Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jollija

Bielizna erotyczna - CZY POLKI SĄ TAK ODWAŻNE?

Polecane posty

Gość Jollija

Drogie Panie, Czy jesteście na serio tak odważne i ubieracie taką bielizę erotyczną jaką propnują sklepy internetowe? Ja bym większości nie ubrała, jakieś rajstopy z dziurą, albo majtki z rozcięciem na pośladkach, nie mówiec juz o tej co ma wiecej nic niż coś.... Same oceńcie, np Obsessive, te kolekcje są dla mnie na serio za bardzo agresywne... a pisma pisza ze Polki sa odwazne, seks, erotyka im tylko w glowie... Ja mam inne rzeczy do robienia... a wy? To link to tej erotycznej bielizny, same zobaczcie: http://missimi.pl/be_aggressive__Alice_set_p70.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończcie z tym spamem
Od kilku dni wszędzie tylk obsesif i obsesif, strach kurde lodówkę otworzyć. Ta firma naprawdę robi takie szmaty, że nie da się ich inaczej zareklamować jak tylko spamem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... jeśli ma to ma być bielizna z założenia do sypialni a nie do noszenia to ja o wiele bardziej wolę stylistykę Agent Provocateur czy Ann Summers. Jakoś... więcej klasy ;) A jeśli ma też być funkcjonalnie, to zdecydowanie linia Masquerade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anxipanxi
wg mnie bardzo to odwazne nie jest, ot zwykly pseudo skorzaany komplet, ale po piewsze do tego tzeba miec biust wiekszy niz przecietna kobieta w pl ma, bo inaczej to takie cos splaszczy klate kompletnie a po drugie jak znam te komplety to pewnie stringi sa zaciagniete na pol plecow co wydluza tylek a to nie wyglada apetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche odwaznej bielizny, ale to tylko "na specjalne okazje" watpie zeby kazda panna pomykala w takiej bieliznie codziennie, chyba ze pracuje w najstarszym zawodzie swiata :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jollija
Nie no dla mnie to szczyt perwersji ten drugi komplet. Jak dla mnie to wszystko jest za odważne. ps. Chyba internauci są już przewrażliwieni, nawet jak sie pisze w negatywach to tez jest SPAM... Ja chcialam sie tylko dowiedziec, czy faktycznie sie taka bielizne w Polsce kupuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaaaa
kupuje się ale do burdeli i pod latarnie ewentualnie do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla meża i chłopaka do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka -
zgadzam się calkowiecie- do burdeli, do lasu i pod laternię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekramanka
Witam. Niekoniecznie zgodziłabym sie z opinia,ze bielizna erityczna jest niestosowna. Wszystko zalezy id gustu oraz podejscia. Nie trzeba przeciez przebierac sie w niewiadomo jakie stroje,wystarczy cos subtelnego,np tutaj mozna cos wybrac http://www.4zmysły.pl/ nie mam nic przeciwko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i do lasu można ubrac się własnie w taką bieliznę jak JEST NA LINKU mozna nie sciągac majtek tylko rozpiąć wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaWarszawianka
Dla swojego faceta tak, przecież nikt nie każde Ci w tym chodzić na miasto :) Ja mam kilka fajnych kompletów czy to body czy stringi z koszulką, sporo kupuje tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna i czasami taki komplecik się przydaje aby podsycić atmosferę w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wulgarne :)w zadnym innym kraju jak w Rosji i Polsce nie spotkalam tak wulgarnych Ludzi:Oa przede wszystkim plci zenskiej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynkagraża
ja jestem dość odważną i świadomą kobietą. po prostu wiem czego chcę od siebie i czego wymagam od mojego partnera. ostatnio postanowiłam urozmaicić nasze życie seksualne i zakupić odważną bieliznę erotyczną z pokojrozkoszy .pl .jestem bardzo zadowolona z zakupu i zresztą nie tylko ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie erotycznej bielizny chciałabym przedstawić Wam markę w Polsce może mało znaną ale według mnie wartą uwagi. Abierta Fina bo o niej mowa słynie z bardzo perwersyjnych kompletów bielizny. Skąpy krój oraz wszechobecne rozcięcia to namiastka tego czego możecie się spodziewać czego można się po niej spodziewać. Link do sklepu w który znalazłam tą markę bielizny podaje tutaj - www.erotyczna-bielizna.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieszane uczucia, dla partnera oczywiście tak, ale czy w inne miejsca to nie wiem czy to dobry pomył. Preferuje jednak bardziej klasyczne rozwiązania hahah, ale różnie to bywa i tak. Mam kilka fajnych kompletów (nie do konca to typowo erotyczna bielizna) z allinside.pl i mi się podoba :P Tak pozostaje z gustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaopatruje się zawsze tam gdzie najtaniej czyli bezpośrednio u importera.Z reszta sami zobaczcie.Bielizna erotyczna peruki sukienki legginsy.Dosłownie wszystko w mega tanich cenachhttp://allegro.pl/sklep/34194945_inter-house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci sexi bieliznę ze strony allinside.pl. Jakiś czas temu zamówiłam sobie z tego sklepu i jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kogoś interesuje naprawdę odważna bielizna erotyczna, to na pewno mogę polecić http://sexshop112.pl/79-bielizna-erotyczna Mają duży wybór rzadko spotykanych rzeczy w tradycyjnych sklepach. Robiłam u nich już zakupy i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić także stronkę E-zmyslowabielizna.pl gdzie jakość idzie w parze z niższą ceną, jak do tej pory nigdy się na nich nie zawiodłam, zawsze szybka, bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×