Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elipsssese

Moja kolezanka chodzi nago po miszkaniu!

Polecane posty

Gość elipsssese

Sluchajcie, bylam wczoraj na piwie z kumpela. Wypilysmy jedno, drugie, no i ja jej opowiedzialam o moich problemach seksualnych, ze ostatnio cos mi sie nie chce, ze moj facet przestaje mnie krecic, albo ja jego. No i tak os slowa do slowa opowiedziala mi o tym jak wyglada jej intymne zycie. Obie mamy po 22 lata (rocznik 86 wiec wkrotce 23, ona za pol roku). Otoz, ona mieszka ze swoim facetem. Powiedziala mi ze on jej kiedys powiedzial, ze chcialby zeby w jego obecnosci przebywala...nago! Powiedziala ze na poczatku troche ja to zirytowalo, ale ze w koncu wyrobila sobie nawyk, ze jak wraca do domu, idzie pod prysznic, smaruje sie roznymipachnacymi balsamami i perfumuje i chodzi nago po iekszkaniu. Powiedzial ze zawsze jest wygolona i bardzo dba o swoje cialo, ktre notabene ma bardzo, ale to bardzo ladne. No i mowila ze ona chodzi rozebrana nawet jak on jest ubrany i ze oboje to uwiebiaja, bo on ma do niej latwy dostep i dotyka ja keidy chce i jak chce i ze on co chwila ja piesci itp, ze np siadaja na kanapie, a on sie bawi jej cipką i ze to sie zawsze konczy seksem... Sory, ale czy uwazacie ze to nrmalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan thenol
o kurde...chialbym zeby moja tez tak chciala, a nie wiecznie sie wstydzi wlasnego ciala....twoja kumpela potrafi podtrzymac ogien w zwiazku i musi byc zajebista, zazdroszcze jej facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Koleżka nasyci się jej widokiem i ją zostawi szukając nowej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsssese
watpie, sa razem prawie trzy lata, a ona jest piekna, zazdroszcze jej tej smialosci i mlosci dla seksu i swojego ciala. ale chyba bym tak nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayannn85
o kurde, jakby mi mloda,ksztaltna laska chodzila nago po mieszkaniu i bym mogl ja miec kiey chce i jak chce to bylbym mega szczesliwym samcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega33333
a zobaczycie jak mu sie szybko znudzi przez to lazenie nago!!! i zdradzi ją z byle sprzątaczką :D tak skonstruowani są faceci :D gdyby mieli księżniczkę to ją zdradzą z pokojówką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslam77777
ja bym jej nie zdradzil-predzej balbym sie ze taka mnie zdradzi. ewidentnie lubi seks. balbym sie raczej ze za bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitsou
Fuuuuj, ale musi smierdziec jej kanapa, jak gacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, ale czy uwazacie ze to nrmalne? Ja uważam, że ty jesteś nienormalna. Skąd się biorą takie kobiety. Pewnie twoi rodzice cię wychowali według zasad z komunizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslam77777
"Fuuuuj, ale musi smierdziec jej kanapa, jak gacie" dlaczego skoro sie myje i chodzi pachnaca i wybalsamowana? ja tam juz ja lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borderlinnne
nie wiem czy normalne tak wszytko cipą ocierać jakas grzybica jej sie wda w koncu ale nie wazne. Uwazam jednak ze najpiekniejsza laska miss swiata nawet sie znudzi jak tak ciągle bedzie latala rozebrana do rosolu :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsssese
z tymlpeyszm dostepem to moze przeinaczylam... a co do mojego wychowania to macie racje- u mnie nagosci w domu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitsou
dlaczego skoro sie myje i chodzi pachnaca i wybalsamowana? ja tam juz ja lubie Taaaa jasne, jej srom tez pachnie przez 10 godzin po umyciu:D Po co laski w takim razie kupuje wkladki higieniczne i nosza majtki, dla zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowy z bogiem Stłumiliście seksualność, tak jak stłumiliście życie, zamiast pozwolić rozkwitnąć waszej Jaźni, bujnie, nieskrępowanie. Okryliście wstydem erotyzm, tak jak okryliście wstydem życie, piętnując jako niecne i nieczyste, zamiast wychwalać jako największy dar niebios, najwyższą rozkosz. Nim zdążysz temu zaprzeczyć, przyjrzyj się powszechnym postawom wobec życia. Cztery piąte ludzi na świecie, uważa, że życie to udręka, okres próby, dług karmiczny, który trzeba spłacić, szkoła, z której trzeba wynieść surowe nauki, w sumie doświadczenie, które trzeba znieść oczekując prawdziwej