Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość GabryśkaTurek
Ja polecam tylko i wyłącznie meble www.imprezje24.pl kupuję tam od dawna i doskonale się z tym czuję, ponieważ te meble są nowoczesne i piękne. Solidnie wykonane i stylowe komody, krzesła...no wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do siebie zakupiłam nowoczesne meble od http://galeria.heban.pl/ i mogę je polecić zarówno ze względu na świetne wykonanie, jak i bardzo dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep http://meble-wojcik.com/ gdzie mają bardzo atrakcyjne ceny, a same meble bardzo ładnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom ceniącym oryginalny design mogę polecić salon mebli włoskich http://studioinvita.pl/ we Wrocławiu. Mają naprawdę świetną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę takie firmy wyszukiwać przez http://www.znajdziesz.to/ gdzie będę miał pewność, że znajdę tego typu sklepy blisko, w swojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy na czym komu zależy. Jak dla mnie meble powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Oczywiście ich wykończenie i jakość też jest ważna, ale u mnie jest to na drugim miejscu. Sama mam w domu meble, na które nie wydałam majątku, kupiłam je w AM w Warszawie. Bardzo dobrze mi służą już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata12
wszystko też zależy od tego czego szukamy, na pewno w Agata Mebla masz duży wybór mebli, więc w tym salonie najłatwiej znaleźć meble dla siebie, ale też można zetknąć się tam z różnymi promocjami i rabatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym i uzytecznym dodatkiem do biura , jak juz zadbacie o meble, bedzie wycieraczka, albo mata od http://www.kleen-tex.pl/ , mozna sobie nawet samemu zaprojektowąc, mozna wziąc opcję maty z logo :) fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kuchni polecam tylko meble na wymiar. Na przykład z MS-Meble. Ostatnio widziałam, że mają bardzo fajną promocję i można zgarnąć bardzo dobrej jakości garnki. Co do mebli to bardzo dobrze wykonane i idealnie dopasowane do wnętrza. Mogę śmiało polecić. https://www.facebook.com/msMeble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, niedawno urządzałam swoje nowe mieszkanie. Nie mam samochodu więc potrzebowałam sklepu który oferuje dowóz mebli pod same drzwi. Gdy zaczęłam szukać okazało się, że takie usługi są bardzo drogie. Pewnego dnia na facebooku znalazłam stronę „Zamów z ikea.pl” i okazało się, że firma Epaka.pl daje możliwość zamówienia mebli z Ikea przez internet i dostarcza je pod same drzwi w krótkim czasie i w bardzo rozsądnej cenie. Jeżeli ktoś był by zainteresowany taką usługą to jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_gd
Odradzałabym te meble, o których myślałaś..Ze względu na ich masowość-jakość pozostawia wiele do życzenia, pomijając fakt, że są mega problemy z reklamacją. Mój narożnik z brw nie wytrzymał pół roku :( nie mogłam odzyskać kasy, bo niby z mojej winy. Nowy kupiłam na meblomoda.pl i jest duuża różnica w jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alella1111
Zgadzam się z poprzedniczką. Raczej nie ma co liczyć na długotrwałość mebli masowo produkowanych chociaż cena zwykle zachęca do ich kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niteczkaa1
Bo meble z takich właśnie sklepów jak BRW nadają się do tego alby tylko na nie patrzeć i ich nie dotykać ale i tak myślę,że by się po roku czy dwóch , rozsypały. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orteria
Co Wy mówicie??? Czyli jak meble tanie to znaczy, że złe? Nie każdy może sobie pozwolić drogą kanapę czy meblościankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt nie mówi, że trzeba kupować drogie meble. Chodzi tylko o to aby zdawać sobie sprawę, że takie meble niekoniecznie będą trwałe. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolela
Właśnie ja mam przykład kanapy i fotela z Ikeii, które wcale nie kosztowała tak mało. Po dwóch latach, zaczęła się psuć i nie dało się jej rozłożyć. Na pewno nie kupię więcej mebli w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMartczak
Wszystkie meble są fajne jak są nowe. Z czasem logiczne jest, że tracą na swojej świetności. Chyba nie ma nic w tym szczególnego….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolela
Niby to prawda, że „tracą na świetności”, ale są meble które tracą wyjątkowo szybko i takich to ja bym już nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magiamebli.com.pl jak dla mnie to dobry wybór. Mają tanie produkty i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masereczka
Ja bym radziła uzbierać więcej pieniążków i kupić coś porządniejszego i koniecznie z gwarancją. Wtedy ma się chociaż pewność, że mebel na dłużej wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuturutu9
Ja kupowałam meble znanej wszystkim firmie ale do kuchni i po 16 mies. mogę powiedzieć, że też nie jestem z nich zadowolona. Fronty szafek mają jakie smugi ( mimo czyszczenia). Następnym razem meble kuchenne zrobię na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikitazielona
Ja jeszcze dodam aby nie kupować mebli w komisach. Łanie wyglądają niektóre ale są używane nie wiadomo jak długo. To się jednak wiąże z ryzykiem, że też długo takimi meblami nie będziemy się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efetika
Każdy jak widzę ma tu inną koncepcję na to gdzie kupować meble a gdzie nie. W sumie to i dobrze, bo w końcu po to jest ten temat. A jakie jest moje zdane? Fajne meble można nabyć w internecie. I jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela_sw
solidne meble i bardzo ladne robi polski producent timoore. mnie sie bardzo podobaja, moje dzieci maja je w pokojach i tez sa zachwycone. wygladaja jak nowe, a moje dzieci nie naleza do najgrzeczniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×