Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

--od dziś ćwicze na orbitreku- odpowiecie mi na kilka pytań?__

Polecane posty

Gość ihaha

- ile czasu dziennie powinno się cwiczyć?- dziś po 10 minutach padłam- moze za szybkie tempo narzuciłam? - na jakie partie ciała pomaga ćwiczenie na orbitreku? - czy cwiczenia na orbitreku wpływają w jakikolwiek sposób na brzuch i piersi? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam orbi już z dwa lata i wogóle na nim nie trenuje :( głupia zapisuję się na siłownię aerobik a sprzęt jak stał od nowości tak stoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołączam! Muszę schudnąć, bo po ciąży zostało mi troszkę dodatkowych kilogramów! Jestem miesiąc po porodzie, karmię piersią i chcę wrócić jak najszybciej do dawnej sylwetki i formy, bo i z kondyzją u mnie trochę gorzej. Zaczynam od dziś ponowną jazdę na orbitreku, kt óry od kilku miesięcy stoi nieużywany. Zacznę od 15 min, wiem że jestem w stanie jechać bez przerwy ponad godzinę, albo i dłużej bo tak było przed ciążą i do tego będę teraz dążyć:) Mam nadzieję, żę wraz z innymi kobietami uda nam się osiągnąć wyznaczone cele! Piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafffkaa222
ja ćwicząc na orbitreku codziennie po 20-30 minut schudłam ale dopiero po miesiacu było widać... sadełko mniejsze, pupa wyrzeźbiona, łydki i uda znacznie się wysmukliły no i celulit znikł. ale regularne cwiczenia i dieta pomagają wiecej takze potrzeba silnej woli. powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
no dobra, to zakłądamy fanclub orbitreka :D Ja mam andzieję, ze dziś wytrzymam 15 minut, a nie 10 :). Ale godzinę to ja sobie tego nie wyobrażam:) Mi się włąśnie ostatniotrochę utyło, a tu ślub się zbliża, więc trzeba się za siebie zabrać. Ale dot ego nie jem tez kolacji i kupię jakis wspomagacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie to jestem na diecie, bo przez karmienie piersią nie jem nic smażonego, zero czekolady (ze względu na kakao), i słodycze też ograniczyłam:) Jutro mam zamiar się wymierzyć i porównamy z wymiarami po miesiącu. Muszę do wakacji wyrobić sobie sylwetkę, bo wyjeżdżamy ze znajomymi do Chorwacji. Ihaha a ty kiedy masz ten ślub, twój czy może kogoś ze znajomych? Ile chcesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ślub mój:) w czerwcu. No chciałabym co najmniej 5 kg. A tak naprawde to bym chciała z 8, ale znam siebie i wiem, ze nie dam rady:O. A dziś wytrzymałam na orbitreku 10 min i ani sekundy więcej:O Nie sądziłam, zę aż takz e mną źle. Moze ćwiczę za szybko? Bo po tych 10 minutach to tak mi serce wali, ze nie moge się uspokoić. A od poniedziałku zaczynam jeszcze do tego cwiczenia na brzuch, bo mam już sprawdzone. potrzeba tylko mobilizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tez zaliczalam na poczatku 8 minut i koniec, ledwo oddychalam, dzisiaj juz na spokojnie zaliczylam 40, trzeba cierpliwie czekac i zwiekszac co jakies czas o kilka minut, ja chce zgubic okolo 10 kg, ale do czerwca tak z 7-8kg i najgorszy jest ten brzuch ale walczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
bylam dzis na spinningu godzine bez siedzenia na siodelku:p zostalam jeszcze godzine na aerobicu ledwo doczolgalam sie do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
berta drugi raz bylam na rowerkach pierwszym razem myslalam,ze mozg mi eksploduje po10min Cwicze 3 razy w tyg po godzinie-aerobi,bup,spinning od nowego roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
berta a Ty tez niezle sobie z kg radzisz:) Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 4 stycznia nie ruszam slodyczy i juz przestalo mnie kompletnie do tego ciagnac:) najgorsze sa poczatki a potem organizm juz sie odzwyczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, równiez dołaczam do Was. Na orbitreku ćwicze od 10 dni. Pierwsze 3 dni udawało mi się ćwiczyć max 5 minut potem padałam jak mucha. Od tygodnia jest już lepiej bo jeżdże od 5 do 6 km to wychodzi jakies 17 do 20 minut (ćwicze 6 razy w tygodniu). Dodatkowo ćwicze brzuszki. Będę starała się zwiększać dystans co tydzień o 1 km. Cel --> zrzucić zbędne cm z ud i tyłka oraz wysmuklić łydki jak myślicie przy takim ćwiczeniu po jakim czasie mogą być widoczne pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze po 2 miesiacach codziennej jezdzie nie bedzie co zbierac:D ja bynajmniej licze ze na maj to ja juz bede miala mega efekty dzieki orbitrekowi, narazie jezdze 40 minut, a planuje jezdzic godzine dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ale jeździsz 40 min bez żadnej przerwy, czy z przerwamy z na krótki odpoczynek, zeby trochę uspokoić serce. Bo mi to tak wali, ze nawet te 10 min robie z jedną przerwą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przerwy:) po jakms czasie juz leci jak z płatka:) tak za 3 tyg licze ze juz opanuje godzinna jazde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
a na lekkim obciążenie, czy na większym? ja ćwicze na lekkim, ale rpzez to jeździ się szybciej i w sumie tez się szybko męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
berta kasia, a kiedy zaczęłaś cwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
moze to glupie, ale jak wyglada orbitrek? wiele slyszlam dobrego o tym urzadzeniu, ale nigdy nie widzialam wklei ktoras z was tu zdjecie tego cuda? plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo chce wiedziec
ooo... dzieki bardzo! :-) kurcze, wielkie to chyba, no nie? zajmuje pewnie pol pokoju :-O co to oznacza, ze jest "elektromagnetyczny"? i jakie sa jeszcze? dziekuje za wszelkie info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
jest spory, ale nie aż tak duży, przynajmniej mój. Choc ja got rzymam w jednym raczej nie używanym pokoju, bo jakby stał w moim pokoju to na pewno by mnie denerwowało. ja nie mam elektromagnetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
chyba:) bo dostałam go od brata, a w sumie nie znam się na tym:) Mój po prostu wyświetla prędkość, czas, kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orbitrek jest duży ale nie zajmuje aż tak dużo miejsca, jest za to mega cięzki, mój waży 40kg :/ ja ćwiczę na najmniejszym obciążeniu i jak narazie to 17 do 20 minut ćwicze bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
cha cha dzisiaj wytrzymałam "aż" 13 minut i wcale nie miałam takiej zadyszki. A dołozyłam do tego najpierw rozgrzewke i ćwiczenia na brzuch. faktycznie, z dnia na dzien coraz lepiej. Przez weekend nie będe ćwiczyć, bo będe na studiach i pewnie nastąpi regre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczna ci miesnie, zobaczysz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej, grunt to cierpliwosc i dobre nastawienie:) ja spadam cwiczyc, bo zaraz serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do berty
czy stosujesz jakas diete? czy same cwiczenia na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×