Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facetpoprzejsciach

Muzyka erotyczna na wieczory we dwoje

Polecane posty

Gość Shai G
Gorąco polecam zespół Enigma! Posłuchajcie kilka ich kawałków - gwarancja dobrego nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssss
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babiszon
Hejka! Wpadłam na ten post i pytam, czy coś nowego macie w nagraniach? Sa fajne i z moim chłopakiem lubimy się przy nich przytulać. Ale tamte już nam trochę się osłuchały. Wrzućcie coś nowego, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Kiss . . .One Tear. . .
facetpoprzejsciach żadne słowa nie oddadzą mojej wdzięczności za stworzenie takiego topicu ... zakochałam się w muzyce Kenny G < piękna, wzruszająca...> najgłebszych skrawków mej duszy dotknął przez swoją muzykę Ennio Morricone . . . zamykam oczy i odpływam... odpływam w kraine swoich KIEDYŚ - marzeń.... TERAZ - już wspomnień... wspomnienia wracają do mnie ze zdwojoną siłą... chwila po chwili, minuta po minucie, sekunda po sekundzie odtwarzam tamte zdarzenie, odtwarzam emocje, ktore mi towarzyszyły ... gdy już całkowicie pogodziłam się z szaroscią życia - zjawił się On... jak tylko stanał w progu moich drzwi serce mi zamarło, a żar ekscytacji przeszedł przez całe moje ciało... uśmiechnał się . . . i juz wtedy pragnełam jego bliskości, czułosci ... czułam jak poziom endrofin sięga maksimum . . . teraz gdy piszę te słowa z głosnika rozbrzmiewa Pierre Bachelet, dreszcz przechodzi przez moje ciało bo czuję jakby On tu był ze mną . . . jego dotyk, pocałunki, słowa szeptane do ucha... świadomośc, że chwila, która trwała była zarazem naszą pierwszą i ostatnią, potęgowała doznania, cieszyliśmy się każdą wspólnie przezytą sekundą, każda lampką wypitego wina, każdorazowym blaskiem świec . . . pierwszy pocałunek - nieśmiały, delikatny, jego usta delikatnie muskały moje... drżałam i czułam jak On drży... płonęłam, pragnęłam więcej i więcej ... powoli bez pośpiechu... Byłam z Nim... Byłam szczęśliwa...zafascynowana...spełniona... czas mijał nieubłaganie...nadeszła pora rozstania... nie było słów... Pocałunek... czułam bicie jego serca, wiedział, co chciałam powiedzieć i On wiedział jakich słów ja chcę użyc... jednak żadne słowo nie zostało wypowiedziane... był tylko i aż - jeden pocałunek na pożegnanie . . . następnego dnia wyjechał . . . wiedziałam że to nastąpi . . . pozostały wspomnienia... wspomnienia, które zawsze będę w sobie pielęgnować... pięlegnować dzięki Muzyce, która odkryłam tu na forum.... żadne słowa nie oddadza mojej wdzięczności... jedno zwykłe, proste słowo --> Dziękuje . . . < eyes closed... let the dream come true> pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Kiss . . . One Tear . . .
