Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość sebol
Hej :) Jakby jakas para szukała fotografa ślubnego na rok 2011 oraz 2012 to zapraszam na moja strone www.sphoto.pl A delikatnie nawiazując do tematu to planuje slub w 2010 ale jeszcze nic nie mam załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol
ślub w 2012 mialo byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy ślub w listopadzie 2011 (to jedyna wolna data w naszym regionie gdzie można dostać lokal). Najpierw wszystko było załatwione na rok 2010, ale ze względu, że w kwietniu umarł tato mojego narzeczonego postanowilismy wszystko przełożyć na nastepny rok. Wszystko już mamy załatwione. Nawet suknia już gotowa (bo nie sądziłam, że taka tragedia się wydarzy).Teraz tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
a tu co tak ucichło?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwartet Kontra
Wszystkim parom planującym ślub w 2011 roku, proponujemy profesjonalną oprawę muzyczną uroczystości (w kościele, życzenia po uroczystości oraz gra podczas przyjęcia) - Kwartet Smyczkowy Kontra. Zapraszamy na naszą stronę www.kwartet-kontra.pl. Kontakt: kwartet.kontra@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deik
my pobieramy sie 28/05/2011 i jeszcze wiele zalatwiania przed nami... obecnie szukamy fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - foto
Zapraszam do skorzystania z moich usług fotografii ślubnej. www.krzysztoffagas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Grzanka
Witam, Jeżeli poszukujecie fotografa ślubnego... Proszę zapoznać się z moim skróconym portfolio w serwisie youtube: http://www.youtube.com/watch?v=nfQZvtEdxjE Chętnie udostępnię szerszy materiał z pojedyńczego ślubu, ale to oczywiście jeśli zainteresuje Państwa mój styl fotografowania. Pozdrawiam, Michał Grzanka www.michalgrzanka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
witamy Madziule833 ;) musze jakos rozwinac ten temat ;)) gdzie sie podzialy wszystkie dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:-) Do listy załatwonych spraw mogę dopisać alkohol (KRUPNIK Premium) co prawda odbiór za miesiąc ale już zamówiona - cena za 0,5 16,40zł. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
dobrze dobrze meldujcie sie ;D ja tez juz za wodka sie rozgladam... ale najpierw suknie jade kupic ;) i powoli czas na zaproszenia . leci ten czas co nie?? mi pol roku zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Panny Młode 👄 ja sakramentalne TAK powiem 29.01.2011 ❤️ mamy juz sale, catering, dj, fotografa, no i mam juz suknie :-D reszte w miarę upływu czasu będziemy załatwiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:-) One_Kiss - 29 styczeń to już całkiem niedługo, oby tylko zima nie była zbyt sroga. Moja przyjaciółka brała ślub w lutym tego roku i mimo że było strasznie zimno wszystko wypadło super, a zdjęcia wyszły rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefonistko, ano tak sie sklada :-D a ja nie lubie zimy - ale teraz chce duuuzo sniegu :-) ale jak nie bedzie to sie cos wymysli, mam wymarzonego mojego fotografa i sesje ( plener) w inny dzien niz slubu bo wiadomo ze pogoda nie pewna i szybko ciemno sie robi. jestem dobrej mysli :-D jeszcze bolerko tylko musze kupic - tzkie zimowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
no a ja w marcu ;) czyli o ONE_KISS jako pierwsza zostanie żoną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
a sesja w śniegu to super opcja ;D chyba wychodza lepsze zdjecia niz latem!! a pochwalisz sie sukienka?? ;) jaki masz fason??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka86
Z przyczyn osobistych odstąpię salę na wesele, kamerzystę, fotografa i zespół. Sala w domu weselnym Jubilat w Będzinie, sala bordowa na 80-90 osób,duży wybór menu, koszt za osobę 160 zł. Chciałabym odzyskać zaliczkę w wysokości 1000zł Zespól NIE-BANALNI z Mikołowa, młody duet damsko-męski ogromny repertuar. Zaliczka w wysokości 200 zł, cena za całą imprezę 1200 zł Kamerzysta z Tychów zaliczka w wysokości 200 zł cena za filmm800 zł Fotogram, młoda dziewczyna po szkole fotograficznej, zaliczka 100 zl całodzienny reportaż 500 zł. Proszę o kontakt Karolina kasik1904@onet.eu 697-137-953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta-deps@wp.pl
witam wszystkich, robie amatorsko zdjecia ślubne :) niebanalne z które naprawdę mogą się podobać. uzupełniam portfolio wiec sie polecam. Jeśli chodzi o opłaty to wygląda to tak, ze jeśli zdjecia Wam sie spodobają to płacicie ile uważacie za stosowne. naprawdę polecam. jesli chcecie zobaczyć moje zdjecia prośba o kontakt na maila a coś podeślę. edyta-deps@wp.pl lub gg 3339071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowożeńcy
witam wszystkich. Wraz z mężem braliśmy ślub 3 miesiące temu. Udało nam się zorganizować wszystko w dwa miesiące. Skorzystaliśmy z najlepszego w naszym rejonie kamerzysty i pary fotografów, którzy od kilku miesięcy dopiero działali na rynku Krakowskim. Z nutką ryzyka i obaw jednak opłacało się. To zabrzmi jak reklama i tak powinno bo chcę z czystym sercem polecić fotografów którzy zaczynają karierę. Dlaczego? Jeżeli mają podłoże techniczne i sprzęt to wkładają w swoją pracę 2 x więcej serca niż "stary wyga" bo chcą się wybić, a przy tym są tańsi bo chcą być konkurencyjni. Dla zainteresowanych naszymi fotografami było małżeństwo, którego strona to: www.photograph.pl A z tego co mi wiadomo, ofertę powiększyli też o całkiem fajny kabriolet do ślubu. My niestety się na niego nie załapaliśmy bo jeszcze go nie było, a szkoda bo mieliśmy gorący ślub. Korzystając z okazji Beatko, Kamilu dziękujemy, bo może przeczytacie tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oprawamuz.pl
A może flet, skrzypce lub kwartet na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlKFoisgjojkdguhbjnghpdl;ljkr
Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruszczyk
Jeśli szukacie dobrego fotografa to polecam dziewczynę, która robi rewelacyjne zdjęcia - www.najka.pl Dzięki niej razem z mężem mamy ponad 600 przepięknych zdjęć. Po kilku godzinach biegania po Warszawie otrzymaliśmy tak piękne zdjęcia, że trudno się zdecydować, które umieścić w albumie... Ważne dla nas było przede wszystkim to, że nie wybierała za nas - przedstawiła nam całą swoją pracę i dała wolny wybór. Jeśli ktoś poszukuje zdjęć niestandardowych to szczerze Wam ją polecam!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf13
Jeżeli chodzi o reportaż ślubny polecam swoje skromne usługi www.fotograf13.carbonmade.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2384
witam podobnie jak Wy wychodzę za ma ż w pażdzierniku zastanawiam sie kiedy trzeba chodzic za suknia zeby zdązyc pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×