Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość Nikaaa5
Nawiedzona, wejdź sobie na allegro, jest tam bardzo duży wybór zaproszeń , naprawdę są bardzo ciekawe i tanie, ja wiem, że właśnie takie na allegro zamówię, tylko jeszcze nie mam faworyta, zresztą przygotowania zaczynam dopiero od stycznia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa5 niby są ale np. moja znajoma zamawiała rok temu i ... to co dostała nie warte było nawet tych 2 zł które od sztuki zapłaciła (koszt jednego to zapewne jakaś 1zł jak nie mniej). Do tego daje sie gościom coś od siebie, samodzielnie zrobione, oryginalne - to też miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa5
:)) hmmm, to mnie troszkę zniechęciłaś:)) , a już myślałam, że pójdę na łatwiznę:)) Co do zrobienia własnych zamówień bardzo fajny pomysł, tylko trzeba mieć też na to czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mielismy upatrzony fajny zespol i sie okazalo ze 20.08.2009 juz ma zajety :( na sierpien zostal im tylko 13..a ja nie chce 13 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolicie ze sie pochwale? znalezlismy kontakt do orkiestry, fajnie graja, nie biora mega duzo.. no umowilismy sie na niedziele, wiec dam znac jak poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaW
My tez bedziemy miec dj'a :) rewelacyjny facet :) spodobal sie nam na weselu u prztjackiół, świetnie poporwadzil impreze, z klasa, bez żadnych glupich zabaw i ma rewelacyjny wybór muzyki, żadnych tak malczików czy Iwan i Delfin ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy sale :) mam na oku piekna sukienke ohhhhhhhhhhhhhhh zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia, mimo ze wiekszosc osob puka sie w czolko:) mamy nawet imie dla corki/syna... zwariowałam:)? chyba tak, ale z milosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cenę właśnie.... jednak 230zł (jeden dzień, bez napojów i alkoholu) to dużo :o Do tego noclegi musimy zapewnić (przynajmniej kilka) a ceny pokojów też do tanich tam nie należą :( mamy niezły dylemat teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiedzona ---> masz link do tej restauracji? jestem ciekawa dlaczego tak ludzi chcą wykorzystać i oskubac z kasy, i co to za menu za tyle pieniedzy??? chyba zwariowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Nawiedzona z tego co widze to całkiem niezłe miejsce miejsce, ma swój urok :), cena żeczywiście duża ale, nie mnie porównywać małe Lubelskie miasteczko Lubartów do waszych regionów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie uważam
beznadziejny ten lokal, zero uroku, jakiegos stylu.. ale twoja sprawa, w życiu nie dałbym tyle kasy na takie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
jak dla mnie uważam - może wstawisz linka z fotkami ze swojej sali, skoro uważasz że ta ma zero uroku i stylu to jestem ciekawa jak wygląda twoja sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... właśnie podejmujemy decyzje co do ślubu i wesela... najprawdopodobniej sierpień 2011 na dniach chemy zaklepać salę... co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Hej niewielka :) moim zadniem na sam początek to właśnie sala orkiestra i kamerzysta to trzy "najwarzniejsze" żeczy do załatwienia :) a reszta powolutku w ciągu roczku przed ślubem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) jestem tu nowa na topiku, jak tylko będę miała więcej czasu to poczytam sobie topik bo także myślę z moim o 2011 r ;) a teraz dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×