mija trzecia doba Jego nieobecności... pojawil się nagle w moim życiu i równie nagle zniknął... obiecaliśmy sobie, że zapomnimy o tym, co było... koleje życia są jednak niezbadane... zapomnieć... to wydawało się najrozsądniejszym rozwiązaniem... eehhh...żeby to było takie proste . . . zranione serce szuka lekarstwa na zaleczenie blizn... i moje tak szukało ... znalazło . . . wszytko wydawało się być snem . . . idealnie dopasowani , idelany związek. . . czyżby??? po kilku latach zagubienia odnalazłam swoje miejsce na ziemi...zakochałam się , pokochałam , związek trwa juz dwa lata . . . a wystarczyła chwila, jedno JEGO spojrzenie, jeden JEGO uśmiech i odpłynęłam w daleką krainę . . . krainę czarów . . . krainę zakazaną. . . niesiona cudowną euforią nie myślałam o niczym i nikim innym ... Tak...egoistka . . . zblądziałam . . . zatraciłam się w jego ramionach . . . wyjechał . . . "nie będę tęskinić, nie będę myśleć, mam poukładane życie ..." - powtarzałam w myślach .... starałam się przekonać samą siebie . . . Prawie się udało . . . SMS od niego : " moje serce zaczęło szybciej bić jak tylko Cię ujrzałem,wiedziałem że to uczucie jest nam zakazane.pragnąłem Cie,nie wierzyłem ze spojrzysz na mnie, ze dotkniesz dłonią mojej dłoni...pocałujesz...zakochałem się w Tobie...PRZEPRASZAM" . . . "co robić?" - pytałam sama siebie . . . napiałam do Niego . . . tym razem przepraszałam ja za to,co zaszło...szukałam odpowiednich słów zeby wyrazic ,co czuję, czego sie obawiam...zadne słowa nie były odpowiednie....poprosiłam tylko o dyskrecje..." to musi zostać między nami" - napisałam... zgodził się . . .przyznał mi rację . . . wiemy oboje , że uczucie to nie jest nam pisane, a jednak . . . nie potrafimy przestac o sobie myślec . . . On nie pozwala mi zapomniec . . . posciel jeszcze nim pachnie . . . < boję się swoich myśli, uczuć . . . znalazłam ten topic . . . tu mogę sobie pozwolić na rachunek sumienia. . . rodzaj pamiętnika, tu mogę wylać wszystkie swoje myśli . . . Katharsis . . .>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Kiss . . . One Tear . . .
zadzwonil . . . jego miekki aksamitny glos . . . rozmowa o niczym waznym . . . temat NASZ nieporuszony . . . probowalam ja , probowal On . . . tak jakbysmy bali sie zadac jakiekolwkiek pytanie,bo jeszcze bardziej balismy sie odpowiedzi . . . niby wczesniej powiedziane bylo wiele. . . teraz unikamy tematu . . . swiadomie ? . . . widac strach przed konsekwencjami jest wiekszy niz nam sie wydawalo . . . pragne Go . . . moja seksualnosc rozpala sie do czerwonosci na sam dzwiek Jego glosu . . . czy On wie ? z glosnika *****' ennio morricone 'le vent, le eri' ***** boskie .... zamykam oczy i czuje Go cala soba . . . przenika mnie . . . zatapiam sie w Nim . . . zatracam sie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita32
Jako najseksowniejszą muzykę do stworzenia mega erotycznego klimatu polecam: Sexonica (erotic&sexual music) - Orgasmic Ocean Sexonica (erotic&sexual music) - Vaginal Frictions Sexonica (erotic&sexual music) - Remote Ejaculation Sexonica (erotic&sexual music) - Phrenetic Semen Sexonica (erotic&sexual music) - Sexual Devotion Sexonica (erotic&sexual music) - Eternal Climax Jak dla mnie, najlepsza, najseksowniejsza, najerotyczniejsza, najnamiętniejsza muzyka jaką kiedykolwiek słyszałam. Są to utwory instrumentalne, jeśli pojawia się wokal, to tylko w postaci ochów, achów i rozkosznych westchnień... mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Kiss . . . One Tear . . .
cisza . . . cisza wypełnia moja sypialnię . . . nie ma GO . . . w mojej głowie wojna myśli niespokojnych . . . tak bardzo tęsknię . . . Uczucia skarajne . . . w jednej sekundzie tęsknota jest tak duża, wielka, że aż boli . . . w innej - złość ...złość, ale na co? na kogo? na bieg życia? na Niego? na siebie? nie wiem . . . gdy zamykam oczy widzę jego uśmiechniętą twarz i wszystko wydaje się juz takie proste . . . zerkam na telefon - cisza.... sprawdzam poczte - cisza ... i wszystko się komplikuje . . . milion pytań przebiega po mojej głowie . . . pytań, których nie mam odwagi wypowiedzieć na głos . . . strach . . . lęk . . . podniecenie . . . pożądanie . . . ja . . . On . . . MY ? nie dla nas dni . . . nie dla nas szarość i proza życia . . . Noc . . . ona może nas ukoić . . . otuli nas ciemność . . . i znów sypialnia wypełni się jego zapachem, głosem . . . cisza odejdzie w zapomnienie . . . z tą myślą zasnę . . . i z tą myślą obudzę się . . . < w swiat marzeń sennych prowadzi mnie " Kenny G _ sentimental" >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One Kiss . . . One Tear . . .
