Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocio-rybka

Dj czy zespół muzyczny???

Polecane posty

Gość kocio-rybka

Cześć wszystkim :) Weselicho już tuż tuż..dlatego coraz intensywniej zastanawiamy się nad faktem - czy wybrać Dj czy zespół.??Jaka jest wasza opinia, chętnie skorzystam z porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeś się obudziła
z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
zdecydowanie zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat był wałkowany
ze 100 razy. TO zależy od tego jakie masz oczekiwania i od wielu innych czynników. Są i dobre zespoły i dobrzy dj'e. Ja nie lubię zespołów i wiedziałam od początku, że na moim będzie dj-wodzirej. Uwielbiam piosenki w oryginalnym wykonaniu, takie wykonane przez zespól nigdy mi się nie podobały. Ale mało słyszałam i może na super zespół nie trafiłam. U mnie jescze inny argument za dj przemawiał- małe wesele, na 50 osób. całkowity koszt wesela szacujemy na ok 12-14 tyś i nie wyobrażam sobie, żeby ok 3-4 tyś wydawać na zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie temat może i był maglowany, ale nie wszystkie osoby dotarły do tak odległych wątków na ten temat, a ciągle użytkowników na kafe przybywa ;P W sumie to chyba zadecyduję, iż będzie to DJ...tylko nie wiem z jakim skutkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię piosenki w oryginale, ale takich to ja sobie mogę posłuchac na codzień w radiu itp. Wybrałam zespół bez zastanawiania się, oczywiście szukaliśmy takiego w miarę nie obciachowego :) Muzyka z naturalnych intsrumentów podczas takiej uroczystości nadaje jej zupełnie innego klimatu, oczywiście nie mam na mysli keyboardu w pozycji gitarowej, tylko normalną perkusję, gitary cośtam. Poza tym muzyka naturalna jest nieco zmodyfikowana na potrzebę tańca, nie do wszytskich oryginalnie wykonanych piosenek da się dlużej potanczyć cyz posiwewać, czasem za szybko się kończy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas będzie DJ i byliśmy na niego zdecydowani jeszcze ho ho ho wcześniej przed planowaniem wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podpisywaliście umowę z DJ?? Prawdę mówiąc wolałabym sama opracować taką umowę i oczekiwać akceptacji drugiej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
Podaję namiary na Dj klrt@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my podpisaliśmy ;) ale to nasz dobry kolega przy okazji więc nie mamy sie czego bac i mogliśmy troszkę pozmieniać warunki jeden warunek jest np taki, ze jak zagra COKOLWIEK z repertuaru FEEL\'A to dostaje mniej o 10 % :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×