Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcia21

Dobra krawcowa z Warszawy lub Radomia

Polecane posty

Pomocy szukam dobrej krawcowej, która szyje suknie ślubne z Warszawy lub Radomia albo z okolic, jak kogoś znacie wartego polecenia to poproszę o jakiś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingkong1
Polecam krawcową z Radomia na ul. piłsudskiego jest wielki szyld w kamienicy sama tam szyje suknie i jestem bardzo zadowolona Pani krawcowa ma gust i wyczucie smaku:) POlecam jeśli chcesz to wyśle ci numer telefonu tylko daj jakiś namiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie to mój mail liwinskamarta@wp.pl a jaką będziesz mieć sukienkę? i mniej więcej ile Cie uszycie wyniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na innym wątku pisałam
o panie Sabinie z Rembertowa, ma ona duże doświadczenie, i sporo pozytywnych opinii od dziewczyn; namiary do zdobycia na forum babiniec-cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka1331
znam taką krawcową.:D to ja. szyje suknie ślubne i nie tylko. adres mailowy podalam. prosze o kontakt. warszawa środmieście-wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyyyyyy
W Zabkach..szyje swoje kolekcje..super babka..wystawia suknie na pokazach za granicą a jestniedroga i swietna wejdz na strone www.suknieurszula.sklep.gratka.pl Bywa u mnie w Radomiu w gosciiach..polecam ja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingkong bardzo bym cie prosiła, o namiary na tą krawcową, gdyż w maju idę na przyjęcie weselne... Dziewczyny jeśli znacie to podawajcie jeszcze inne adresy DOBRYCH I SPRAWDZONYCH krawcowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka1331
ja znam taka krawcowa...ale jest z warszawy.jak ktos chce to na maila moge podac namiary. szybko i dobrze szyje.ślubne zwlaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2613
Poszukuję osoby, która podejmie się zrobienia na drutach swetra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w stolicy i zawsze chodzę do Eko-Top na Zawiszy 14 po poprawki krawieckie. Pracują tam bardzo miłe i uprzejme krawcowe. Terminy mają szybkie, około 3-4 dni. Wszystko jest zawsze zrobione z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrą krawcową do szycia Sukni Ślubnych i wieczorowych z Warszawy to mam już sprawdzoną i godną zaufania. Dałam jej zdjęcie, a ona odtworzyła mi ją i dostosowała do mojej figury (mam krzywy kręgosłup). Cud! jakby co mogę dać kontakt mój e-mail: agatek3love@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś będzie szukał dobrej krawcowej do sukien ślubnych w Radomiu to polecam pracownię krawiecką Doroty Stępniewskiej, uszyła mi niepowtarzalną suknię ślubną z której jestem dumna, cała współpraca przebiegła w miłej atmosferze a suknia została stworzona ze wszystkimi drobnymi szczegółami projektu. http://ds-pracowniakrawiecka.pl/ znalazłam link do strony, polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może znajdziesz kogoś dobrego na portalu aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaWWA
Ja krawcowej nie znam, ale kupowalam suknię w atelier Violi Piekut i tam przerabiają wybraną suknię na każdą modłę. Możesz przyjść trzynaście razy z roznymi poprawkami, a oni to zrobia ;) Serdecznie polecam, bo wygladalam jak milion dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziśka
Praca szuka człowieka. Dam prace dla krawcowej / szwaczki w nowo otwartym zakładzie krawieckim. Bardzo proste szycia odzieży dziecięcej. 502218499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×