Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaką wybrac

biżuteria ślubna---wejdźcie

Polecane posty

Gość jaką wybrac

pierścionek zaręczynowy oraz obrączki są z żółtego złota. Czy biżuteria ślubna musi też taka być? Kurcze trochę to wyniesie... złoty naszyjnik i kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi byleby
nie były to perły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi byleby
akurat mnie perły sie bardzo podobają, a na pannie młodej to tym bardziej. Ale symbolizują łzy i dlatego nie powinno się ich do ślubu ubierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzycie w te przesądy
??????????????????????? Matko bosko częstochosko!!! Moja babcia śp. brała ślub w perłach i była szczęśliwą żoną do końca życia. Perły sa piękne, zwłaszcza mlecznobiałe. Szczęście małżeństwie zależy od nas a nie od bżuterii!! Ludzie, więcej powagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką wybrać
aha, to o to chodzi. No ja akurat nie jestem zabobonna na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak wręczenie swojemu ukochanemu zegarka nie jest dobrym pomysłem, bo niby o odlicza czas do końca związku. Bez sensu, ja tam nie wierzę w takie rzeczy. Szczęście zależy od nas samych, a nie od tego, co na siebie włożymy do ślubu. Co do biżuterii - ja lubię delikatną biżuterię, tym bardziej do ślubu. Suknia sama w sobie zawsze jest strojna, do tego makijaż, fryzura itp. Biżuteria ma dodać elegancji i być tylko dodatkiem. Piękną biżuterię ślubną mają tu: http://jomisilv.pl/bizuteria-slubna/c,17605,1 z kryształkami Swarovskiego, a przy tym jest tanio, więc majątku się nie straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×