowieka przez długie lata. Każdy kto choć raz zapalił skręta kiedyś będzie brać kokainę czy heroinę. Uważam że za rozprowadzanie a nawet posiadanie niewielkich ilości tego narkotyku powinno się ćpunów wsadzać na bezwzględne dożywocie bez względu na wiek a nawet stosować kary śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto choć raz zapalił skręta kiedyś będzie brać kokainę czy heroinę. co za bzdura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to własnie chodzi, zeby sobie uszkodzić na trwale mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dymu nie ma rymu Bez dymu nie ma flow Bez dymu nie ma Dread Killa Nie ma ragga show :classic_cool: 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Profesor X
Uff uspokoiłem się, myślałem że niektórzy ludzie tak myślą, ale nie to dobrze. To co napisałem było oczywiście prowokacją bo kto by tak myślał. Ave THC A tak na marginesie popalacie czasami? :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Profesor X
Nie padnie nie padnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`posiadanie niewielkich ilości tego narkotyku powinno się ćpunów wsadzać na bezwzględne dożywocie bez względu na wiek a nawet stosować kary śmierci.` Hahaha ;D Dożywocie tak, ale dla tych, przez których dalej jest nielegalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Profesor X
Ale śmiesznie napisałem nie? Zapewniam cię ze są ludzie co tak myślą, żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak jorself
A som kraje we których za maryhujane jezd kara śmierci. Groźnieee. I nie ważne czy tubylec czy obcokrajowiec! Som hardkorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienowefa
durna kobylo ja palilam ponad 10 lat temu przez jakis rok maryske i jakos nie wzielam hery i innych srodkow i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor jak spotykam takich ludzi to mam ochote ich wysłać w kosmos :) Poglądy ze średniowiecza chyba zaczerpneli :D Zero doświadczenia w tej sprawie, ale gadać każdy umie :P Ale chlać wódke pod sklepem to super jest i w ogóle żadne zło.. Społeczne pozwolenie 100%... Menatlność polaków mnie rozpierdala... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toktotot
jeeeden buch z fajki wodnej odmula wiec zaprzestan papierosy palic... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Yamak
Bez podniety, przeca Profesor zażartował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareeq
Czyżby Pan Profesor X to wkurwiony tatuś lub mamusia, bo dowiedzieli się, że ich córeczka /synuś popalają ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full
Marihuana jest dla ludzi tylko trzeba mieć umiar jak ze wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Full dkładnie uważam tak samo co więcej nie sądzę żeby marihuana była jakiś szczególnie złym narkotykiem uważam że jest ona tym najmniej szkodliwym. I doś łatwo dostępnym s ludzi którym czasem zdarza się zapalić nie nazywałabym nakromanami;/ to tak samo ja by faceta który raz na tydzień w piąttek wypija jedno piwo nazwać alkoholikiem;/ za to marihuana świetnie poprawia humor :d śmieję sie po niej niemal że bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Full dkładnie uważam tak samo co więcej nie sądzę żeby marihuana była jakiś szczególnie złym narkotykiem uważam że jest ona tym najmniej szkodliwym. I doś łatwo dostępnym s ludzi którym czasem zdarza się zapalić nie nazywałabym nakromanami;/ to tak samo ja by faceta który raz na tydzień w piąttek wypija jedno piwo nazwać alkoholikiem;/ za to marihuana świetnie poprawia humor :d śmieję sie po niej niemal że bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Cpunów
Uruchomię piece w Dachau i w Oświęćimu naprawdę z chęcią bym to zrobił :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moralizator
Doktor żartował chcial ujrzec wasze gorące reakcje i mu sie to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, ja kiedyś paliłam i jak przestałam, to miałam cholerne ciśnienie... I wtedy zaczęłam wąchać amfetaminę, ale nie pomogło i wróciłam do jointów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampol:):):):):):)
Wiesz co. powiem Ci tak po pierwsze jeśli ktoś popala Zioło to nie znaczy że jest ćpunem!!! po drugie Ziółko jest naturalne.. po trzecie fajnie jest sie dobrze upalić:) hehe:) yo yo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby marihuana była nieszkodliwe, dzieci kwiaty , hippisi z lat siedemdziesiątych, byliby teraz pełnymi wigoru dziadkami, a nie przypominającymi zombii staruchami, albo popiołem na cmentarzu. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×