Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość przyszla szczesliwa

robimy slub i weselicho na 2011. jest ktos kto rowniez ma swoja uroczystosc na 2011? jesli tak to co maie juz pozlatwiane? my sale mamy zaklepana , teraz szukam fotografa, na targach slubnych bylam wiec powoli zaczynam zastanawiac sie nad kupnem sukni. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukiki
czesc My się pobieramy w maju ale 2012 :) załatwione już mamy : sale kamerzystę fotografa alkohol zaproszenia no i wpłaciłam już zadatek na suknie :) będzie za 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
nie no my alkohol i zaproszenia to dopiero w tym 2011 bedziemy zalatwiac. a wy to widze pospieszyliscie sie:--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukiki
a co tam już będą :) czas do 2012 szybko zleci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
a jak sie rozstaniecie do tego 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka zazdrosna suka
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukiki
a jak wy się rozstaniecie do tego 2011 :D :O ironia :) :P nukiki czesc My się pobieramy w maju ale 2012 załatwione już mamy : sale kamerzystę fotografa alkohol zaproszenia no i wpłaciłam już zadatek na suknie będzie za 4 miesiące :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
no ale jak by nie bylo rok roznicy miedzy nami. to duzo czasu:-) tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
a robicie cos juz w tym kierunku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście jak to kobieta rozglądam się za sukienkami, szukam tej jedynej:) póki co nie robimy kompeltnie nic ( z braku środków finansowych). Ale w sierpniu na pewno już będziemy rezerwować salę i całą resztę ( chcemy mieć termin taki jaki zaplanujemy, a nie taki jaki zostanie) ) Wstępnie niedługo zacznę oglądać kasety z wesel znajomych, by znaleźć może jakiś fajny zespół :) I tylko tyle póki co:) aWY? robicie już coś? na kiedy dokładnie planujecie Wielki dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
5 marca:) i tylko sale mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizuze1986
a my 18/06/2001 i jak dotad nic nie mamy, nawet na targach nie bylismy, bo jest jeszcze duuuuuzo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukiki
Ellinka ironia :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
rozstanie jak rozstanie ale do tego 2012 to mozesz trzy razy przytyc a saukienka stac sie zupełnie niemodna i zakurzona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukiki
a niektórzy nadal nie czają !!!!!!!!!!! IRONIA :o MOJA WYPOWIEDZ BYŁA IRONICZNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nie przesadzacie? my się zaręczyliśmy w święta, slub w sierpniu tego roku, poki co zalatwiona sala, orkiestra i dekorator... do 2012 to może wam się odechciec slubów, po co tyle czekac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do frufru Ja czegoś nie rozumiem? Z czym przesadzamy? Halo! mamy rok 2009, do maja 2011 zostało 2.5 roku. Ludzie zaręczają się z miłości a kwestia ślubu zależy od wiellu czynników. Oczywiście, że gdybym mogła już wskoczyłabym w welon. Ale jestem na 3 roku studiów, chcę je skończyć, być samodzielną. Na tą chwilę pracujemy oboje, ale nie są to kokosy wystarczające na założenie rodziny. dlatego ślub \"tak późno\". Czy dlatego, że nie pobieramy się już , zaraz, teraz- nie mamy prawa do zachwycania się, planowania, ogólnego podniecenia? Dlaczego ludzie zawsze zakładają, \" do tego czasu się rozstaniecie\". Sugerując się Waszym tokiem rozumowania, najlepiej zaciągnąć chłopa do ślubu miesiąc po zaręczynach, bo jeszcze się rozmyśli. . . NIE NIE BOJę SIę że coś nam się popsuje, że się rozstaniemy, bo nie jesteśmy bandą małolatów, które kłócą sie i trzaskają drzwiami przy pierwszej byle kłótni, tylko dorosłymi ludźmi. Więc skoro chcemy iść razem przez życie DZIŚ, to będziemy i chcieć tego za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
ja mam na czerwiec 2014 i juz mam prawie wszystko zalatwione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem rozgoryczenie tych niezaręczonych, tych nieszczęśliwych, samotnych, ale mnie Wasza Histeria nie rusza i śmieszy zarazem:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfbfbf
Heheh dopiero co tak na nas jechały (ślub w 2010), a tu już nowe ofiary się pojawiają ;) No, ale przyznam, że nawet dla mnie to abstrakcja. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę udanych wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
My sie zareczylismy w wakacje, ale slub planujemy dopiero na 2011. Za duzo waznych spraw na glowie bedziemy mieli przez przynajmniej najblizsze dwa lata, zeby teraz imprezy urzadzac. Co do organizowania czegokolwiek, to pewnie zaczniemy dopiero w 2010, bo chcemy tylko cywilny i to w srodku tygodnia, wiec nie musimy sie z nikim bic o daty na szczescie. Co do sukienki, to tak sobie tylko od czasu do czasu patrze na internecie, moze sie trafi ta wymarzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
ale naskoczyliscie:) to napewnio naskakuja te ktore faceta nie maja ktorego moglyby byc pewne w zyciu. to ze 2011 to nic. moze wy macie takie zwiazki ktore wisza na wlosku.. my nisuknie wezme od annais bridal bo maja ladne :-) tylko ze wolalbym z kolekcji 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
ale naskoczyly:) co w tym zlego ze 2011. moze wy nie macie poppstu facetow ktorych moglybyscie byc pewne w zyciu. ja mam wiec planuje daleko do przodu. jesli wasze zwiazki wisza na wlosku no to sie nie dziwie ze macie panikarskie podejscie do sprawy:) a suknie wybiore z annais bridal alem wollabym kolekcje 2008 bo duzo ladniejsze suknie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla szczesliwa
oj sorki. internet szwankuje myslalam ze nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się marzy z madonny suknia "onice" Ech...i właśnie po to by ją mieć popracują intensywnie w te wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
odkup od kogos. nie bedziesz musiala tyle zarabniac na nia.albo kup na wyprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakaaa87
Ja też pobieram sie w 211 w czerwcu. Wstepne plany. Nie bylo nawet oficjalnych zarecznyn. Mamy jeszcze duzo czasu, ale wesele i slub planujemy skormne ze wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×