Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Powiem wam, że myślę że teraz jak już będzie sala to będzie wszystko z górki, Bo z salą przyznam szczerze mieliśmy straszny problem z tego względu że mamy ok 140 gości i ciężko było znaleść coś w okolicy. Strasznie mały wybór, ale może to i dobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak przedmowczynie wspomianly... sala kamera i orkiestra.. to trzeba szybko zalatwiac... w 2010 kosciol... i rok spokoju w 2011 wszelkie papierki, nauki przedmalzenskie, suknie/garniaki/ zaproszenia itp takie zalozenia mam ze swoja lepsza polowka, a slubujemy sie w sierpniu 2011. (czesc pierwsza w pelni zalatwiona, teraz w kwietniu kosciol, i rok laby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
hej hej, no ja właśnie rozglądałam się po kamerzystach i już sobie upatrzyłam, tylko teraz jednak doszłąm do wniosku że poczekam na mojego mężczyzne i razem do niego pójdziemy. a tak to nie ma na razie czego załatwiać bo za wcześnie. Znaczy ja w maju do kościółka termin pójde zaklepać, wpłacę drugą cześć zaliczki na sale i narazie tyla a reszta od stycznia 2011 :) no za sukniami się zaczne wcześniej rozglądać, bo jestem dość niska a nie chciałabym kupować sukni, tylko wypożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa32
my jutro wybieramy się podpisac umowę z kamerzystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wstępnie zarezerwowaną salę, i jutro idziemy wpłacić zaliczkę i podpisać umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha211111
My wlasnie szukamy sali po prawej stronie wisly w warszawie, macie jakieś pomysly(ok.90-100osob)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha... sprawdzalas to? http://www.dom.weselny.oit.pl/ z tego co pamietam mieli 170zl/os na ok 90 osob powinna byc w sam raz... minusem jest dywan w czesci "jadalnej"...mogliby juz go zmienic, bo widac ze jest styrany zyciem ;p btw, do sal w zabkach nawet sie nie wybieraj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha211111
HejKupSeKlej Oj nie ta pierw.propozycja odpada nad druga się zastanawiam, Czemu mam sie nie wybierać do Ząbek??? Właśnie podoba mi sie tamtejsza sala magnolia do tego jeszcze planuje odwiedzic biała orchidee na białołece...niestety tam cena to 200zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przyszla panna młod
a u nas byla szybka decyzja , szybka reakcja i duuuuzo szczescia. Dopiero co sie zareczylismy (2.11) a slub w czerwcu juz 2010 :D zalatwione sa juz sala, zespol, kamera, foto, dj na drugi dzien i wszystko w niecale 14 i co najwazniejsze: same perełki z rynku ślubnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie, skąd wy wiecie co będziecie robić, dajmy na to - 6 sierpnia 2011?;> tożto jakaś abstrakcja jest.. w mojej rodzinie wszystkie sluby sa planowane jakies 3-4 miesiace przed, i jakos odbywaja sie normalnie, tragedii nie ma, sale tez sie znajduja całkiem fajne. nie obczajam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha211111
My nie mamy jeszcze nic zalatwione...tylko wybrana date i fotografa(jeszcze nie zarezerwowanego)...od grudnia zaczniemy zwiedzać sale i szukać orkiestry. Zaręczyliśmy się tydzień temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna przyszla panna młod
Niunia Blokersa----------- > bo nie ma nic na rynku jesli sie wczesniej nie zdecydujesz.Na miesiace letnie np w moim miescie nic nie znajdziesz na kilka miesiecy przed,nawet najgorszej obskurnej kanciapy ;), wiec dlatego tak wczesnie sie decyduja ludzie rezerwowac sale.Bo maja szanse wyboru z tego co lepsze na rynku.Ja tez uwazam , ze to slabe zaczynac przygotowania na 2 lata przed slubem, nie wytrzymalabym z mysla ze to tak dlugo, ze trzeba zalatwiac jeszcze nawet nie czujac tej atmosfery, to musi byc katujace... Mi sie udalo, czekamy na slub tylko 7 miesiecy , ale tylko dlatego , ze nowa sala sie dopiero otwiera i malo kto jeszcze o niej wie.A mimo to juz wiele terminow na 2011 maja zajete! ludzie