Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Lou**

SUKNIA *JUSTIN ALEXANDER*

Polecane posty

bardzo podoba mi sie twoja suknia, naprawde slicznie wyglądałas ... ehhh tylko ta cena :) pozdrawiam i zycze szybkiego sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to za mumia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
Suknia piekna tylko za droga jak na uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ja właśnie zapłaciłam 2000zł za wypożyczenie... Nie jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana.....
przeciez to mniej niz polowa ceny? ile wy byscie chcialy zeby taka suknia kocsztowala? sama mam zamiar sprzedac swoja, ale kosztowala 4000 zł i nie zamierzam jej oddac za 500 zł. Doceńcie jak cos przedstawia swoją wartość! Ja uważam że wcale nie jest droga. Mi osobiście się podoba. Kupiłam bardzo podobny krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __malina__
A mnie się nie podoba - tyle błyskotek - jak na odpuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba bardz ladnie w niej wygladalas ale osobiscie wolalabym mniej wlasnie tych srebrnych naszywek kawiatowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zbulwersowanej
ja wolalabym kupic nowa suknię ale skromniejszą za 2000 niz uzywaną za tyle, nie wazne jakiego projektanta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana...
no wiec to jest wlasnie twoj wybor. chcesz piekna - to tyle kosztuje niestety. chcesz brzydsza - to porsze bardzo plac 2000 i badz brzydka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saoa
Różne sa gusta :) Jednym może się podobać, a innym nie :) Na szczescie mamy mozliwosc wyboru i to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassda
hmm jeszcze jej nie sprzedałaś, wqydaje mi się, ze widziałam już tą suknię i ten topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka.alkjb
zapoznać się z suknią???? ;-) :-P suknia bardzo ładna, pięknie wygladałaś! kolczyki może nie delikatne, ale przepiękne i takie aryginalne właśnie, bo wszystkie przeważnie mają jakies maleńkie, a tu coś aryginalnego. Pięknie. Chciałam napisac, że PIĘKNĄ, PRZEPIĘKNĄ, PRZEPRZEPIĘKNĄ miałas wiązankę :-) śliczna :-) i pięknie komponowałą się z Wami :-) jak ja kocham takie kolorki!!!!!!!!! Powiedz proszę, czy ten kolor był tylko na wiązance czy moze mieliście podobny wystrój sali? Bo mi się marzy sala w bieli i wrzosie, ale jeszcze nigdy takiej nie widziałam :-( ;-) szukam też w niecie, ale nie ma... jak mieliście też dekorację sali we fiolecie to możesz wkleić kilka zdjęć??? proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka.alkjb
*oryginalne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×