Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_wroclaw

DEPILACJA LASEROWA - WROCŁAW

Polecane posty

Gość Depilacja123
Hej, polecam depilację laserem diodowym w salonach Delux, są w kilku miastach Polski, ja swoje zabiegi robię we Wrocławiu, już po pierwszym zabiegu są efekty! Depilacjalux. pl !!!! Jeśli któraś z was chce mieć 20% zniżki na pierwszą depilację (niezależnie od ilości depilowanych miejsc) to niech do mnie napisze na e-mail: depilacja123 @gmail.com !!!!!!! Jeszcze przez jakiś czas są promocyjne ceny depilacji, a każdy kolejny zabieg serii jest liczony wg cennika z dnia pierwszej depilacji! Warto się pospieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą usmiech.gif Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna jula
Depilacja laserowa - świetna sprawa. Sama skorzystałam z tego zabiegu kosmetycznego, ponieważ miałam problem z nadmiernym owłosieniem na plecach i brzuchu. Zabieg miałam wykonany w Gabinecie Kosmetycznym AW- DERMA, gdzie zostałam profesjonalnie obsłużona, a cena za zabieg był konkurencyjny w porównaniu z innymi salonami. Zabieg był nieinwazyjny i bezbolesny, więc wszystkim polecam, którzy mają problem z włosami :) Jak dla mnie depilacja laserowa, to najlepsza i najskuteczniejsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia gość
dziewczyny robiłam zabieg depilacji laserem diodowym w salonie De lux całych nóg w tamtym tygodniu w i zostały mi na nogach takie jak by rany oparzenia wyglądają jak zadrapania . ciągle smaruje kremem a lantan plus i nic nie schodzi... obawiam się że to nigdy mi nie zejdzie... miałyście takie objawy po depilacji laserem ???? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_00_laser
Cześć, Polecam gabinet Laser De Lux we Wrocławiu. Teraz mają super promocje, dodatkowo można zdobyć 20% taniej (o info zapraszam na mojego maila: aga_wroclaw_00@wp.pl). Pierwszy zabieg miałam 1,5 meisiąca temu (robiłam zabieg na całą twarz, głownie brodę i baki). Mam problemy hormonalne, policystyczne jajniki. Wcześniej brałam dianę i spironol, ale nic nie dało większych efektów, poza tym nie chcę się całe życie truć tabletkami. Po jakiś 3 tygodniach od zabiegu włosy po prostu wypadały. Teraz wprawdzie trochę ich wyrosło, ale to normalne. Kolejny zabieg mam pod koniec kwietnia i myślę że na tym się skończy :D Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 3 różnych salonach i polecam LaserDeluxe. Odrazu wrzucam swojego maila gdyby ktoś chciał zniżke ; thesoftparadev@gmail.com . Pierwszy raz byłam w Ars Estetica na Powstańców Śląskich - przystępna cena , wydawaloby się że profesjonalny gabinet , depilacje przeprowadza Pani Doktor dermatolog a nie kosmetyczka ale cóż to był za błąd - A więc Pani znudzona i zła - byłam w tym świeża więc nie wiedziałam jak to powinno wyglądać ale robią tam totalna fuszere - pani nie zaznacza depilowanych obszarów , nie chłodzi depilowanych miejsc przez co ból jest znacznie wiekszy , robi to niedokładnie! jeden strzał w każde miejsce to będzie dobrze (poprosiłam pania przy 2 zabiegu o dokładniejsza depilacje - na próżno) - zabieg trwa 5min - smiech na sali. werdykt - nie polecam Drugi salon -laser Beuty na ul.Pretficza - obsługa , profesjonalna, Pani przemiła , dokładna. Ale maja laser aleksandrytowy(jednak to nie LightSheer) a cena zabiegu na bikini to az 300zł:( Trzeci salon do którego trafiłam to LaserDeluxe - żałuje że znalazłam go tak póżno - Profesjonalna obsługa! Pani przemiła , dokładna - zabieg trwał chyba z 40 min (Pani wymęczyła każdego włoska kilka razy) , cena jak za LightSheer wrecz niespotykanie niska. Na prawde nie moge złego słowa powiedzieć . Za 3 tygodnie ide na kolejn zabieg. Jak potrzebujecie polecenia to śmiało piszcie. WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dzielą się się swoim doświadczeniem a ja podzielę się półdoświadczeniem... ;) jestem po pierwszym zabiegu depilacji pach iii jestem strasznie ciekawa jak to będzie dalej wyglądało. Narazie jestem zadowolona bo bałam się bólu a praktycznie nie był to dla mnie ból, ale wiem, że każdy ma inny próg wytrzymalości. Jeśli szukacie odpowiedniego salonu to polecam wspomniana juz kiedys przeze mnie klinikę urody Szwedo group. Korzystam z ich usług już któryś raz więc zapłaciłam 150zł (zostałam cenowo zakwalifikowana do tych mniej uporczywych pach ;) ) ale jeśli jeszcze nie byłyście w tym salonie to możecie skorzystać z 25% zniżki na pierwszy zabieg :) tu info