Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość zacieszka
mój ukochany też wpadł na taki pomysł,że nie zainwestuje w nowy kubraczek... trochę wybiłam mu to z głowy,ale dopiero ja ko wziełam do sklepu i uprzejmej pani udało sie go namowic na przymierzenie jednego...to zmienił zdanie ;D tasiek ja szukałam sukni moze okolo 2 tyg. więc myślę, że masz sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
hehe sorry za dwa posty ale komp zamulił... ;P ta sama treść tylko że inaczej skonstruowana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Widzę że ten problem z garniturami to się pojawia dość często hehe ach Ci faceci :D:) No dziewczynki licencjat już za mną, ostatnio intensywnie poszukuję na necie jakiegoś ekstra modelu sukni ślubnej zastanawiam się nad uszyciem gdyż jestem dość niską osobą (mam niecałe 160) i boje się że nie dostane odpowiedniej długości :) a jak mój facet wróci to będziemy szukać obrączek ustaliliśmy że będą tytanowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Tasiek gratuluję;) a co do sukni : musisz w salonie popatrzec bo tez maja suknie na 160,wiem bo jak raz jedna przymierzalam to taka dostalam ;P:) widac bylo moje kostki a pani upierala sie ze jest dobra ;D ojej my tez musimy te obraczki zalatwic :O bo to tylko 3 miechy zostaly :O my na pewno bedziemy mieli złote obraczki ;) (mamy swoje złoto ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
yyyy tzn 3 miesiace i 3 dni :D:D:D a tyle jeszcze spraw do załatwienia !! aaa dziewczyny orientujecie sie w sprawie wódki?? ilość i cena?? jak jest u was?? u mnie pani od sali powiedziala ze na osobe 0,6l (wesele+poprawiny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Dzięki za gratulacje :) u mnie wódeczką raczej zajmą się tatusiowie :) ja się w to nie mieszam i jakoś nie za specjalnie się tym interesuje, co prawda u mnie jeszcze 5 miesięcy to jakoś czasu widzę mało ponieważ jak już wspominałam mój facet pracuje za granicą i o wszystkim musimy myśleć z małym wyprzedzeniem żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilkę, a myślę że troszkę też zajmie zrobienie obrączek na zamówienie :) tytanowe są rzadkością, choć też już coraz częściej można je spotkać, ja niestety nie bardzo mogę nosić złoto i srebro... tytan ciekawie wygląda :d choć moja przyszła teściowa mówi że wygląda jak zwykła blaszka :D - ale ona jej nosić przecież nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid1989ek
Zespol Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!! Witam jestem muzykiem od 10 lati jestem po szkole muzycznej II st. Obslugaa wesel,studniowek,bankietow,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez okolicznosciowych zajmuje sie o 5 lat. Gram z zespolem 2osobowym 3 osobowym i 4 osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (rowniez polecam na kazda okazje ) a tak ze mam do zaoferowania rowniez Trebacza Skrzypka lub Wokal oraz inne Instrumenty w kosciele i przy blogoslawienstwie domowym. Oczywiscie to jest gratis. Posiadam atrakcyja ofertne a przedewszystkim tania. Pragne dodac iz wspolpracuje z najwyzszej wagi zawodowymi muzykami bedacy w stanie spelnic wszystkie panstwa oczekiwania na kazda okazje.Wspolpracuje rowniez z KAMERZYSTA i FOTOGRAFEM ktorzy rowniez posiadaja atrakcyjna oferte. Dodam iz funkcjonujemy na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA. Pytania prosze kieowac pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje na forum pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEFEILKA
JESLI CHODZI O WÓDKE TO KRUPNIK LUB LUKSUSOWA TANIO I JAKOŚĆ DOBRA NAJTANIEJ JEST W HURTOWNI ICE FULL SĄ NA TERNIE CŁAEJ POLSKI .... Z NAŻECZONYM KUPILIŚMY WÓDKĘ KRUPNIK ZA 16,52 I DO 24 BUTELEK DAJĄ 1 GARIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
moim zdaniem nie jest filozofią kupić tanią wódeczkę chodzi o to żeby kupić taką aby goście chętnie chcieli wypić i nie było zbędnych komentarzy po weselu. Bo przeważnie jest tak że ludzi wspominają na pierwszym miejscu to jaka była wódka i czy ją dało się pić później mówią o orkiestrze i całej reszcie... przynajmniej tak jest u mnie. Ale nie sztuką jest tez kupić najdroższą bo nie zawsze jest ona dobra ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
ja to całej rodzinie robie sonde kto jaka wodke lubi ;) iiii... sa rozne gusta ;D ale wiem na pewno ze jak cos to oszczedzac nie bedziemy . ale fajnie ze padla nazwa jakiejs hurtowni ;) sprawdze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarCocktail
