Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Dom 15:43:06 wypowiem sie w swoim imieniu (poniewaz jestem facetem :] ) szukam razem z narzeczona :), razem jezdzimy i zalatwiamy nawiedzona...to za 220 w wawie mialabys naprawde wspanialy dworek gdzie za doplata 400zl mozna sobie postrzelac z armaty na slubie ;) my wybralismy: http://www.kuznianapoleonska.pl/sale-26 duzy parkiet, wokol dywan (jak kogos juz beda nogi od szpilek bolec, to moze sobie boso tam tanczyc) panstwo mlodzi wyeksponowani, orkiestra na podwyzszonej scenie. zadnych filarow itp :) bylismy tez np: http://www.zajazdpodjaworem.pl/ ale przy podpisaniu umowy dodawali klauzule ze cena wzrosnie.... bez podania gornej granicy... czyli przed weselem tydzien czy dwa mogli nam walnac ze jednak 300zl za osobe ... ale miejsce tez ogolnie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejKupSeKlej - u nas ceny w pałacykach zaczynają się właśnie od 220zł. Na jeden byliśmy jak mówiłam prawie zdecydowani, najniższa opcja właśnie 220zł (za 240zł było już menu które nam odpowiadało) no ale w maju nie robią. Wydaje mi się że u nas jest mniej fajnych miejsc do wyboru dlatego ceny w tych najlepszych są naprawdę wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
My z moim ukochanym razem wybieraliśmy sale i orkiestre, tylko ja sama klepałam bo niestety był poza granicami, fotografa sama załatwiłam mój kumpel robi ekstra foteczki z zamiłowania strasznie mi się podobają :/ Ale myśle ze kamerzyste w grudniu jak bedziemy zamawiać to razem :D. Jestem z okolic Lublina kiepsko z orkiestrą którą my chcieliśmy reszta nie wiem jak ponieważ nie musiałam szukać, a sale zamówiliśmy odraz też tą wymarzona jak tylko wiedzieliśmy że mamy orkiestre, żeby nam nikt nie zabrał:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
juz mialem napisac, ze bedziesz miala parno strasznie, ale ostatecznie na fotkach zobaczylem klimatyzator, zatem nie bedzie zle! nic tylko sie wytanczyc :] nawiedzona, to faktycznie troche przekichane, a jakies targi czy cus? tam sporo sie oferuje (sadze ze w podobnych cenach jak palacyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 listopada idziemy na targi. No ale nie wiem co nam mogą więcej zaoferować bo widzieliśmy chyba wszystkie lokalizacje godne uwagi w okolicy - w oddaleniu nawet o ponad 30/40km. Dla nas oprócz sali i miejsc noclegowych ważne jest otoczenie. Miło jakby obiekt nie był przy samej ulicy, miał ogród lub park. Już zupełnie nie wiem co robić. Znalazłam jeden obiekt (ładny z wierzchu, w ładnej okolicy, z firmy która ma dwa inne - mniej okazałe lokale ale dobre) - ale dopiero się buduje będzie w maju 2010 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa5
Nawiedzona przyszła żona, jestem z Katowic, nawet mnie nie przerażaj, że w naszych okolicach jest tak kiepsko z lokalem:// Byłam 5 lat temu na bardzo fajnym weselu w Będzinie, bardzo ładny lokal, bardzo ładne otoczenie, tylko niestety nie pamiętam jak się nazywał://, no i jeśli chodzi o mnie to za mały lokal bo na wesel tak maksymalnie 50 osób a u mnie będzie 60-70:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejKupSeKlej - nie, bo w naszym kraju to może się okazać że zabraknie kasy albo ludzi do pracy i nigdy tego nie skończą :( Nikaaa5 - ja do niedawna mieszkałam w Katowicach ;) teraz kawałek dalej ale to nadal moje miasto :) u mnie wesele na 60 osób (mniej więcej). Podobno fajnie jest w Chorzowie w http://www.sztygarka.pl/?id=1 tam mieli znajomi narzeczonego (mnie tam nie było). Na uboczu, w spokojnym miejscu, ładnie i smacznie. Nie wiem jak cenowo :( W Katowicach jest jeszcze Zielone Oczko i Chopin w Parku Kościuszki. Nam oba odpadają - w jednym znajomi mają wesele w podobnym terminie a drugie mi nie odpowiada ze względu na wystrój - plus taki ze w okolicy jest kościołek drewniany i obejście ładne - można od razu plener w parku zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa5