http://www.klinikaurody.net.pl/zabieg-powitalny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja robiłam już kilka depilacji w różnych miejscach. Na początku należy podkreślić, że tylko laser Light sheer jest jedyną skuteczną metodą depilacji i daje najlepsze efekty. Ja zaczęłam mają przygodę z depilacją ponad rok temu w Katowicach w salonie Dermed i tam stosują Light sheer. Salon jest naprawdę rewelacyjny i wszystkim go polecam bo efekty po zabiegu były rewelacyjne nawet po dłuższym czasie (w moim przypadku po depilacji łydek całe lato miałam spokój). Niestety chcąc zaoszczędzić trafiłam na IPL w Yasumi. Tam zrobiłam 3 zabiegi i podałam się bo efektów wogóle nie było:( . Teraz wróciłam do technologii Light sheer tyle że we Wrocławiu i chodzę do La pelle, Pani jest tam bardzo dobrym fachowcem, bardzo dokładnie wykonuje zabieg i ceny są bardzo przystępne. Dodatkowo powiedziała mi, że jest u nich promocja, polegająca na tym, iż jak przyjdzie do niej klient z mojego polecenia, to dostanie 30% rabatu więc gdyby ktoś był zainteresowany podaję adres: kredka1985@wp.pl z którego mogę podać dane do uzyskania rabatu w La pelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośnono
byłam w dwóch salonach .nazwy pierwszego nie bede podawac bo zaraz bedzie ze to jakas reklama ale DELUX LASER ul.kołataja wrocław zdecydowanie odradzam zabieg zrobiony na szybko ,niedokładnie. zawiodłam sie i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się na depilację do La Pelle lub Laser De Luxe - ma ktoś jakieś zniżki?:) Sprawa pilna, jak coś mój mail - koronka71@gmail.com Generalnie już kilka lat temu (ok. 7 lat) miałam robione Light Sheer'em pachy, bikini i raz łydki w nieistniejącym już we Wrocławiu Dermed'dzie na Armii Krajowej. Rezultaty rewelacja, najlepiej wydane pieniądze w życiu;) Teraz tylko muszę dokończyć robotę;) ps. Ceny wówczas były 3-4 razy wyższe, super że Light Sheer aż tak potaniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam depilację we wrocławskim salonie LaserDeLux. Po depilacji mam od czterech miesięcy przebarwienia. Kilkakrotnie byłam odsyłana z informacją, że ktoś zadzwoni, że będzie można coś z tym zrobić. Niestety nigdy na telefon się nie doczekałam. Panie twierdzą, że to nie po depilacji, mimo że przebarwienia wystąpiły dokładnie w miejscach zaczerwienień, które były widoczne zaraz po zabiegu. Dodam, że nie była to moja pierwsza styczność z laserem. Wcześniej miałam depilację w innym zakładzie i żadne przebarwienia nie wystąpiły. Zdecydowanie ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jadłaś jakieś leki, suplementy, zioła albo witaminy, które są światłouczulające. Ja poszłam do nich na konsultację i jak się dowiedziały, że biorę suple z wit. A i ziołami to kazały odstawić i wrócić za 2 tyg. Przed konsultacją kazały też wypełnić obszerną ankietę na ten temat. Sam laser jak laser, czy w tym czy w tamtym gabinecie będą Cię nim traktować chyba nie ma znaczenia, bo działanie jest to samo.. No chyba, że Cię poparzyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_00_laser
Cześć, Polecam gabinet Laser De Lux we Wrocławiu. Teraz mają super promocje, dodatkowo można zdobyć 20% taniej (o info zapraszam na mojego maila: aga_wroclaw_00@wp.pl). Jestem już po dwóch zabiegach (Pierwszy zabieg miałam w lutym, drugi w kwietniu). Robiłam zabieg na całą twarz, głownie brodę i baki. Mam problemy hormonalne, policystyczne jajniki. Wcześniej brałam dianę i spironol, ale nic nie dało większych efektów, poza tym nie chcę się całe życie truć tabletkami. Jestem bardzo zadowolona, włosów jest dużo mniej, zostały tylko w miejscach w których wcześniej było ich najwięcej – więc muszę zrobić trzeci zabieg. Ale widzę efekty, więc na prawdę warto :) Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka nie ośmieszaj sie tymi reklamami, widac ze jestes włascicielka lub pracownica.Na każdym forum ten gabinet reklamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po pierwszym zabiegu we wrocławskim salonie Epilira i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizam, opieka, milsa atmosfera i efekty już po pierwsyzm zabiegu niesamowite. Żadnych skutków ubocznych, polecam. Jakby ktoś miał ochotę na zniżkę 50 zł to podaje mój kod : 2CEEAC80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto zajrzeć do Dermamedu - mają nowoczesne urządzenia bardzo. Ja miałam problem z ciemnymi włoskami - a mam jasną skórę paradoksalnie. No i te zaczerwienienia po goleniu. Po kilku wizytach jest zachwycona i pewnie będę stałą klientką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Planuje zrobic depilacje laserowa. Moje pytanie, co polecacie? Zastanawiam sie nad: Laser DeLux a Epilira Czytakam juz wiele opini. DeLux mial dobre opinie i 3 poparzone klientki A Epilira nie ma zadnych. Chyba, ze ktos ma juz sprawdzony salonik? Zaznacze interesuje mnie tylko Laser LIGHTSHEER DUET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolamos
Chodzę do centrum dermedic na depilacje najnowszym laserem Vectus. Jestem bardzo zadowolona z efektów! jak najbardziej polecam gabinet! przemiła załoga :) stronka .... www.dermedic.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka358
POLECAM!!!! GABINET Dermedic przy armii krajowej 12/3 Świetna obsługa, najnowsze sprzęty i super rabaty! :) DEPILACJA LASEROWA SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawdenowwa
Ja tez byłam w Dermamedzie - na razie robiłam pachy, ale pewnie zdecyduję się po lecie na bikini. Przede wszystkim przed zabiegiem dostajesz pełną informację i listę przeciwwskazań. Po drugie sam gabinet jest bardzo ładny i sprzyjający relaksowi, Urządzenia są dwa - jedno jest lepsze dla jaśniejszych włosków. Sam zabieg nie boli, czujesz raczej ukłucia igłą. Po 1 zabiegu powinnaś stracić ok 15 - 20 % włosków, po 4 wszystkie - lasery w dermamedzie są dobrej jakości - więc efekt powinien utrzymac się przez kilka lat (wypalają cała cebulkę, a nie tylko ją uszkadzają jak niektóre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatm, chce sie podzielic moja opinia... w Salonie DeLux zrobilam sobie bikini. Zaplacilam 200zl za jeden zabieg. Przyznam, boolalo! Pomimo masci znieczulajacej, ktora mi zalecili. Ogolnie: salon ladny a Panie tam pracujace przemile. Z racji,ze nie mieli dla mnie miejsca na wiecej zabiegow udalam sie do Salonu Epilira: Posiadali laser lightsheer duet a nie sam lights sheer. Co sprawia, ze zabieg jest przyjemniejszy. Cena: 170+ 120 kolejna czesc ciala. Ogolnie: Laser dobry, cena dosc niska, wnetrze srednie, pani kosmetolog srednio sympatyczna. Efekty: na bikini zaczynam dostrzegac brakujace wloski:):):) ale ciezko stwierdzic nogi i pachy:/ A wy po jakim czasie zaczelyscie dostrzegac pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie efekty były widoczne już po 1 zabiegu. Zauważyłam redukcję owłosienia łydek o jakieś 80 % już po pierwszym zabiegu. Włoski same wypadały. Przyznam, że byłam zaskoczona tak rewelacyjnym efektem. Po drugim zabiegu ma się wrażenie że nastąpił znaczny przyrost ilości włosków, ale to podobno normalne. Wszystkie włoski szybko wypadają. Korzystałam z salony de luxe na ul. Kołątaja. Bardzo polecam, chociaz rzeczywiście z terminami jest ciężko. Ja zabiegi robiłam nawet o godzinie 21 :) Zdecydowałam się na zabieg z polecenia kolezanki , która kilka lat wcześniej skorzystala z tego salonu. Jak do tej pory nie odrosły jej włoski, także efekt jest zadowalający. Polecam , bo naprawdę warto :) ceny równiez nie są takie wysokie. Ze zniżka na zabieg sa to rozsądne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_natalia
mnie skusiła oferta depilacji laserowej w beauty92 bo maja oba: aleksandryta i laser diodowy - tak więc, do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minina
ja robiłam w dermamedzie i bardzo sobie chwalę depilację laserową. jeszcze mnie czekają z dwie sesje ale już i tak widać niezłe poprawy! w ogóle Dermamed to fajne miejsce, widać ze mają indywidualne podejście do pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmmee
Ja jeszcze jakiś czas temu robiłam depilację laserową w Łodzi w Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/ i z efektów byłam zawsze mega zadowolona. Teraz mieszkam we Wrocławiu i szukam jakiegoś salonu, gdzie fajnie i skutecznie jest robiona mezoterapia. Polecicie mi jakiś gabinet kosmetyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensha
w Dermamedzie mają dość spory wachlarz zabiegów....generalnie znam miejsce i jak mam jakiś zabieg do wykonania to do nich się zgłaszam bo są rzetelni i miło tam się przebywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu Laser Delux w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Efekt super. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytałyście w Dermamedzie? Mają 2 kliniki - na Żeromskiego i na Krzyckiej. Tam przynajmniej jest pewność że zabieg robią profesjonaliści i zawsze można się skonsultować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×