radości, która ma nastąpić po śmierci. To wstyd, że tylu z was tak myśli. Nic dziwnego, że przenieśliście wstyd na akt, który daje początek życiu. Energia seksualna to energia życia; to życie. Pociąg, nieodparta chęć zbliżenia się do drugiego, złączenia się w jedno, to podstawowa dynamika rządząca życiem. Wszczepiłem ją każdemu przejawowi i poziomowi życia. Jest wrodzona, ukryta we wnętrzu Wszystkiego, Co Jest. Zasady moralne, religijne zakazy, społeczne tabu i konwencje uczuciowe, jakimi obłożyliście seks (nawiasem mówiąc, miłość też, i całe życie), uniemożliwiają wam wręcz radowanie się istnieniem. Od niepamiętnych czasów człowiek zawsze pragnął tylko jednego: kochać i być kochanym. I od niepamiętnych robił wszystko, co w jego mocy, aby stało się to niewykonalne. Erotyzm to niezwykły wyraz miłości – do drugiego człowieka, do siebie, do samego życia. Powinieneś więc uwielbiać seks! (I uwielbiasz – tylko nie możesz się z tym zdradzić, bo zaraz uznają cię za zboczeńca, ale prawda jest taka, że to sama idea seksu jest wypaczona.) W naszej następnej książce zajmiemy się erotyką bliżej; zgłębimy szczegółowo dynamikę seksu, ponieważ jest to zjawisko o dalekosiężnych skutkach w skali całego świata Nie dałem wam nic, czego powinniście się wstydzić, a zwłaszcza ciała i jego funkcji. Nie ma powodu otaczać ciała i jego funkcji tajemnicą – ani ukrywać swojej do niego miłości, czy do siebie nawzajem. Telewizja nie widzi nic zdrożnego w ukazywaniu bez osłonek przemocy, a wystrzega się nagiej prawdy o miłości. Całe wasze społeczeństwo odzwierciedla taki porządek rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz
ze chodzi tak 10 godzin? moze wraca do domu o 18, idzie pod prysznic i wieczor sobie spedzana golasa? ja w tym nie widze nic zlego. sama czesto tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pterodaktylowa ciocia
nic w tym dziwnego nie widzę, ja też czasami tak lubię pochodzić po mieszkaniu nago, jeśli mam pewność, że za chwilę ktoś nie zapuka do drzwi z wizytą, kiedyś miałam masę kompleksów na punkcie swego ciała, teraz już nie. mój facet o tym nie wiedział dłuuugo, aż do wspólnego zamieszkania, stwierdził kiedyś, że to najmilsza niespodzianka, jaką mogłabym mu sprawić. więc sprawiam czasami i powiem tylko, że jest czasami ogień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie mi rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech chodzi
co to kogo obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqwqqwa
jeśli jest płaską deską to ok, ale jeśli ma cycek to tylko patrzeć jak jej klapnie przy takim regularnym chodzeniu na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadżulita
kurcze, tez bym tak chciala - czasem. moj facet by umarl ze szczescia :) szkoda, ze tak szybko marzne. polar, czasem dwa, to norma - nawet w ogrzewanym ppomieszczeniu :( szlag by trafil to niskie cisnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma ładne ciało to oczywiste ze nago będzie wyglądać najlepiej (i najdroższe ciuchy tego nie przebiją). A takie zachowanie - co w tym dziwnego ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ta to
musi byc baaardzo swiadoma sibie i swojego ciala...tez uwielbiam byc nago przy moim facecie ale to raczej po skesie w cieplym lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elipsssese
o widze ze sie odezwalo pare glosow... nie no wierze ze nago wyglada zachwycajaco. znam ja pare lat, wakacje itp, widzialm ja w stroche kapielowych-jest niesamowicie zgrabna, duzo cwiczy, a co do wielkosci biustow to wyglada na miseczke duze b albo male c. niejest tez tak ze biega nagolasa 24 godziny na dobe...studiuje dziennie i pracuje i rzeczywiscie do domu wraca pozno. mi chodzi raczej o to, czy to normalne ze ich zwiazek jest taki...AZ taki erotyczny...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobieta facetowi podoba się nago, to normalne że lubi ją nagą nie tylko w łóżku i pod prysznicem. Sandra Bullock kiedyś słusznie zauważyła: "My, kobiety stroimy się dla innych kobiet. Mężcyźni i tak wolą nas nagie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwrnewnwpe
a moim zdaniem źle robi kobieta dużo bardziej seksi wygląda w dobrej bieliźnie a takie cipsko na wierzchu to nic fajnego znudzi się nią i tyle mężczyznom trzeba dawkować siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×