Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dlaczego to tak boli

Zakończyłam niezdrowy związek a teraz jestem załamana

Polecane posty

Byłam 7 miesięcy w związku z moim nauczycielem. Bardzo go kocham a on mnie. Myślałam, że dam rade poczekać, aż będziemy mogli się spotykać. Niestety przerosło mnie to. Nie miałam już siły udawać przed wszystkimi dookoła. Więc postanowiłam to zakończyć. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam. Dzieliło nas 12 lat nie byłam przy nim sobą i czułam się z nim nieszczęsliwa tęskniłam jednak to, że nie możemy sie spotykać mnie dobijało. Bo za bardzo tęskniłam. Więc wczoraj powiedziałam mu, że nie ma sensu by to ciągnąć bo już nie daje rady. Teraz jestem załamana i nie wiem co robić. W poniedzialek mam z nim lekcje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaaa
Zmien szkole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich to powinni
od razu zamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliko
ale chodzisz chociaż do gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliko
długo byliście ze sobą?może to prawdziwa miłość? to się zdarza.Dlaczego to zakończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuliko
no tak,musisz skończyć szkołe-do czerwca nie wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy ze sobą 7 miesięcy ale nie potrafiłam już wytrzymać tego że nie możemy się spotykać i że ostatnio coraz mniej rozmawialiśmy on cały czas mówił że to się zmieni niedługo i wogóle dużo mówił a nic nie robił w by cokolwiek zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się czułam bardzo samotna i nie potrafiłam już sobie poradzić z tym że tak tęsknie i postanowiłam to zakończyć bo myślałam ze tak bedzie lepiej ale czuje się tylko gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma totalna
powinnas miec zaufanie do rodzicow jesli masz takich rodzicow, ze im nie ufasz to niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne prowo
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma totalna
jestes za malo dojrzala, za mloda, zeby dusic to w sobie i nie mowic rodzicom To Ty cierpisz, nie on, wiec mysl o sobie. Albo ekspresja albo depresja, jak mowia psycholodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsdssd
a spałas juz z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko bedzie
moj byly w 3 gim.spotykal sie z taka dziwka tez nauczycielka.ona wyszla z maz a teraz okazuje sie ze sie rozwodzi bo maz ja przylapal w lozku z uczniem. taka dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×