Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość asiok78
Lady love uaktualnij dane i nie kojarze na jakim etapie jest celownik a widzę w tabelce że powinna dostać. Ogólnie to mi ciężko spamiętać was dziewczyny która co i na jakim etapie jak nie mam tabelki. Najlepiej pamiętam lady love , karmelek amanda i paczus11 ale obiecuje że uczę się starannie i resztę też będę kojarzyć jak jeszcze trochę się wpatrzę w tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Witajcie nowe laseczki i dopisujcie się starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Wszystkim dobranoc i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?................12.03............ . Ruda Śląska Paczus11........24............8................10.02.... .. .... .......W celownik.........20.............7...............19.02... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa dalam pytajnik bo nie jestem pewna czy w tym cyklu bedziemy mieli czas na starania .. moj facet najprawdopodobniej wyjezdza i wypadaloby to wlasnie w moje plodne dni, ale to jeszcze nic pewnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
gratulacje anitka i everka! dziewczyny czy miałyscie badz macie jakies objawy ciazowe?napiszcie jakie ja czekam do 23 na@ i juz mam dość chciałąbym wiedziec co i jak ale testu boje sie zrobic na razie zaczekam kilka dni wiec was podpytuje miłego dnia wszystkim wreszcie weekend nadchodzi chociaz tak zasypany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka..
Witajcie:) Mogę się do was przyłączyć??Ja już mam rozwijającą sie fasolkę i mam termin na 7.10. możre cos napiszę o sobie..Mam 24 lata jestem z małopolski,odbywam staż w szkole podstawowej i uczę sie tam ksiegować.Obecnie siedzę na l-4,miałam ostatnio jakies niepokojące plamieia i lekarz nie pozwolił mi pracować:(Dzis mam kolejna wizyte u gina-ide pstryknąć fotę maleństwu:D Pozdrawiam wszystkie starczki i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) 🖐️ dzisiaj mój pierwszy poranek ze świadomością że będę mamą i była to moja pierwsza myśl zaraz po tym jak się obudziłam :) leże i głaskam się po brzuchu ;) dziwne uczucie, ale jestem szczęśliwa. Ja nie mam żadnych objawów. Może jeszcze za wcześnie (3 tydz.) jedyną dziwną rzeczą jest to że wieczorem ok 22 jestem niesamowicie głodna!!! Tak, że konia z kopytami bym zjadła :) A do tej pory nie jadłam kolacji (nawet nie z wyboru, tylko poprostu nie chciało mi się jeść jak juz wóciłam z pracy) Mdłości nie mam, czuję się całkiem normalnie. Dlaczego nie zrobiłaś jeszcze testu???????? Ja bym nie wytrzymała tyle czasu. Miałam (jak się okazało całkiem słuszne) obawy że jestem w ciąży, więc odczekałam tylko do mnia w którym powinnam mieć okres i pognałam po test :) Trzeba wstawac i się do pracy zbierać... Ale mi się chce 😭 ja chce do mojego P. !!! chce do mamy... !! kurcze, bez sensu się tak dowiedzieć o dziecku i być samym, nie mieć z kim się poprzytulać i pocieszyć. Ale już jutro pojadę do domciu :) 🌻🌻🌻 dla wszystkich przyszłych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja oczywiście wczoraj dostałam @ :( Cykle mam regularne 28 dni. Potem was poczytam i zmienie dane w tabelce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Witamy Nowe Dziewczyny! Ja jestem z Warszawy, ale starać sie będę dopiero od kwietnia :( Pozdrawiam! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?................12.03........... . . Ruda Śląska Paczus11........24............8................10.02.... .. .... .......W celownik.........20.............8...............19.03... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita, Everka, Tyśka... gratuluje i witam:) asiok nie dziwie się, że mnie nie pamiętasz:) pisze ale itak jestem tu mało zaóważalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou dziewczyny:):):) co tam slychac?? colewniku i jak @ przyszla?? witaj everka:) juz nie jestem tu rodzynkiem:Deverka opowiedz jak sie dowiedzialas ze bedziesz mama:) gratuluje ci z calego serduszka i zycze tutaj wszystkim kobietkom:) dziewczyny mnie chyba juz powoli dopadaja dolegliwosci ciąży....jest mi strasznie nie dobrze...nie chce mi sie wymiotowac ale ciągle jestem glodna ale nie moge na jedzenie patrzec...otwieram lodowke i mnie az skreca ze musze cos zjesc ale jestem glodna:(:(:(:( w nocy nie spie bo budzi mnie wilczy apetyt i glod ale co moge tylko jesc to chrupki kukurydziane:( pozdrawiam i zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celownik właśnie przeczytalam ze @ jednak przyszla a to zolza jedna:( kochana ale nie ma tego zlego co my na dobre nie wyszlo ...w tym miesiacu znowu mozesz w dni plodne zaszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
widze w tabelce ze tylko paczus i madziaczek żyją jeszcze nadzieją... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Celownik jak się robi taka krzywą minkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Hej dziewczynki, ja spadam na narty z mężulkiem, odstresować się, zapomnieć i poużywac życia, póki jeszcze mogę ;P hihih Trzymam za Was wszystkie kciuki nieustająco :D :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
ja zyje jeszcze nadzieja ale mam przeczucia ze chyba nic z tego byle do pon jak @ nie przybedzie ide po test kusi mnie zeby zrobic juz jutro ale chyba sie wstrzymam podswiadomie boje sie ze bedzie jedna krecha i sie rozrycze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek jutro 21 dwa dni przed @ to nawet jak ci wyjdzie jedna krecha to nawet nie masz co sie zalamywac bo to tez wczesnie ja jak robilam test to dwa dni po spodziewanej @ wyszla druga ale blada wiec jakbym robila przed to pewnei by byl negatyw:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek - dowiedziałam się wczoraj. Podejrzewałam, że istnieje możliwość że jestem w ciąży (przyszaleliśmy w dni płodne) więc odczekałam do dnia kiedy powinnam mieć @. Właściwie to chciałam poczekać z tym testem do jutra - żeby być z moim P. ale szef w pracy zaproponował imprezkę tak przy tłustym czwartku, więc stwierdziłam że jak jestem w ciąży to nie mogę pić alkoholu. Więc w trakcie pracy pobiegłam do apteki i kupiłam test. Poszłam do łazienki i nawet nie musiałam czekać tych 3 min które kazali w instrukcji obsługi. Po 5 sekundach pojawiły sie dwie wyraźne grube krechy... I tak się dowiedziałam. Najgorsze że jeszcze się z ojcem dziecka nie widziałam :( dopiero jutro będzie mógł mnie wyściskać :) nie wiem czy powiedzieć od razu rodzicom czy poczekać do wizyty u lekarza. Ale chyba powiem od razu. Tyle teraz na mnie spadło! Przeprowadzka, mieszkanie, wesele - wszystko w trybie przyspieszonym. Ale jestem szczęśliwa jak nigdy :) a co do tych ataków głodu to mnie napada ok 22, normalnie konia z kopytami bym zjadła :) i troche mnie brzuch boli 0 tak jak przed @ ale delikatniej. Narazie nie mam innych objawów. Może mi trochę niedobrze, ale to już może być tylko autosugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) jak tam humorki dzisiaj? ja dostalam@ :( :o niestety:( Asiok od kiedy bierzesz Clo?Buziaki dla wszystkich:* Witam nowe dziewczyny:):) i gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?................12.03........... . . Ruda Śląska Paczus11........24............8................21.03... .. .... .......W celownik.........20.............8...............19.03... