Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł na biznes

Własny lokal w osiedlu.....jaką otworzyć firmę...??????

Polecane posty

Gość pomysł na biznes
przejac biznes po rodzinie to najprostsza droga wiec nie badz smieszna i przestan juz dawać te swoje rady na tematy biznesowe bo w takim razie to tylko sie osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie mylisz...bo jestes pod wielka presja bo musisz sie starac zeby obroty w firmie nie spadly...hehe...To jest forum i kazdy ma prawo sie wypowiadac na temat jaki chce...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na biznes
nie rozsmieszaj mnie...presją??hehehhe oczywiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na biznes
i tak jak zauważył a co to kogos...jestes jakims dzieciakiem ktoremu od kasy poprzewracalo sie w głowce....zejdz na ziemie dziewczyno!!sukces to osiagneli twoi rodzice a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to kogos interesuje
rozumiem juz nie wiem jak jest ze stazem ale dobrze ze sie juz rozgladasz za tym czy inne kwiaciarnie maja np. kasy fiskalne. tak jak otrzymasz dotacje wszytko musisz udokumentowac co do zlotowki.jednak an stare meble czesto tez masz fakture np. firma sie likwiduje i sprzedaje meble albo wymienia na nowe.stosunkowo prosto otrzymac fakture na meble. ja pisalem o takich meblach sa uniwersalne ale ciezko je sie sklada wiem z doswiadczenia :D http://www.allegro.pl/item534327962_system_fi_25_rura_ciecie_gratis_regal_regaly.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na osiedlu można otworzyć salon kosmetyczny, sporo można znaleźć w necie informacji właśnie na temat dotacji na ten konkretny cel. Jeśli jest to osiedle, gdzie jest szansa na zainteresowanie usługami kosmetycznymi, w pobliżu nie ma punktu świadczącego podobne usługi, znajdują się za to jakieś biurowce, czy hotele, to myślę, że jest to niezły pomysł. Poza tym salon kosmetyczny jest taką opcją ponadczasową - zawsze znajdzie się spora grupa ludzi zainteresowana profesjonalną pielęgnacją, skutecznym likwidowaniem zmarszczek i cellulitu, masażami etc. Grunt to dostosować ofertę do konkretnej grupy docelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfq
automaty do gier i po cichu piwko z butli po 3,5 np. królewskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już rok na franczyzie Fair Play i to był dobry wybór. Nie mam problemów z urzędami i papierkową robotą przy prowadzeniu przedszkola. Placówka od początku działała na gotowym know how, podszkoliłam się, dostałam wsparcie przy zatrudnieniu kilku wartościowych osób do opieki nad dziećmi. Do tego wykończenie całego przedszkola wyszło bardzo konkurencyjnie cenowo, zdecydowanie poniżej średniej branżowej. Porównywałam wszystkie franczyzy na przedszkole pod względem jakości, ale system Fair Play mnie najbardziej przekonał. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×