Kochani jeśli ktoś byłby zainteresowany obsługą barmańską lub dodatkową atrakcją - pokazem barmańskim, oraz wszystkim co związane z alkoholem to z chęcią nasza firma doradzi Państwu najlepszą alternatywę oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji branżowych BarCocktail - Servis Zapytania proszę kierować na adres: info@barcocktail.pl strona firmy: www.pokaz-barmanksi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarCocktail
poprawna strona: www.pokaz-barmanski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
halooo dziewczyny?? czy jest tu ktoś?? ja jestem kilka spraw do przodu... obrączki,zaproszenia i czesc wódki zakupilismy ;) zdecydowalismy sie na wódke sobieski ;) kupilismy w kauflandzie bo wyszlo najtaniej... facet z hurtowni nam tez doradzil kupno w sklepie bo w hurtowniach wcale takiej nie wyjdzie chyba ze ktos ma znajomosci i koncesje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
*taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaewelcia
kochane , a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiii
Nie zapominajcie o dobrym fotografie, w końcu to najważniejsza pamiątka ze ślubu, mogę polecić http://www.dominiktamiola.pl/ nasz plener wyszedł nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabej
Witam wszystkich zakochanych . chcjałabym zaproponować fontanne czekoladowa . Datkowa atrakcja jest ciekawa aranżacja goraco polecam jdealna niespodzianka dla gości .Polecam naprawde warto. pozdrawiam . Renata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabej
witam ponownie ,dla zainteresowanch fontanno czekoladową z egzotyczo palmo ,podaje adres: renata138@op.pl. możliwośc wysłania przykładowych zdiec . Pozdrawjam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fontanny czekoladowe świetnie wyglądają na takim weselnym przyjęciu, a jeszcze lepiej uwiecznione profesjonalnie na zdjęciu tak więc warto o tym pomyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalena
Podziwiam wasze przygotowanie, wychodzę za mąż w sierpniu tego roku, a nic, kompletnie nic jeszcze nie mamy załatwione :( Najgorzej jest z salą, niby w Warszawie dużo lokali, ale terminy w większości pozajmowane...strasznie dołujące :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już mamy kupiony alkohol, kupiliśmy bolsa w hurtowni..aż do Mińska jechaliśmy bo tam było najtaniej..i zaczęliśmy chodzić na kurs tańca..za mną już pierwsze przymiarki sukni..ale to będzie ciężki wybór..i niestety mamy tez problem z wyborem fotografa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziak.
Witam my mamy zaplanowany ślub na 21 maja tego roku. zaliczki powypłacane mamy na: sala kamerzysta fotograf orkiestra alkohol już zakupiony teraz przymierzam się do poszukiwań za sukienką, zamówienia zaproszeń i reszty dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Hej, Dziewczynki za mną kolejne kroki przygotowań: wybrana suknia już się szyje i 10 lutego mam pierwszą przymiarkę :) zaproszenia już do mnie dotarły, wypatrzone obrączki i pierwsze nauki przedmałżeńskie :) jestem ciekawa jak dalej się potoczą ponieważ mój facet znów w delegacji i przyjedzie za dwa miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto5654322
Witam Z przyjemnoscia wykonamy zdjecia ślubne. Fotografią pasjonujemy sie od dawna a teraz nabieramy doswiadczenia w fotografii slubnej. Brakuje nam jeszcze doswiadczenia z jednego- 2 slubów aby wystawic w pelni odpłatną ofertę dlatego teraz jeszcze cena jest tak konkurencyjna :) Choc biorac pod uwage Pani termin zapewne bedziemy wtedy mieli juz kilkanascie slubów za sobą. Posiadamy najwyzszej klasy sprzet; (canon 5d Mark II, seria jasnych obiektywów, mocne lampy) oraz bardzo duże doświadczenie w obróbce graficznej. Cena naszej usługi to 500zl. Robimy zdjecia w 2-fotografów. Mozemy zrobic zdjecia od przygotowan po plener. Posiadamy zezwolenie od kurii na fotografowanie w kosciele. Na e-mail wysle zdjecia z naszego ostatniego slubu. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wspolpracy fotomgm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wasi faceci nie wpadli na pomysł żeby wystąpić w tym dniu w fraku. Mój tak i nie wiem co na ten temat sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to frak jest strojem wieczorowym i w dzień się go nie powinno ubierać...więc jeśli ślub jest samym wieczorem to ok;) mój M. na szczęście na taki pomysł nie wpadł:p i pójdzie klasycznie w garniturze ale jeszcze się zastanawiamy nad kamizelką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mężczyzna wymyślił sobie frak lub coś frakopodobnego i to najlepiej jakiś jasny żeby był..nie bawem jedziemy oglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf Ślubny
Witam serdecznie jak będziecie potrzebowali fotografa to zapraszam na moją stronę poświęconą Fotografii Ślubnej. www.lukaszhus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×