Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

mi mala- juz troszeczke odbiegamy od tematu,autorka zupelnie tu nie zaglada tutaj,a wiec o jej butach nie debatujemy(lecz o moich :P :P i gdzie i CZY pracowalam tam gdzie mowie :D :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- prosze sie nie czepiac mnie...hehe...no kurde pyatm sie z ciekaowsci...napiszesz w koncu...tylko nazwe miasta....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- hehe ok...wszystko jasne...hehe Do wszystkich- mam pytanko...jak juz wspominalam nie stac mnie na drogie ubrania...ale chcialabym sobie cos kupic...np na allegro...sa tam tanie rzeczy...interesuje mnie w szczegolnosci marka D&G...tylko nie wiem jak rozpoznac czy to orginal....Jak ktos wie niech mi pomoze...bo nie chce wydawac pieniedzy na bubel...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt- zastanow sie co jest prawda?? !!!mieszkasz w stolicy mody, zarabiasz 50,000zl, kupujesz bratu rolexa za 46,000euro, rozplywasz sie w butikach gucci,to nie wiesz jak rozponzac D&G??..aha a Pana Jacykow juz nie zatrudniasz? jesli bedziesz normalnie pisac tak jak jest,to porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey-przeciez pisalam ze to byla sciema...hehe jestem zwyczajna dziewczyna...hehe...ale teraz juz pisze prawde....hehe...Ty sie znasz na modzie i chcialam sie tylko zapytac...ale widze ze nawet jak czlowiek sie staje normalny to tez zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt jesli znasz angielski to na stronach internetowych znajdziesz rady jak rozroznic fake od orginalu, widzisz tym sie roznimy ,ze ja nie zabardzo zyje w wirtualnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz problem ja ci nie pomoge ,ja jeszcze napisuD@G na glownej metce-wyszywanych srebrna nitka -nigdy w zyciu nie widzialam.Tak na marginesie sa dwie linie ;glowna i sportowa i tam sie roznia metki i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey ona cie podpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey- ty po prostu nie masz pojecia o tym...hehe...tak samo jak z twoja praca dla projektantow...hehe...boisz sie napisa w jakim miescie pracowalas...ze cie zastrzele jakims pytaniem...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na tym więc pytam
niktamozektos jesteś załosna... od początku wiedziałam, że ściemniasz. pewnie jesteś jakis emo, które nie ma swojego życia i ciągle zyje marzeniami. i po co ci to było? wyszłaś tylko na idiotkę:O i to twoje prymitywne `hehe` na końcu każdego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na tym więc pytam
i jeszcze jedno - śmiejesz się z Audrey, że jest prawnikiem [czy też niebawem będzie]. a co w tym śmiesznego? prawnik to najbardziej szanowany zawód zaraz obok lekarza i to od wielu wielu lat. Ale co tym może wiedzieć taka prostaczka jak Ty pfff :D Przynajmniej nie będzie musiała kłamać, że stać ją na ciuchy drogich marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black dobrze ze juz jestes bo sie zaczelo cos psuc ,nie wszyscy sa mili ,mysla ,ze jak nie widac ,to mozna nie szanowac WITAM NOWE OSOBY DO ROZMOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam bardzo milo ,ze maszposzanowanie dla mojej pracy,ja poprostu odpowiadam ,a nie wymyslam ,to chyba nic zdroznego ,piszemy juz kilka dni wiec po co sie bawic w sytuacje wymyslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam mam problemy z netem juz jestem audery olej :D pamietaj ze bedziesz moim prawnikiem na rozwodzie :) i fajnie ze nowe osoby dolaczyly :) tylko jakos szybko uciekly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black odpisalam ci na twoje zapytanie,zobacz jak mozna popsuc sytuacje ja nawet nie umiem glupio odpowiadac ,bo jaki to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaqckspahire83- O boze :( teraz napisalam pod corki nickiem, dopiero sie ucze i mi sie wszystko myli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cruorem
Nieźle rozpuszczona jesteś. Kupiłabyś dziecku za taką sumę na pewno coś wspaniałego albo wybrała się z mężem do romantycznego miejsca. Egoistka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery luzik:D Pani Opuncjo gratuluej dobrych wynikow:D bardzo sie z nich ciesze i z tego ze jest Pani z nami na kafe:D tylko jak widze ma Pani o wiele mniej postow niz corka pomimo tego ze pani ja na kafe wciagnela .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×