Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmelada i kropka

PRAWICZKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość jarek nie widzisz
że ostatnio powstał nowy topik mający w nazwie prawiczek? tam urzędują teraz.

Gość aros259
Ciągle poszukujesz miłości, ale nie wiesz gdzie możesz ją odnaleźć? A czy odwiedziłaś serwis matrymonialny: http://iduo.pl Jesli nie to zajrzyj tam, bo może Ci on pomóc w odnalezieniu miłości.

Gość . bono
jestem zdesperowanym 34 letnim prawiczkiem cnotliwym że aż mnie to już przeraża proszę o pomoc

Mmmm... 23 lata i nadal. Ale to nie był wybór. To był przymus. I przymusem prawdopodobnie już na zawsze pozostanie. Dość niefajna choroba hormonalna, poważne zaburzenia, no i "sprzęt" już do niczego się nie nadaje, a lekarze rozkładają ręce mówiąc że nie mogą tu zbyt wiele pomóc. Do tego dochodzi współczesna myśl społeczna, która opiera się głównie na "Jak nie zaliczył znaczy że jakiś podczłowiek" - przypomina mi to przemówienia Adolfa H. na temat Żydów. Nie jest łatwo, a z wiekiem robi się coraz trudniej. Po pewnym czasie zaczyna brakować nie tylko seksu, ale też kogoś drugiego, kogoś kto byłby blisko i wspierał emocjonalnie. Potem pojawia się myśl że prawdopodobnie nigdy kogoś takiego nie będzie. Potem traci się nadzieję i chęć do życia. No a następnie życiem zaczyna kierować żal, gorycz, złość, nienawiść, desperacja... I chęć odebrania sobie życia. Wybór, problemem jest wybór. Podejrzewam że gdybym był zdrowy szybko kogoś bym znalazł, wielu ludzi mówi że mam naprawdę fajną osobowość. Niestety obecnie również jest wyniszczana przez ten jeden, niby mały, problem. Być może kobiety tego nie rozumieją, ale faceci budują swój prestiż i identyfikację właśnie na swoich "zdobyczach", może to jakaś naleciałość ewolucyjna z czasów kiedy jeszcze byliśmy małpami i wesoło gaworzyliśmu ugabuga. Ale tak jest. Jeśli chce się uciec przed docinkami, raniącymi tematami - trzeba uciec od ludzi w ogóle w takim wypadku. I wtedy zostaje się naprawdę samemu. Po to żeby nikt już więcej nie krzywdził, a jednocześnie samotność z dnia na dzień przytłacza coraz bardziej. Dlatego jeśli ktoś wybrał prawictwo - ok. Ale jeśli nie chce być, a jest to niech ludzie, którzy po nich jadą biorą odpowiedzialność za swoje słowa i mają świadomość że mogą one wyrządzić komuś naprawdę ogromną krzywdę. Mnie przy życiu trzymają już tylko osoby, które potrzebują mojej pomocy (sam pracuję w instytucji zajmującej się opieką społeczną) - ludzie których znam dobrze, ledwo lub nawet w ogóle. A że sam kiedyś będę szczęśliwy... Cóż, jak już mówiłem nadzieja dawno umarła. Teraz została mi tylko wegetacja w oczekiwaniu na śmierć, która może być przedwczesna, bo już po prostu tego nie wytrzymuję psychicznie. Nienawidzę świata takim jakim się staje i nienawidzę siebie takim jakim się stałem.

Gość Też jak w temacie
493 strony proszę proszę, jestem pod wrażeniem normlanie :) Bez różnicy czy prawiczek czy dziewica - oba samotne, a taki stan jak się przeciąga nie jest wskazany, bo się psuje w główce. Człowiek przywyka do siebie i zanika mu umiejętność tworzenia zdrowych relacji z ludźmi, bo jest zwyczajnie skupiony na sobie. Znam kilku co nie miało dziewczyny i to widać w rozmowie, oni nie słyszą co się do nich mówi, przerywają czyjeś wypowiedzi - to widać, to samo dziewczyny też zatopione we własnych myślach. To jest problem a nie sprawy łóżkowe-tam działa natura.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować