Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda zona

miesiac po slubie on siedzi na serwisach randkowych

Polecane posty

rok przed slubem mieszkalismy w dwoch roznych miastach i sie widzielismy tylko w weekend Uwazacie zewchodzi w rachube opcja ze on sie ze mna zwiazal i pozniej poslubil tylko dlatego ze pochodze z dobrej rodziny i chcial slubem ze mna ustabilizowac swoja pozycje spoleczna Czy mezczyna jest zdolny do takiej rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic_pochopnie
Płeć raczej nie ma tu nic do rzeczy, zapewne wiele jest takich osób, którzy innch traktują wyłącznie jako narzędzie do osiągniecia własnych celów. Ale to pewnie można dośc szybko odkryć - jeszcze przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli po ślubie siedzi na tych portalach, to znaczy, że ślub jest czystą fikcją, albo gość jest sfiksowany na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd mi pisac nawet na forum chociaz jestem tu anonimowa ale swojej znajomej napisal smsa inforujac o slubie ze mna rozniez ze bierze ze mna slub dlatego ze jestesmy juz ze soba dluga i ze tez jestem na jego poziomie i ze wcale mnie nie kocha Kiedy ta dziewczyna sie zapytala poprzez smsa dlaczego ? on jej odpisal ze tak jest na calym swiecie Nie uwierzylam wtedy bo sie zmienil poswiecal mi wiecej czasu, kazda wolna chwile byl ze mna. Jestem w szoku. Wiem bylam glupia ale ja go naprawde kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona bardzo
Jesteś mądrą wykształconą kobieta(do tego prawnikiem),naprawde nie ma co sie zastanawia tylko poderwac go na tym portalu,flirtowac i umowi c sie na spotkanie i po prostu pojśc i stanąc przed nim-spojrzec prosto w oczy.Jeżeli to jest prawda to lepiej skończyc juz -przeciez nie mozna kochac łotra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Niestety, moim zdaniem musisz załatwić sprawę prosto z mostu, przyprzeć go do muru i wóz albo przewóz, jak nie wyjaśnisz sprawy, a on rzeczywiście Cię zdradza, to i tak będzie po ptokach a Twoje małżeństwo rozleci się prędzej czy później. Może to wszystko kit, ale prawdę poznać trzeba i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmella
mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmella
mój też zalogował się na portalu randkowym , nie jesteśmy małżeństwem spotykamy się od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ten tok myslenia jest moze troche dziecinny ale stane sie obiektem plotek zlosliwosci jesli rozdowd nastapi. Uwazacie ze jsli zrobie mu awanture to sie zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Patrząc na to z boku, sądzę, że nie przestaną. Nie wychodźcie dziewczyny za takich cieniasów. Pobawcie się i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Awantura nic nie zmieni, przeprosi , pokaja się obieca poprawę a na drugi dzień znowu to zrobi. Przepraszam za mój pesymizm, ale trochę lat chodzę po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelajmy...
"Uwazacie zewchodzi w rachube opcja ze on sie ze mna zwiazal i pozniej poslubil tylko dlatego ze pochodze z dobrej rodziny i chcial slubem ze mna ustabilizowac swoja pozycje spoleczna Czy mezczyna jest zdolny do takiej rzeczy? " NAWET - BARDZO BARDZO BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
mloda zona, życzę Ci aby to wszystko okazało się plotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, po prostu nie potrafię zrozumieć faceta, ożenił się i dalej ciągnie taki styl życia, bywając na portalach przeznaczonych dla ludzi poszukujących partnerów. Jestem żonaty i czasem spojrze tam z ciekawości, a przesiaduje raczej na forum motoryzacyjnym w dyskusjach na temat motorów, i na forum filozoficznym, dziwny facet, niezrozumiały dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona bardzo
co jest ważniejsze-Twoja godnośc czy plotki?i Ty jesteś w stanie iśc z nim do łóżka?podziwiam CiE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Awantura sprawi jedynie, że będzie się lepiej maskował ze swoimi rozrywkami - skoro sam nie widzi w tym nic niestosownego, to niewiele może się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Strzelajmy , jeśli masz rację to nasza bohaterka wyszła za paskudnego typa, oby się Twoje słowa w gó...o obruciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelajmy...
ABSOLUTNIE AWANTURA nic NIE zmieni. wyprze sie wszytskiego, przeciez wiesz ze jest sprytny .. i inteligentny jesli ci przeszkadza JESLI cie zdradza, [a jelsi to juz robil to jasne jest ze dalje tak robi.... ] to popropstu znierz dowody, niby jestes prawniczka, co ? to powinna byc dla ciebie latwizna ? przestalam zreszt ci wierzyc jak na prawniczke jestes glupia wiec prowokacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
strzelajmy... jak jest zakochana to myśli inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Jako facet nie mogę. Ale znałem paru drani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzieeeee przestańcie ubarwiać rzeczywistość... czego facet szuka na portalu randkowym? znaczków? kolegów z podstawówki? .....jasne ze dup!!!!!!!! a po co mu te laski? .... ti atia na kawke......zalogowany jest od dwóch lat, mysle ze zdradza cie napewno nie krócej.....jesli dzieki tobie załapał sie na awans społeczny to masz jasnosć po co się żenił. Robisz tak. Zakladasz profil i w ten sposób spróbuj dowiedziec sie czego szuka, czy przyzna sie ze jest zonaty itp....dopiero po paru emailach (musisz miec dowody) spotkaj sie z nim, ustalając wczesniej co bedziecie robic na tej randce ;-) przyjdź i dalej juz bedziesz wiedziała co robic... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona bardzo
w kim zakochana w alfonsie?jeszcze Cie zarazi jakims choróbskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Ja tam idę po piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umawiaj sie z nim przez ten serwis randkowy, tylko z nim szczerze porozmawiaj, powiedz, ze wiesz o wszystkim i jesli nie chce rozwodu, to musi z tym skonczyc nie daj sie wkrecic w zadne gierki, zeby go sprawdzic, bo sie wkurzy brakiem zaufania i wtedy na pewno bedziesz miala rozwod lub co najmniej wyprowadzke do mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
"Porozmawiaj szczerze" i może jeszcze wytłumacz, że nie powinien tak postępować - takie rady to bardzo naiwne założenie, że dorosły facet nie wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmella
ja zrobiłam wielką awanturę swojemu M i powiedziałam że też się zaloguję - jak on może to ja też - ale miałam ubaw jak zaczął mnie szukać na wszystkich możliwych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmella
a na drugi dzień już nie było jego profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.
Załatwiłaś go bez mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."bo sie wkurzy brakiem zaufania i wtedy na pewno bedziesz miala rozwod lub co najmniej wyprowadzke do mamy..." buhaaaaahhhaaaahhaaa wyprowadzkę do mamy....już widze jak to zdanie przekonało autorke do twojego pomysłu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×