Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beaaa

Jak szybko poszłyście z facetem do łóżka?

Polecane posty

Gość beaaa

Spotykamy się od dwóch miesięcy (znamy od trzech). Jeszcze nie spalismy ze sobą, choć mam wrażenie, że oboje już o tym myslimy... (ja myślę :) ) Czy to długo czy krótko? Dodam może że mamy ok. 30 lat, no i oczywiście nie jest to mój pierwszy partner ani ja nie jestem jego pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
A w ogóle jest między wami jakiś kontakt fizyczny? Bo dla mnie 3 miesiące w związku i bez seksu to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Nie trzy miesiące tylko dwa w związku - trzy się znamy w ogóle. Oczywiście że jest kontakt fizyczny - tzn. np. całujemy się, przytulamy, ale nie ma pettingu. Dwa razy spaliśmy ze sobą w łóżku - bez seksu i większych pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wytrzymaliśmy
tylko miesiąc od poznania sie:D teraz jesteśmy ze sobą 1,5 roku i za 9 mieisęcy się chajtamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Nie zastanawiaj się tylko jak masz chęć to idź z nim do łóżka. Jesteście w końcu dorośli i wydaje mi się że trzy miesiące znajomości to odpowiedni czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzi prawie 30-letni
jesli o tym myślicie, jest już jakaś więź(mniejsza lub większa) to na co czekać??:O,myślę ze to w sam raz:),ja poszłam po 2 miesiącach chociaz pociągał mnie od pierwszego spojrzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykamy się od dwóch miesięcy (znamy od trzech). Jeszcze nie spalismy ze sobą a więc są jeszcze jacyś normalni ludzie na tym świecie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Jak na ludzi ok. 30 to długo wytrzymaliście. Chyba nie pociągacie się za bardzo a to nie za dobrze wróży. Co to za związek bez sexu? trudno to nazwać związkiem. Prawdziwy związek będzie jak zaczniecie uprawiac sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im dreaming
a więc są jeszcze jacyś normalni ludzie na tym świecie.. Fajnie, bo juz myslalam, ze seks na 3 spotkaniu to juz norma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiskaaaa
Po 1,5 miesiaca znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze slysze, ze najpierw trzeba sie pomietolic, zeby mozna bylo to nazwac zwiazkiem. poza tym nigdy bym nie poszla do lozka z facetem, ktorego znam 3mc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Myślę, że pociagamy się. On mnie pociaga, ja go chyba też (tak twierdzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba nie pociągacie się za bardzo a to nie za dobrze wróży." Gorzej by wróżyło jakby dała się przelecieć po pierwszej randce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666
Zalezy jeszcze czy te 2-3 miesiace sie często potykacie czy nie. Bo można znać się 3 miesiące ale w tym czasie spotkać się zaledwie kilka razy a można spędzać ze sobą całe dnie - to jest ważniejsze jak dobrze sie znacie i jak blisko jesteście. Ja ze swoim mężem poszłąm po 5 dniach ale były to bardzo intensywne dni, w zasadzie całe te 5 dni non sto byliśmy razem i cały czas rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak mi sie zdaje ze to chyba nadchodzi spontanicznie..." tak, na przykład jak jesteście w restauracji na kolacji, to może przyjść nagle i spontanicznie.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im dreaming
"Chyba nie pociągacie się za bardzo a to nie za dobrze wróży." Wyobraz sobie, ze niektorzy chca sie najpierw troche poznac, nawiazac jakas wiez i potem isc do lozka i nie ma to nic wspolnego z brakiem pociagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Spotykamy się chyba dośc często - powiedzmy średnio co dwa dni, no czasem rzadziej. Jak się spotykamy to zwykle kilka godzin jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlarna Plotkareczka
O, Retro! Ja nie przypuszczałem, że Ty jesteś taka chodząca cnotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Nikt nie mówi że na 1-2 spotkaniu, ale ludzie dojrzali nie muszą chodzić za rączkę miesiącami jak dziewica. Pociąg fizyczny i chemia jest bardzo ważna w związku a skoro przez 3 miesiące znajomości do niczego bliższego nie doszło to specjalnie chemii nie ma. Wiem co piszę jestem dojrzałą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim mężem poszłąm po 5 dniach ale były to bardzo intensywne dni, w zasadzie całe te 5 dni non sto byliśmy razem i cały czas rozmawialiśmy. oczywiście, ta rozmowa tłumaczy wszystko.. jak już się nagadaliście to potem nie było co robić, czy jak...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Czyli częśto sie spotykacie i dobrze znacie, to naprawde dziwne że jeszcze tego sexu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to naprawde dziwne że jeszcze tego sexu nie było." to się kwalifikuje pod pierwsze wstępne badania u seksuologa.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to ma znaczenie? jesli dwoje doroslych ludzi nie krzywdzac nikogo ma ochote na sex, to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwa najpierw wypadaloby by sie porzadniej poznac a nie od razu seksic:O mojego znalam po pol roku juz na wylot , ale jeszcze przeczekalam. moj zreszta tez wiernie czekal i sie meczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im dreaming
Pociąg fizyczny i chemia jest bardzo ważna w związku a skoro przez 3 miesiące znajomości do niczego bliższego nie doszło to specjalnie chemii nie ma. Wiem co piszę jestem dojrzałą kobietą. Moze byc chemia i pociag, ale kobieta chce troche poczekac, a facet to szanuje. Nie potrafisz tego zrozumiec? czy fakt, ze ktos jest dorosly oznacza, ze musi sie rozkladac przed facetem po tygodniu znajomosci?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaa
Zwykle nie szłam szybko do łóżka... No ale byłam młodsza - niedawno byłam 5 lat w związku, więc ostatni raz wiązałam się z facetem jak miałam 24 lata... Myslę, że też dlatego mam pewne opory i wątpliwości czy to już teraz powinno nastapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlarna Plotkareczka
To i ja się może wypowiem, zapytując co poniektórych, czy zdają sobie aby sprawę z tego, w jakich czasach żyją? A dlaczego odmówić sobie uprawy seksu, choćby nawet przed upływem jednej godziny na pierwszym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×