Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość asiok78
Ja tak czekałam w zeszłym roku. Chorowałam na toksoplazmoze i lekarka ogólna powiedziała mi że dobrze że nie jestem w ciąży bo na pewno uszkodziło by to płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok az sie boje brac Clo.A moze bedziemy sie super czuly...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok nie wiesz czy biorac clo mozna tez lykac wiesiolek?chyba zaraz gdzies poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Myślę że można Ja teraz szukam właśnie ale jakiś fajnych witamin do łykania a jest tego masa do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Ja idę do spania miłej nocki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Wiecie, dzis podjelam decyzję. Rano gdy się obudziłam, sięgnęłam po termometr... I wtedy stwierdziłam: dość mierzenia temperatury, dość myślenia tylko o jednym! Niech się dzieje wola nieba z nia się zawsze zgadzać trzeba :) Witam nowe kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
Pewnie juz śpicie ale chciałam się podzielić z wami moimi przemyśleniami. Ale mi się rymło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina masz racje!!:)ja tez przestaje mierzyc!!koniec i kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anntonina
U nie cykle porobiły się nieregularne. Raz 28 raz 30, 31 a teraz 26dni. Bez sensu. Poza tym w tym miesiącu robiłam testy owulacyjne. Przez 3 dni miałam 2 krechy tyle ze moze ta jedna ciut słabsza a przez 2 krechy były równe. I bądź tu mądra kiedy ta owulacja. Temperatura tez wzrastala stopniowo i jakiegos skoku dramatycznego tez nie było. Mam to wszystko gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial ze od razu moge wracac do staran po poronieniu. a Lady Love, po czym lekarz poznal ze to samoistne poronienie? bo z tego co wiem to bez badania krwi nie stwierdzi tego jezeli sie samo oczyscilo.. w innym przypadku stwiedzi ale na oczyszczenie trzeba isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zwyczajnie-normalnie
lady love- dzecko nie masz co robic ? idz do pracy,albo zacznij sie uczyc,lepiej na tym wyjdziesz niz na robieniu dzieci w wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka...
dzieeeeń dobry:):) ja już po śniadanku na zakupki jakies planuje sie wybrac ale coś nie mam chęci na wyjście z tej ciepłej kołderki:) susza🌼no właśnie trzeba czyścic po trzy tygodniwowym zapłodnieniu??przeciez to nawet zarodka jeszcze nie ma..jak ja byłam na pierwszym usg dopochwowym lekarz zrobił fotkę maleństwa.Cały czas byłam przekonana ze to fasolka,dwa tygodnie później doszło do mnie że to był pęcherzy ciążowy w którym później rozwija sie fasolka...a jak dzidzia sie tam nie zagnieżdzi to własnie nastepuje pekniecie tego pęcherzyka i organizm kobiety samo to potrafi wyczyścić..Dobrze mówie?? Co do pomarańczy wyżej..a kogo to kuźwa obchodzi że Lady chce teraz maleństwa??Zajmij sie swoim życiem pomarańczo a nie wpierniczaj sie w kogoś zycie.To jest JEJ SPRAWA kiedy bedzie sie starała o dziecko....i Tobie nic do tego.. A wy jakie plany na dzisiejszy dzionek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny jak spedzacie sobote?ja dostalam wlasnie boli jak przed @ więc pewnie przyjdzie jutro jeszcze sie łudzę że może sie uda ale testu nie kupiłam bo wiem ze bym go dzis zrobila a moze nie ma sensu sie denerwowac dziwczyny everka i tyska i karmelek kiedy robiłyście testy w dniu spodziewanej @ czy później?pozdrawiam pewnie tu jeszcze dzis zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka...
Madziaczek🌼jeśli chodzi o mnie ja miałam nieregularne miesiaczki więc nawet jeśli okres mi sie spóźniał miesiac było to dla mnie normą..z racji tego że prowadziłam dość rozrywkowy tryb zycia raz na miesiac/póltorej kupowałam test.i zawsze było to samo... w dzień babci gdy sie obudziłam byłam strasznie niespokojna i cały czas miałam wrażenie że coś się stanie złego..Gdy poszłam do apteki po prezent dla Babci jakos odruchowo wzięłam test mimo że niczego sie nie spodziewałam..od razu zrobiłam jak przyszłam do domku i.. poszłam sprzatać..gdy po jakiś czasie przyszłam do łazienki pakować pranie do pralki i przypomniałam sobie o teście..no i były dwie kreski..oczywiscie nie wierzyłam i zaraz poszłam po drugi..o dziwo pokazał to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka...