Biały dom odpada-dużo niemiłych komentarzy słyszałam://, co do zielonego oczka, jakoś mi nie odpowiada, zresztą pracuję niedaleko:)) Podam Ci kochana parę adresów, które mam zamiar w już w nowym roku:)) pojechać i sprawdzić: www.restauracjamagnolia.pl www.nadjeziorem.hg.pl www.rozana-dolina.octanet.pl www.impresja.slask.pl www.restauracjahubertus.com Co do Chorzowa, to sprawdzę bo ciekawie się zapowiada:)) Mamy dużo wspólnego, bo moja liczba na weselu tez bardziej się skłania ku 60 :)) Pozdrawiam i życze owocnych poszukiwań, napewno bedę tu zaglądac póki co uciekam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaW
My zareczylismy sie w sierpniu tego roku i wlasnie tydzien temu wyznaczylismy termin na 28 maja 2011 roku :) zostalo w zasadzie półtora roku wiec mysle, że to dobry termin, zwlaszcza ze pracujemy po 12 godzin dziennie i malo jest czasu na zalatwianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Nasz termin to 20.08.2011 :) Niestety ze względu na brak czasu nie mamy jeszcze nic załatwionego :( w najbliższym czasie będziemy jedzic za sala i szukac zespolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia32
Nikaaa co do Magnolii to odradzam. bardzo dużo negatywów słyszałam na temat tej sali Nad Jeziorem jak najbardziej. Brat miał tam wesele, no ale wg mnie sala idealna jest na 50 osób. :) Ja polecam KiM na Kostuchnie :) My póki co mamy tylko salę. Dzwoniłam do orkiestry, ale jeszcze nie przyjmują rezerwacji. Jeśli nie znajdziemy nic innego, to poczekamy - mamy parę warunków, które musi spełniać zespół by w ogóle go brać pod uwagę :) I na razie czekamy na wiadomości od kamerzysty, kiedy można rezerwować termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaW
Hej jestem ze Słupska :) a ty? :) my jeszcze nic nie mamy, w weekend popracujemy nad lista gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Gratuluję kolejnych kroków :) u nas wszystko narazie stoi w miejscu, bo to co najwarzniejsze zostało załatwione reszta ruszy w maju :) a jeszcze tylko kamerzyste zaklepiemy sobie w grudniu oby miał tylko wolny termin....Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie, jak sie zalatwi te 3 rzeczy (sala, kamera, orkiestra) to pozniej mozna spac spokojnie i reszte zalatwiac na pol roku przed slubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
No tak hehe tylko ja myslę ze do księdza to z rok wcześniej pujdziemy aby termin zając bo tez różnie z tym może być :D a niektórzy już liste gości mają my np. nie myślimy jeszcze mniej więcej wiemy ile ludzi bedzie, za sukniami się dziewczynki rozglądają,dlatego mówie ze wszystko narazie stanęło w miejscu :D , a i ustaliłam z moim lubym że wczesniej jednak kamerzyste trzeba zalatwić i znów musze zrobić to sama bo jego nie ma ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia32
HejKupSeKlej bardzo ważnym dla nas punktem przy wyborze jest brak organków. nie chcemy by w jakies np zagranicznej piosence było slychać organki disco polo. to jest najważniejsze. jeżeli tylko slyszymy takie coś od razu skleślamy zespół. no ale wiadomo do "jesteś szalona" takie ogranki muszą być. mamy jeden taki mamy na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
nawiedzona przyszła żono ja byłam na 2 weselach z dj i było super i na obu byłam starszą ale to nie ma nic do rzeczy, ważne jest aby grajek umiał poprowadzić weselicho :) i miał super muze oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
hehe, nawet nie chce myśleć, ja naszczęscie mam orkiestre która grała u mojej siostry na weselu a jeszcze wcześniej byłam na weselu gdzie grali i uważam, że są świetni w każym bądź razie mi się podobali i wiem jak grają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×