Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm zastanowmy sie

potrzebuje waszej pomocy, co na chrzciny matka chrzestna?

Polecane posty

Gość hmm zastanowmy sie

Mam do was pytanko za jakis czas zostane matka crzestna;)) i juz teraz chcialabym znac wasze pomysly co w takim przypadku kupujecie jako prezent na chrzciny.Piszcie wasze pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzieci dostaly od chrzstnych- mania: srebrny smoczek z grawerem i miejscem na ząbek kornelek srebrny bucik z kompozycją suszonych kwiatuszków (takie malutkie to wszystko) i z grawerem uwazam ze to swietne śliczne pamiątki. Dużo lepsze od łańcuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm zastanowmy sie
pomysl na srebrny smoczek calkiem niezly;))*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge Ci napisac
w ubiegla niedzielę bylam na chrzcinach :) moja córka jako chrzestna kupila bialą szatę i mate edukacyjna Fisher Price koszt z allegro 240 zł , ode mnie dostalo dziecko obrazek Matki Bozej z dzieciatkiem , wierzch obrazka jest w srebrze i to koszt 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
tylko ze lancuszek z fajna zawieszka z grawerem kiedys ponosi a srebrny smoczek-tylko zbedny przedmiot schowany w pudelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kasa..rodzice cos kupia - czyli to co dziecko potrzebuje, a te pierdoły i tak sie pogubią- macie pamiatki chrztu???ja nie mam nawet z komunii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem za dawaniem pamiątek które po latach będą przypominały o chrzcie typu: srebrny obrazek, smoczek czy łyżeczka itp. Mój synek dostał srebrny obrazek i to jest jedyna pamiątka po chrzcie. Pieniądze się rozeszly, zabawki jak to zabawki, łańcuszki też mało kiedy się potem nosi itd Oczywiście taki obrazek czy smoczek mogą być tylko dodatkiem do pieniędzy czy zabawki ale powinien (wg mnie ) być od chrzestnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoje pamiatki z chrztu nawet mam bet zasuszony bukiecik kwiatów i szatke :D:D:D kase pewnie tez dostaląm i poszla... na mieszkanie albo smaochod... bez sensu kasa zabawki... to takie rzeczy codziennego uzytku z zabawek sie wyrosnie rodzice sprzedadza na allegro albo oddadza innym dzieciom a takie pamiatki zostają. za moich czasów nie bylo takich cudów. ja dostalam obrazek z anioklikiem- zwykly w drewnianej ramce i kolczyki, lańcuszki i medaliki z Matką Boską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlote kolczyki dla dziewczynki malisienki złty kolczyk dla chłopca .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam jak analfabeta :O malusieńki złoty kolczyk rzecz jasna.... ;) podobał mi się też pomysł ze smoczkiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli już zloto to mi się bardzo podoba biale zloto albo polączenie żółtego z bialym :) Moja mala dostala jedne takie kolczyki- lączenie zlota- cudowne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo pamiatek z chrztu... ostatnio moja mama siedzialą zamyślona nad zestawem srebrnych sztućców, a na pudełku napis "pamiątka chrztu". Są rzeczy ktore mają niesamowitą wartość, ktorej nie da się przeliczyć na żadne pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta 29l
ja tam pierdostojek nie lubie a pamiatka jest dla mnie zdjecie, lancuszek nie koniecznie, kolczyki to samo, lyzeczka jeszcze ujdzie, ta ksiazka od niezapominajka to dla mnie tandeta tylko sie kurzy i miejsce zabiera, jakbym miala kupic to kupilabym lyzeczke z grawerem i dala pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak ...takie prezenty odrózniaja "powage chwili"i dzien powszedni od dnia.wyjątkowego...; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ten smoczek:-) Z łańczuszkami i kolczykami to taka loteria... Ja dostałam na chrzciny i nigdy nie nosiłam. Sa po prostu jak z innej epoki:-) Leżą w szafie, ale założyć chyba nie założe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta 29l
ja ma to samo z lancuszkiem i kolczykami leza w szafie nigdy nie zaloze, z komuni to samo, jeszcze pierscionek dostalam to tez lezy i sie kurzy bo zlaozyc sie go nie da jest beznadizejny ;-( moze jakis obrazek jeszcze ?zawsze mozna gdzies zawiesic i juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.wiatek
Pytanie ----> o o kaman z tą łyżeczką? Rozumiem smoczek, łańcuszek, obrazek ... ale łyżeczka (do cukru) z grawerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech leżą....:) są Twoje...bezcenne....moze dasz je kiedys córce itd moze tak sie narodziło dziedziczenie bizuterii??:P cos sie komus nie podobało...prezent z biżuterii......wiec"przekazywało się ..." i leżało..... :P:P lepiej tak...niz karuzela do łózeczka czy projektor........na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daczia kolora
a jeśli kasa to ile , też jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.wiatek
wiem jak wygląda łyżeczka :) ale po co? jaki jest w tym sens - dlaczego nie szklanka albo czajnik tylko łyżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ : i leżą i będą leżeć, aż ktoś odziedziczy:-) Tylko kiedyś to byla większa wartość niż teraz. I ciężej było coś kupić, dlatego możnaby pomysleć o czymś innym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daglasikk
ale co w tak z tym srebrem , przeciesz jest tyle orgoinalniejszych rzeczy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daglasikk
mi po chrzcie zostały kolczyki złote dostałąm je od chrzesnego i nadal je nosze czasami a tak to pamiontke chrztu czyli kartke taka mastwna a wsrodku jest srebna matka , boska a wiecie ile teraz się daje na chrzest kasy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 zł (?) łyzeczka mi nie za bardzo podchodzi... ale grzechotka i smoczek urocza sprawa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×