Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

w planie mam łykanie

Małżeństwo mi się wali...

Polecane posty

już od dłuższego czasu. I nie wiem co robić.... Walczyć czy odpuścić? Czy był ktoś z was w takiej sytuacji że wydawało się że to już kompletny koniec i nie ma najmniejszych szans a jednak wyszliście z kryzysu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
co chcesz łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
no właśnie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylacznie
dlatego wlasnie ci sie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcesz łykać
"nic" może tu tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcesz łykać
ja tylko chciałam pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym małżeństwie są momenty lepsze i gorsze. czasami wydaje się, że już nic z tego nie będzie, a potem okazuje się, że będzie i to jeszcze jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
zawsze jest szansa na wyjście z kryzysu , ale do tego trzeba dwojga . No i pozostaje pytanie czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że ja myślę że jest ok, staram się na tyle ile mogę a i tak co jakiś czas, ostatnio coraz częściej słyszę że ja nie robię nic, że to bezsensu, że on sobie poszuka lepszej. Ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tylko o tej innej. On sobie znajdzie inną. On sobie poszuka innej. Nie że trzeba ratować małżeństwo, że dziecko na to patrzy tylko zawsze każda rozmowa zaczyna się że on sobie poszuka innej, lepszej etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej poniżające jest dostawanie czegoś z łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylacznie
xyzed...a ty wiecznie o jednym :o myslisz, ze na ruchaniu swiat sie konczy ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
to przykre !nie musisz tego znosić, powiedz mu ,żeby sobie poszukał tej lepszej jeżeli dla niego wszystko co robisz jest bez sensu ! Może tak gada , bo widzi że starasz się ratować związek . Pokaż mu ,że Tobie już też na nim nie zależy .Czasem pomaga ! Jeszcze jest pytanie czy nie zrzędzi tak dlatego ,że kogoś ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresska
Nie ma czegos takiego jak walka o malzenstwo, faceta. Jezeli obu stronom nie zalezy na zwiazku, to nie ma czego ratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez poważnej rozmowy chyba się nie obejdzie. A co? Już się do niego ustawia kolejka chętnych? I każda z nich, to gwiazda, w dodatku pracowita, mądra i taka cała \"naj\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nikogo nie ma. Tego jestem pewna. To wszystko to jest w ogóle długa historia.Bardzo długa. Wkurza mnie że on nawert nie chce porozmawiać, nie ma odwagi, jest odwaga się kończy na napisaniu sms\'a że lepiej jak on sobie poszuka innej, nasz związek zakończymy bo jego cierpliwośc się skończyła. Kiedy piszę mu że ja nie będę pisać sms\'ów na takie tematy tylko chce porozmaiwać w domu jak wrócę z pracy to mi odpisuje że jak będzie miłą humor to może pogadamy. Jego wszystko boli. Boli go że on chodzi do pracy codziennie a ja tylko 2 razy w tygodniu i non stop się dopytuje kiedy poszukam jakiejś dodatkowej pracy.Kiedy mówię że nie chce dodatkowej, bop jedną już mam i nie zarabiam śmiesznych groszy to on już całą litanię swoich stałych gadek, że nic się nie staram żebyśmy mieli więcej, że za dużo siedzę w domu.Wszystko mu przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie on sobie tak o sobie myśli że kolejka już ustawiła, w niej same pracowite mądre panny z figura modelki. On w ogóle za dużo sobie o sobie myśli. Potrafi przyjśc z pracy i wptarując się w lustro pyta czy jest nprzystojny, bo jemu się wydaję że bardzo. Bo jakaś 16 sie na niego popatrzyła a on już sobie myśli nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylacznie
'Potrafi przyjśc z pracy i wptarując się w lustro pyta czy jest nprzystojny, bo jemu się wydaję że bardzo.' leze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylacznie - a gdzie napisałem cokolwiek o ruchaniu? :P Widocznie ty doopy dajesz w nagrodę wiedząc ,że na ruchaniu świat twojego faceta się kończy :P:P:P :D:D:D:D:D czegoś = ruchanie :D:D:D:D ależ dogłębna analiza :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
Toż to zrzęda z Twojego faceta ! i leń . Nie chce gadać to wyślij mu smsa , ze już nie będziesz czekać na rozmowę z nim bo tym razem to Twoja cierpliwość się kończy i masz zamiar poszukać sobie kogoś z kim będziesz mogła rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na mój gust olej i tyle masz jedno życie niech on sobie tej lepszej szuka mój były mąż też twierdził , że jest ze mną z łaski to ja za łaskę mu podziękowałam ( o dziwo jakoś zmienił zdanie- tylko było już za późno) do tanga trzeba dwojga- jedna strona nie jest w stanie niczego naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
mały przykład , moja przyjaciółka ratowała związek ze względu na dziecko , aby miało normalną rodzinę ,o dziwo ! udało jej się , ale na krótko , teraz jest sama z dwójką dzieci i masą problemów . Przemyśl, czy nie watro iść dalej przez życie bez niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mam właśnie ochotę, powiedzieć mu żeby sobie szukał jak tak bardzo chce. On to też z takich że jak się ju zacznie grunt pod nogami palić to będzie prosił o wybaczenie. Tylko to jest strasznie trudna decyzja. Przewrócenie całego życia do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
do dzieła ! dziewczyno do dzieła ! to Twoje życie i masz prawo być szczęśliwa , jeśli nie z nim to z kimś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkdjnvlkdjfvda
Ja bym chciała tylko nadmienić, że istnieją jeszcze normalni, fajni, wartościowy faceci, i jest ich całkiem sporo, trzeba tylko umieć patrzyć. Autorko gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) boję sie... boję się że będę miała pretensje sama do siebie że nie zrobiłam wszystkiego co mogłam zrobić. Wszystko jest zawsze moją winą.On nie widzi w sobie żadnej winy, ba! on robi wszystko ok tpo ja wszystko psuje i wszystkiemu co złe jestm winna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×