Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawi mnie

czy po wycieciu macicy,

Polecane posty

Gość gość
A w jaskiniach to ...... tamto i sramto! K ...21 wiek a wy Pie..cie co tam babcia w pi..de wciskala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskinie były lepsze bo nie zarażano podczas badań zabiegów i nie chorowano na raka. Mieli czyste powietrze i żywność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.38 masz racje w całości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macu
Dnia 12.04.2012 o 01:54, Gość bez macicy napisał:

po operacji wycięcia macicy czy trzonu macicy kobieta jest jak wykastrowana. NIE ma juz nic do szukania na forum erotycznym a tymbardziej ...w łóżku, ani ze sobą ani z facetem ! Nie ma okresów a więc nie ma żadnego napięcia seksualnego ani pożądania. Stosunek bolesny bo za sucho i bez żadnej chęci, podniety. Można się posikać bo pęcherz uszkodzony i się posikuje na co dzień. Z wypróżnianiem też do du...y. Macica jest najważniejszym narządem seksualnym który umożliwia orgazm, Orgazm to przede wszystkim skurcze macicy (i nie tylko) a pchanie członka na siłę do suchej zwiędłej nie dokrwionej pochwy (śluzówka w zaniku) to tortura dla kobiety. Przecięte są wszystkie połączenia nerwowe i naczynia krwionośne więc nie ma już tam "czucia" ani przewodzenia bodzców seksualnych a napływ krwi w pierwszej fazie ... do tych naczyń w obrębie narządów płciowych to fizjologia i mechanizm podniecenia. Poczytajcie o tym: fizjologia orgazmu i seksualności kobiety. I nie piszcie bzdur że macica służy tylko do rozrodczości ! A panowie tutaj byli ciekawi, więc zapytam: a jak Panu by amputowano penisa...to jaki byś miał seks potem? Kobiece narządy płciowe, seksualne są przede wszystkim wewnątrz, i dlatego może nie jest to takie jasne. Po usunięciu macicy większość kobiet ma seks z głowy, opisują swoje "orgazmy" jako lekkie skurcze pochwy i bolesnośc, i zmuszają się aby ratować związki swoje albo rezygnują bo za bardzo cierpią.

Co ty za bzdury wypisujesz !!!!! Razem z macicą to ci chyba mózg wycięli, w głowie się nie mieści, że można takie bzdury wypisywać...idź kobieto do psychiatry, bo to w głowie masz problem!!! Ty chyba nie masz pojęcia co to jest seks.

Po usunięciu macicy można mieć satysfakcjonujące życie seksualne, kobieta nie odczuwa jedynie skurczy macicy (bo jej nie ma), ale może osiągnąć orgazm łechtaczkowy czy że stymulowanie pkt. G. Jestem 3 lata po tym zabiegu i mam fantastyczne życie seksualne, czasami seks 3 razy dziennie. Wszystko zależy od partnera i jego kreatywności. Gra wstępna musi być trochę dłuższa i delikatniejsza, żeby kobietą była mocno podniecona, wtedy zapomnij o suchości pochwy ☺. Radzę pogadać z lekarzem ( można pojść z partnerką do jej ginekologa), ale nie edukujcie się czytasjąc takich bzdur, jak powyżej 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przejść przez to

Jeśli amputacja jest nadszyjkowa okres jest, mały ale jest.  Seks jest przyjemniejszy,ale orgazmy słabsze. Piersi działają tak samo, można nadal karmić piersią dziecko (wiele kobiet traci macicę przy porodzie lub w pewnym czasie po porodzie). Dla faceta jest ok, dla niego nic się nie zmienia. Kobieta z jednej strony jest zdrowsza, z drugiej nigdy nie poczuje tak silnych orgazmów, jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem 2 miesiace po operacji usuniecia trzonu macicy i przy okazji jajnika i stanowczo odradzam. U mnie nie było wskazań do usuniecia oprocz tego ze jest miesniak i straszono mnie rakiem. Po operacji mialam problemy psychiczne zwiazane z kobiecoscia. Pamietajcie ze inaczej sie czuje przed a inaczej po. Jajniki już tak nie pracuja i biore htz. W organiźmie rewolucja. A ja mam komplikacje  po operacji bol w cewce moczowej niewiadomego pochodzenia. Poczytajcie ile jest komplikacji po zabiegach o przetokach, o jatrogennych uszkodzeniach pecherza moczowego. Mnie nie ma kto leczyc bo nie wiadomo co mi jest.

Moim zdaniem macice usuwać stylko ze wzgledow onkologicznych w innym wypadku nigdy. Mi ginekolog powiedzial ze w wieku 47 lat macica nie jest potrzebna. Usuniecie macicy to poważna operacja polehająca na przecieciu wielu wiazadel i tetnic macicznych. Pecherz i inne narzady sa przyszywane do scian o czym ginekolodzy nie mowia. Jajniki nie są tak unerwione bo wiele naczyń zostaje przecietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 00:05, Dan_dan napisał:

Usuniecie macicy to poważna operacja polehająca na przecieciu wielu wiazadel i tetnic macicznych. Pecherz i inne narzady sa przyszywane do scian o czym ginekolodzy nie mowia. Jajniki nie są tak unerwione bo wiele naczyń zostaje przecietych.

miałem kochankę po usunięciu samej macicy (jajniki zostały). Oczywiście miała też pozostawioną pochwę. Seks z nią był wspaniały w każdej postaci. Orgazm osiągała co prawda głównie poprzez pobudzanie łechtaczki ale mówiła, że preferowała orgazm łechtaczkowy od zawsze i tak samo było przed usunięciem macicy. Miała widoczną bliznę po tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×