Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcia21

Dobra krawcowa z Warszawy lub Radomia

Polecane posty

Pomocy szukam dobrej krawcowej, która szyje suknie ślubne z Warszawy lub Radomia albo z okolic, jak kogoś znacie wartego polecenia to poproszę o jakiś kontakt.

Gość kingkong1
Polecam krawcową z Radomia na ul. piłsudskiego jest wielki szyld w kamienicy sama tam szyje suknie i jestem bardzo zadowolona Pani krawcowa ma gust i wyczucie smaku:) POlecam jeśli chcesz to wyśle ci numer telefonu tylko daj jakiś namiar:)

Gość na innym wątku pisałam
o panie Sabinie z Rembertowa, ma ona duże doświadczenie, i sporo pozytywnych opinii od dziewczyn; namiary do zdobycia na forum babiniec-cafe

Gość katinka1331
znam taką krawcową.:D to ja. szyje suknie ślubne i nie tylko. adres mailowy podalam. prosze o kontakt. warszawa środmieście-wola

Gość pomocyyyyyyyyyyyyy
W Zabkach..szyje swoje kolekcje..super babka..wystawia suknie na pokazach za granicą a jestniedroga i swietna wejdz na strone www.suknieurszula.sklep.gratka.pl Bywa u mnie w Radomiu w gosciiach..polecam ja!!!!

Kingkong bardzo bym cie prosiła, o namiary na tą krawcową, gdyż w maju idę na przyjęcie weselne... Dziewczyny jeśli znacie to podawajcie jeszcze inne adresy DOBRYCH I SPRAWDZONYCH krawcowych

Gość katinka1331
ja znam taka krawcowa...ale jest z warszawy.jak ktos chce to na maila moge podac namiary. szybko i dobrze szyje.ślubne zwlaszcza.

Gość gość
Mieszkam w stolicy i zawsze chodzę do Eko-Top na Zawiszy 14 po poprawki krawieckie. Pracują tam bardzo miłe i uprzejme krawcowe. Terminy mają szybkie, około 3-4 dni. Wszystko jest zawsze zrobione z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Polecam.

Gość gość
Jeśli chodzi o dobrą krawcową do szycia Sukni Ślubnych i wieczorowych z Warszawy to mam już sprawdzoną i godną zaufania. Dałam jej zdjęcie, a ona odtworzyła mi ją i dostosowała do mojej figury (mam krzywy kręgosłup). Cud! jakby co mogę dać kontakt mój e-mail: agatek3love@buziaczek.pl

Jeżeli ktoś będzie szukał dobrej krawcowej do sukien ślubnych w Radomiu to polecam pracownię krawiecką Doroty Stępniewskiej, uszyła mi niepowtarzalną suknię ślubną z której jestem dumna, cała współpraca przebiegła w miłej atmosferze a suknia została stworzona ze wszystkimi drobnymi szczegółami projektu. http://ds-pracowniakrawiecka.pl/ znalazłam link do strony, polecam wszystkim.

Gość KajaWWA
Ja krawcowej nie znam, ale kupowalam suknię w atelier Violi Piekut i tam przerabiają wybraną suknię na każdą modłę. Możesz przyjść trzynaście razy z roznymi poprawkami, a oni to zrobia ;) Serdecznie polecam, bo wygladalam jak milion dolarów.

Gość Ziśka
Praca szuka człowieka. Dam prace dla krawcowej / szwaczki w nowo otwartym zakładzie krawieckim. Bardzo proste szycia odzieży dziecięcej. 502218499

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować