Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

Gość No nie przesadzajcie
A ja nawet nie mówię o cenach, choć te nie są powalające :) ale o jakości- jest średnia, delikatnie mówiąc i nie ma sie czym zachwycać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie naiwni...mysliscie ze jak sobie kupicie cos marki x za 200 e to bedziecie chodzic 10 lat hehe smieszni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :) nagle wszystkie sa takie grzeczne i nie lubia sie chwalic hahaha a jak kobietka sobie nowa kunie zrobi to odrazu zaprasza kolezanki zeby sluchac ochow i achow :P wiec jestem plytka i pusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey hepburn- widac nie warto byc milym, dla niektorych boss to wiele a dla niektorych malo niktmoze ktos- ja niczym sie nie moge pochwalic?????? ale trafiles!!! kupilam sobie dopiero buty Hamiltony christiana louboutin'a i manolo blahnika do klasycznego garnituru, cos jeszcze chcesz wiedziec????? a jimmy choo to pol polek stoi,moze ty lubisz buty typu Bata,CC czy Nord,ale nie smiej sie z czyjegos HUGO BOSSA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggf
1500?? widzialam gdzieś prawie identyczne za 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka ladne ale ja mam tylko na obcasach :) chociaz podobaja mi sie nie kupila bym ich :) ale gratuluje udanego zakupu:D swietnie beda wygladac do czarnych lajkrowych spodni rurek :) lub jeansow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktmozektos- PRZEPRASZAM!!! a ktora z tych firm malo znana???? nie rozmiweszaj mnie, polska to dziura to i malo znana ps. o kozaczkach nie pisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie przesadzajcie
A to ja sie wycofuję- 1500 za buty Deni Cler bym w życiu nie dała :) Kiepska jakość, marne wzornictwo Hmm, louboutina, blahnica, choo na wyprzedażach można dostać już za 300 euro, więc to też nie musi świadczyć o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do persymona
ubawił mnie Twój komentarz " Zazdrośniki Buty to akurat powinny byc drogie, bo to świadczy o dobrym wyważeniu i jakosci matariałów (a przynajmniej powinno). Wiadomo, że szpilki za 40 zł nie robią dobrze kręgosłupowi. Zazdroszczę, przyznaję wprost. Też kiedyś tak będę... po studiach. Eh." a które szpilki robią dobrze kręgosłupowi? mozesz na nie wydac i sto tysiecy a na kregosłup i tak beda zle wplywac...... Fakt jest faktem,ze drozsze buty(jednak nie wszystkie)sa wykonane z lepszych jakosciowo materialów i poprostu sa trwalsze ja za bardzo dobra firme uwazam ecco jednak 1,5 tys. zl to jak dla mnie przesadzona suma za buty jakiekolwiek by nie byly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktmozektos- taka prawda, jestesmy biednym krajem,to i u nas nie ma drogich i popularnych w swiecie marek, a jkaie tu masz wielkie domy mody otwarte w polsce?? armani z mala czescia towaru??, nie oszukujmy sie,jeszcze nam daleko do swiata,a zwlasza spotkac koboete w dobrych butach to fenomenmbuty byly i beda zawsze luksusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bosze
o bosze jaka ja jestem biedna nie kupiłam butów za takie pieniądze ............i do tego jestem taka pusta że zdobywam wykształcenie a nie kasę:-P. A wydawało mi się że życie jest piękne................ tylko ludzie źli a teraz okazuje się że do tego puści jak bęben zrobiony z beczki po oleju ............ oj schodzimy na dno bez akwalungu ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie buty z reguly sa bardzo dobrze wyprofilowane dlatego ja latajac na 15cm szpilkach czuje sie jak w adidasach(choc mam tylko jedna pare i uzywana kilka razy)i po calym dniu nogi nie bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadzajcie-a tu uwazasz ze 300e po wyprzedazach to jest malo???????? to jest pensja miesieczna obywatela polskiego, sama widzisz,ze jakos swiadczy o przecenie- mizernej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt na butach nie ma co oszczedzac i lepiej jak sa ze skory ae ta ena o jak dla mnie przesada;) a tak w gol to co mnie to obchodzi za ile kto buty kupuje wic jak autorke stac to neich sobie i za 1tysiakow kupi ale nie wi co jej daje to chwalenie sie:) to normalne racej nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey-moze i masz racje nie mozna pewnie w polsce kupic nic z wyzszej polki ale przeciez nie tylko buty swiadcza o czlowieku....buty i torebka o kobiecie a zegarek o mezczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie przesadzajcie
audrey- ja jestem obywatelką Polski :) i buty kupuję z własnej pensji :) a przecena nie taka znowu mizerna, bo te same buty przed przeceną kosztuja od 1000 euro w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie przesadzajcie
Ja protestuję :P Jak kogos stać na rzeczy z wyższej półki to i stać go na to, żeby pojeździć po świecie i zakupy stosowne zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×