Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość Martqasssd
Moim ulubionym salonem kosmetycznym jest od niedawna Estelium na Broniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.mbestetyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam dobra opinię dla gabinetu medycyny estetycznej Dream Med. Moim zdaniem jest to najlepszy gabinet w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie Olimedica na narutowicza lek Zmudziński, ja usta powiększałam i robiłam kurze łapki i ceny są ok, tz za powiekszenie zapłaciłam 600 zl, a kurze łapki 450 za konsultację 100 zł ale tylko jedną miałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie bardzo dobre opinie zbierają salony piękności Denique.pl gdzie nie jest drogo, a za to w pełni profesjonalnie bez żadnego lęku czy obaw, można im śmiało zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas wstrzykiwałam sobie kilka lat temu po 30 urodzinach i jakoś mi do tej pory przeszło, ale widzę, że z każdym rokiem zmarszczki są głębsze, skóra wisi na twarzy jak u psa... Więc z chęcią wróciłam do tych zabiegów w TeamBeauty. Jak się ktoś boi igły to jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna1966
Niedawno byłam na pierwszym zabiegu kwasem hialuronowym w życiu i efekt jest rewelacyjny. Bardzo fajnie wygładziło mi moje kurze łapki. Ja korzystałam z obsługi pani dr Agnieszki Ledniowskiej. Dobra specjalistka, trafiłam na nią z polecenia koleżanki. Życzliwa, kompetentna, na bieżąco mi tłumaczyła działanie kwasu i w ogóle przebieg zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelowanie twarzy kwasem hialuronowym jest genialne! Przy najmniej ja jestem zadowolona i polecam u dobrego specjalisty. Z Łodzi jest bardzo dobry lek. med. Marzena Majcherczyk Specjalista chirurgii ogólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarkass
Ja dużo zawdzięczam pani doktor Sobczyk – Smereczyńskiej, która przyjmuje w gabinecie Imeiaa na Duboisa. Wyrównała to co zepsuli mi w innym gabinecie. Specjalnie jeździłam do niej do Opola ale było warto. Po poprzedniej zepsutej robocie śladu nie ma, usta w końcu wyglądają tak jak chciałam czyli naturalnie, delikatnie powiększone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteklasu
zabieg modelowania twarzy wykonałam w Centrum Zdrowej Skory Damian i jest bardzo zadowolona. Moja skóra wygląda świetnie. W dodatku teraz damian.pl otwiera nową działalność kosmetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Politańska
Zapraszam na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, wolumetria, mezoterapia itp.) do swojego gabinetu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 56a. Jestem pielęgniarką po studiach na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, oraz ukończyłam studia podyplomowe z Dermatologii w Nowoczesnej Kosmetologii. Posiadam preparaty najwyższej jakości, zawierające w sobie znieczulenie, dodatkowo pacjentki znieczulane są maścią, zabiegi dzięki temu są komfortowe i bezbolesne. Oferuję konkurencyjne i uczciwe ceny. Po więcej info i zdjęcia zapraszam na stronę fb:www.facebook.com/medycynaestetyczna.lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod oczy, na sińce dobrze sprawdza się kwas hialuronowy i witaminą c. Pamiętam, że moja koleżanka robiła zabieg na borku fałęckim w Krakowie u doktor Magdaleny Tyc i była bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata444
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak wypełnianie bruzd nosowo-wargowych to bym polecała kwas hialuronowy. A jeśli chodzi o kwas to najlepsze doświadczenia mam z obsługą pani Agnieszki Ledniowskiej. Jest dokładna, delikatna, jeszcze mi się u niej nie zdarzyło, żebym po zabiegu z gabinetu wyszła jakoś umęczona. Profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka74
Jeśli zmarszczki Ci tak bardzo przeszkadzają to pomyśl może o laserze? Polecam poczytać o laserowym liftingu skóry, na przykład w Vici Clinic w Krakowie wykonują go za pomocą lasera ResurFX. Zabiegi nie są super przyjemne ale na efekty warto poczekać, najlepsze są po serii 3-5 zabiegów. Moim zdaniem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kwasem hialuronowym tez można przesadzić? Jak on dokładnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o kosmetykach z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym? Ostatnio w tvn u Gójdzia mówili o nich. Ja na inwazyjny zabieg jeszcze bym się nie zdecydowała, ale myślę, że w kosmetyki warto by było zainwestować. A jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki tej liście reklam już wiem, że do tych salonów nie pójdę na zabieg. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odmłodziłam u doktora Knakiewicza w jego klinice we Wrocławiu. Najpierw konsultacje i formalności a dopiero później zabieg, ale mogę powiedzieć że mimo obaw jestem zadowolona. Czuję się znacznie lepiej w swojej skórze po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masia86
Gorąco polecam klinikę estetyczne skopia estetic clinic w Krakowie. Jak nie wiecie gdzie dobrze wykonują zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym, to udajcie się właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, osobom szybko wchłaniającym KH lub oczekującym natychmiastowych efektów polecam żel agarozowy, jako alternatywę. Teraz w Warszawie w weekend (5.08) firma, w której pracuję, organizuje szkolenie dla lekarzy z preparatem na bazie tej substancji i może któraś z Pań, która nie była zadowolona z efektów po kwasie, chciałaby skorzystać z tej okazji. Zabieg dla modelek jest całkowicie darmowy (normalnie za ampułkę płaci się ok. 1200zł, o czym pewnie większość Pań wie), dlatego może to być doskonała okazja, żeby na sobie zobaczyć, jak wygląda efekt. Jeżeli któraś z Pań byłaby zainteresowana, proszę o kontakt: 533 316 319.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMisialska
@Dorka123 nie oglądałam tego programu, ale jestem zainteresowana, bo pisały gdzieś o tym na wizażu dziewczyny. Co to za kosmetyki, powiesz więcej coś jak działają i gdzie ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×