dream box... pudełko marzeń ... a gdyby tak zebrać wszystkie marzenia i zamknąć je w jednym pudełku ... pielęgnować, żeby nigdy nie odeszły .... dbać by systematycznie się spełniały . . . nigdy nie przestawać marzyć . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie wspomnienia, ale ja miałem szczęście i ostatnio widziałem znów tę swoją... z dawnych lat, ze szkoły... Tę kiedyś Jedyną. Dzisiaj jesteśmy sobie obcy... A może nie do końca? Coś we mnie pękło, chociaż mam Rodzinę, prawdziwą, chociaż jestem szczęśliwy. Ale jest też pytanie, co byłoby, gdybym wtedy nie pozwolił jej odejść? Czy dzisiaj bylibyśmy razem? Wtedy moje serce łkało przy dźwiękach ELO "Ticket to the Moon". Cudowny tekst, którego fragment dedykuję Tobie, One Kiss...: "... a łzy, które uronię, zamienią się w deszcz i spadną na Twoje okna... Nie będziesz o tym wiedziała." To gra od 1981 roku w moim sercu... Nie wyrzucaj tego uczucia z siebie. Trzeba wierzyć i pielęgnować takie wspomnienia w sercu. Pozdrawiam i dziękuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam miłośnikom romantycznych klimatów, piosenkę Borysa Moiseeva i Eleny Vorobey "Głuchoniemaja liubov". Wykonanie w języku rosyjskim umożliwia zrozumienie dosyć głębokiego przekazu tego urokliwego kawałka. Tu posłuchajcie: http://facetpoprzejsciach2.wrzuta.pl/audio/8nf95RiwUN8/borys_moiseev_-_gluxonemaya_lyubov A tu zobaczcie: http://facetpoprzejsciach2.wrzuta.pl/film/0DdKlAyeKAC/boris_moiseev No, cóż. Wprawdzie to gej, ale anielski głos Eleny sprawia, że lubię tę piosenkę. A co Wy na to? Jak Wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPFRAWDZONE--------
-----POLECAM!!!!!--------- JAN GARBAREK - THOSE BORN WITH WINGS PUSCIC GLOSNO W POLMROKU - DZIALA!!!! -----------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On ( klasyk) timbaland-scream T.I. - Dead And Gone (feat. Justin Timberlake) sunrise avenue-forever yours (tak jakoś mnie nastraja, sama nie wiem czemu) Justin Timberlake - Summer Love 50 cent ft justin timberlake - she wants it Justin Timberlake - What goes around...comes around Snoop Dog feat. Justin Timberlake - Sings Ogólnie timberlake…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie znalazłam to
Max Sedgley - Slowly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xirc
Witam, wszystkich Jestem tu nowy muszę przyznać ze muzyka która zaproponował facetpo..... jest zarąbista. Dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy księżyc
Z góry chciałbym podziękować osobie która tu te wszystkie wspaniałe kawałki umieściła (zmienił byś tylko nick :P ). Już nie moge się doczekać co powie na nie moja dziewczyna : ) A co do "teskniąca lala": "Ja tam chciałabym takiego romantycznego chłopaka przy kominku, w weekend, ale nie spotkałam takiego jeszcze. ;-( Ja nie jestem brzydka, żeby sie trzeba było przy mnie otumaniać alkoholem. Takiemu oddałabym nie tylko serce..." Rozgladaj się dziwczyno! Ja już myślałem, że bycie romantycznym chłopakiem jest już dawno niemodne, że wymyślając to coraz nowsze pomysły na umilenie wybrance życia było tylko stratą czasu, że najlepiej to kupić wiadro koksu i wyjściowy dresik. Aż spotkałem moją "Złotą Ciemnosci" i jednak odnalazłem sens. Rozglądaj się bo jest nas wielu. Więkrzość otumaniona tym co sie wyprawia w dzisiejszym swiecie, niemoże znaleźć sobie miejsca, dlatego musisz jednego złapać i wypełnić jego świat sobą. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za te upiękniacze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one kiss one tear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_1
Witam. do facetpoprzejsciach Czy można by Cie poprosić o świerzą dostawę muzyki ?:) Pozdrawiam No_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soledatt 28
Dla mnie najbardziej erotyczne to Mono -Life in mono i Whithey Houston - I Will Always Love You, które dedykuje pewnemu mężczyźnie , jeżeli tu jest to wie o kim mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×