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dopisuję się do tabelki :) też się staram z mężem.. w tym miesiącu badam sobie progesteron zeby sprawdzic czy wszystko u mnie ok. i moze monitoring cyklu. bo staram sie juz kilka cykli i nic... wiem ze to nie tak hop-siup.. dodam ze raz juz sie udalo zajsc ale to bylo chwilowe szczescie bo skonczylam w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Wiek ..... cykl staran.......termin @........miejscowosc Lady love........20............1?................12.03........... . . Ruda Śląska Paczus11........24............8................21.03... .. .... .......W celownik.........20.............8...............19.03... . .........ok. Wrocławia Anntonina........30............9...............18.03.... . .........Cz-wa Asiok78...........30..........16................16.03... . ..........ok.B-B madziaczek .....31...........1.................23.02..............Cz-wa < br /> Szusza...........27............6................24.03................O-le NICK..........Wiek......tydzien........termin porodu......miejscowosc karmelek amada.....24......7................ok.10.10.2009.....Mrągowo Everka................26......3................ok.27.10. 2009.... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączuś - szkoda że tym razem się nie udało :( ale mocno trzymam kciuki Niedobrze mi :o tym razem to napewno nie autosugestia ;) i jednocześnie mi się jeść chce... dziwne uczucie :) Hej Susza 🖐️ - u mnie to właśnie było hop-siup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka..
Everka🌼🌼GRATULUJĘ:):):):):) A piersi Cie nie bolą??Mnie w pierwszych tygodniach strasznie pobolewały,całe szcęscie później jakby mniej je odczuwasz;) Celownik[kwiatek[kochana główka do góry:) Opowiem ci pewna historie. Półtorej roku temu ginekolog z przychodni stwierdził z wyników badań z krwi ze jestem w ciązy.Radość była przeogromna mimo że plany nam sie pochrzaniły i wogóle nie planowalismy maleństwa..trzy tygodnie póxniej gdy poszłam na kolejną wizyte już do innego lekarza,ten zaś przepisał mi luteinę na wywołanie miesiaczki..Zgłupłam..Okazało się później że tamten lekarz po prostu sie pomylił..Przecież to kuźwa jak przeziębienie... Poczuliśmy sie z moim chłopakiem jakbym poroniła.Stwierdziliśmy później że przecież jesteśmy młodzi,chcemy ze soba być więc sie staralismy..Sytuacja była na tyle skomplikowana że miałam nieregularne mieiaczki i wogóle nie wiedziałam kiedy mam dni płodne:Opo roku ciągłych starań i oczekiwań na drugą kreske poddaliśmy sie:(Ja stwierdziłam że musze się leczyć,a mój facet wkręcił sobie że jest bezpłodny..zaczęłam planować studia a dziecko przełozyliśmy na później.i własnie wtedy kiedy nie myslałam obsesyjnie o tym- na tescie pojawiła sie druga kreska:)i wiem że to zabrzmi banalnie i może łatwo mi się mówi..Ale spróbuj przestać mysleć o maleństwie,traktować seks jako kolejną szansę na fasolkę a zobaczysz że bardzo prędko zobaczysz rezulataty..Niektóre moje koleżanki po dwa lata nawet próbowały,rozkraczały nogi i dosiady swojego Pana bo miały dni płodne..i własnie wtedy kiedy już przestawaly myśleć niespodzianka sie pojawiała..A ja wierzę gdzieś tam głeboko w serduchu że i Tobie się poszcęści niebawem:);)😘 A ja dziś byłam u lekarza i widziałam bijące serduszko:) a jeszcze dwa dni temu byłam na maksa przerazona gdy zauważyłam brązowe plamy na bieliźnie:OMyślałam juz wtedy o najgorszym:(A tu prosze:DFałszywy alarm:) A wy gdzie dziewczynki jestescie??co takie pustki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka..
upss nie zauważyłam poprzednich wpisów Jak wam mija wieczór dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u ginekologa dzisiaj i potwierdzil moje wczesniejsze przypuszczenia odnosnie samoistnego poronienia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×