Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaroslaw_1972

Ile bierzecie za sprzatanie we Wrocławiu i okolicach

Polecane posty

Gość jaroslaw_1972

Witam. Ostatnio miałem parę zapytań odnośnie sprzatania domów i mieszkań. Oczywiście pierwsze pytanie Pań to ile. Moja stawka to 9-10 zł / h. Niestety nie decydowały się na zatrudnienie mnie. Do niedawna taka stawka była prawie zawsze akceptowana. Czyżby kryzys ? Mam pytanie do osób sprzatających mieszkania i domy we Wrocławiu i okolicach. Ile bierzecie za sprzatanie ? Czy odczuwacie obecnie mniejszą ilośc decydujących się na zatrudnienie sprzatających pracodawców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdaaa
Mysle, ze moze poprostu : 1) nie byli zadowoleni z Twojej pracy 2) boja sie/nie chca miec sprzataczki męzczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw_1972
Jak mogą nie być zadowoloeni z mojej pracy skoro mnie nigdy nie zatrudniali. Przeczytaj dokąłdnie post zanim coś napiszesz. Pisze opotencjalnych pracodawcach a nie tych u których pracowałem i dalej pracuję/ A co do mężczyzny, to bzdura, że tylko kobiety dobrze sprzataja i moga pracować w tym zawodzie. Znam wielu mężczyzn sprzatajacych w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rlla
bierz za metr wysprzątanego mieszkania.10 zł to mało za tak ciężką pracę.pani do sprzątania to luksus,na który nie musi stać kazdego.100 metrów powierzchni=100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×