chyba rezerwowali date z projektem lokalu w rece - idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe Panny Młode, Chyba żałuje że zaczęłam czytac ten wątek, bo my też planujemy ślub i wesele na czerwiec 2011 ale jeszcze nie ruszylismy sie nigdzie za salą bo uznaliśmy że to za wcześnie a tu widzę że chyba czerwiec możemy sobie wybić z głowy :/ Ehhhhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie jest tak zle.Ja sale rezerwowalam w kwietniu 2009 na czerwiec 2010 ale okazalo sie potem ze na tej sali to sie zmiesci jakies 30 osob a nie 70;/ bylam zalamana,wlasciciel nasz oszukal stracilimy pieniadze i rowny rok przed slubem znalezlismy sale,w dniu w ktorym zostalimy bez niczego;/ takze na czerwiec 2011 mysle ze spokojnie sale znajdziecie.My mieslimy szczescie bo w ten sam dzien ktos jednak zrezygnowal z sespolem to samo:) do wesela juz malo zostalo a jakos z pzygotowaniami nie wariujemy.Az sie boje ze tacy spokojni jestemt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie poszukujące fotografa na ślub zapraszam na moją stronę www.fotoklaser.pl Serdecznie zachęcam Agnieszka N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Blokersa - byc może w Twojej rodzinie nie ma wymagań co do miejsca w którym sie wesele odbędzie? a może to tak mała miejscowość że"konkurencja nie duża"? My szukamy sali na 2011 i prawdę mówiąc co lepsze lokalizacje mają już sporo terminów zarezerwowane... Pomijam kwestie np. sukienki. W lepszych salonach na samo sprowadzenie do przymierzenia czeka sie 12 tyg :o Nie mówiąc o zakupie i szyciu :o Dobrzy fotografowie już mają terminy na 2011 - zwłaszcza letnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaaa90
Ja mam ślub 30.07.2011 r i szczerze nie mam nic zarezerwowane jeszcze tylko wstepnie sale ... myśle że dam rade , znam takie osoby co rok przed ślubem nie maja jescze nic ;/ Ja nie zamartwiam sie nazapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet sali nie mam bo nic sensownego znaleźć nie mogę. Też znam osoby co wesele w rok zrobiły - ale albo było to w remizie i ciotki/babcie gotowały albo miały tyle kasy że najdroższy lokal w mieście nie był dla nich problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaaa90
Tak znleść dość ciekawą sale jest ciężko naszczescie w moich okolicach są 3 ktore warto polecic :) Ja z własnej jestem bardzo zadowolona. Zobacze jak przygotują moj najważniejszy dzień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlos
WYJĄTKOWE PODEJŚCIE DO FOTOGRAFII Zapraszam na moją stronę http//krzysztoforlowski.bloog.pl kreatywna fotografia ślubna specjalistyczna obróbka zdjęć sesje studyjne i plenerowe przed narodzinami, ciąża nowość: akt ślubny ciąża akt pakiet gratis: fotografie wysokiej jakości wykonane w rozdzielczości umożliwiającej swobodne kopiowanie NEW GENERATION PORTRAITS dzieci i ich świat w obiektywie kreatywna fotografia rodzinna niezapomniane rocznice i urodziny uroczystości religijne oryginalne portrety osobiste sesje dla zakochanych wysublimowany akt Zapraszam na moją stronę http//krzysztoforlowski.bloog.pl tel kom. 669534581

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam_na_wesele
DJ LEPSZY - duet dj i konferansjer www.djlepszy.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
Przeglądnijcie moje zdjęcia jak się wam podobają to zapraszam do rezerwacji terminów na 2011. www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
FOTOGRAFIA www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaaaaaa
My mamy wesele w czerwcu 2011 , mamy już sale , orkiestrę , firme kateringową , jeszcze nie byliśmy u księdza.... aktualnie poszukuję jakiegoś dobrego fotografa ze śląska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bednarczyk.org.pl
zwolnił mi się termin na czerwca 2011 ja się zdjęcia podobają to zapraszam www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo /
bednarczyk a ktory dokladnie czerwiec Ci sie zwolinł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×