Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wredniak Paskudny

Pikantne szczegóły z życia Setuni

Polecane posty

Tutaj na tym topiku nasza droga Setunia, która niedawno skończyła 25 lat, będzie nam opisywała swoje pikantne szczegóły ze swojego ciekawego życia. Setuniu, zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu - jesteś dziewicą? O rety, to czemu nic nie powiedziałaś od razu. Niedobry kotek, niedobry. :P Teraz ja? No dobra, pikantne jedzenie też lubię, nie przepadam za dziewicami (cnotkami). No i jestem wredny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak ale gdzie napisaalam ze jestem?:D no jestem od ostatniego rau jak to sie mowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, nie potwierdziłaś ani nie zaprzeczyłaś. Zatem zadam jasne pytanie - uprawiałaś już seks ze stosunkiem (penetracja penisa)? Tak czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak napisz teraz z laskiswojej cos o sobie:P le masz lat skad jestes itd?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, pytałem, by ustalić, czy miałaś w życiu jakieś pikantne momenty. Teraz już wiem, że miałaś, zatem proszę - opisz jak doszło do tego pierwszego Twojego seksu. :) A co do mnie - to dzisiaj już po raz 3 piszę, że mam 38 lat, jestem żonaty (od 7 lat), mieszkam w Warszawie (i tu też pracuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia sie wstydzi przyznac ze jest dziewicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm wlasnie
To Wredniak opisz swoje pikantne szczególy z zona? sa takowe:P? Np...taniec w płagtakach rózy? czy Idianski Taniec? Miałes juz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak bylo calkiem normalnie ze tak powiem;) 222 no i mnie rozszyfrowales/as:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z fusami
Bo setunia to taki lachonek-cicha woda :P . Niby jeszcze dziewica , ale już tylko analna :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Prawiczek jak dla mnie to za mlody jestes:( Wredniak to teraz z zona jest nieciekawie? Twoja zona ile ma lat???? szukasz kochanki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ z żoną jest w porządku - ona jest młodsza ode mnie o 5 lat. Poza tym ja nikogo nie szukam - zauważyłaś tutaj jakiekolwiek moje w tym kierunku działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a ten, z którym się spotykasz teraz, to z nim uprawiałaś seks? No i wciąż czekamy na szczegóły o Twoim pierwszym razie - ile miałaś wtedy lat, z kim to było (jak długo się znaliście, byliście parą), jak długo trwał związek, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×