Madziaczek a ja dziś planuje lenistwo w domku.Chróbsko mnie zbiera i gardło mnie boli jak fix:O ale w końcu mam czas na ulubiona ksiązkę i mam mase zaległości z filmami.Więc nudzic sie napewno nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek - tak, ja zrobi łam w dniu spodziewanej @ ale myśle że ze 2-3 dni wcześniej też by wyszło, tak szybko mi się te kresko pokazały :) a brzuch dzień wcześniej też mnie zaczął boleć jak na okres, wieć byłam niemal pewna że dostanę @ w terminie, a tu klops ;) także nie trać nadziei, trzymam kciuki Ja do 14:00 jestem w pracy a o 16:15 jadę do domciu i do przyszłego tatusia :) troszke się stresuję bo musze powiedzieć rodzicom. Najprawdopodobniej przyjmą to jako dobrą nowinę, ale boję sie że mama padnie z wrażenia. Wiec na wszelki wypadek zadzwonię wcześniej na pogotowie - żeby mieli jakąś karetką gotową w razie gdyby mama palpitacji dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka... z tym poronieniem to się z tobą zgodzę.. też myślę że tak jest... w tak wczesnej samo się oczyszcza... ale czasem zarodek sie przestaje rozwijac, jajo nie peka i trzeba usuwac puste jajo plodowe bo zarodka w srodku nie ma... wiec roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:)ale mialam straszna noc:(nie moglam spac tak mnie strasznie brzuch bolal:(:oDzisiaj juz lepiej:)A wieczorkiem idziemy z mezem do znajomych na piffffko:)trzeba sie troszke wyluzowac:)buka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szusza ja bylam w 3 tyg ciazy i nie mialam zabiegu.Wszystko sie samo wyczyscilo.Zarodka jeszcze nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki jak tam minoł dzionek:)?? ja nie dawno co wrocilam z olsztyna z zakupow ....sie nachodzilam chociaz nie powinnam:o paczusiu a co tam u ciebie?dostalas @?? madziaczek i jak tam @ przyszla?? bo chyba tylko wy we dwie zyjecie moze nadzieja:) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek ja zrobilam test dwa dni po spodziewanej @ i mialam blada kreska ..tzn nie az tak blada...ale wazne ze byla:) ale na to nie ma reguly jedna zrobi 2 dni przed i bedzie miala piekne dwie kreseczki a druga zrobi tydzien po i jest ale bardzo bladziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka..
Jej a co tu za pustki??:( A ja dziś dałam się wyciagnąć do mamy mojego przyjaciela i poklekotałyśmy troszkę,obejrzałyśmy romansidło na dvd i napchała mnie takimi smakołykami że zarz chyba pekne:) Gardełko nadal boli już z chrypą mówię,wypiłam dziś dużo mleka z miodem ale jakoś niewiele poskutkowało:( Nie orientujecie sie może co mogę sobie zapodać na lepsze samopoczucie?? Ciekawe jak tam Everka u rodziców.. Karmlek amanda a wiesz że mam taki sam termin porodu??:)Ale wydaje mi się że lekarz sie pomylił o tydzień..Ile ma juz twoja fasolka??ja byłam w piatek i mierzyła 2,1cm Pączuś jak minał wieczór?? Ide sobie zrobić herbatkę z soczkiem malinowym.Poczekam jeszcze chwilkę może któraś się pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, widze ze juz na mnie tu nalatuja bombowce.. zaczyna mnie to denerwowac.. Co u was slychac ciekawego? troche mnie ominelo :) musze poczytac co tutaj wypisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o panienka z okienka
wziełabys sie za nauke albo prace jakas a nie za robienie dzieci wieku 20lat, masz na to czas jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)ale sie ciiicho zrobilo:(Ja troszke sobie poleniuchowalam:)dopiero wstalam:)Karmelku dostalam @w piatek:(:oOd wtorku zaczynam brac clo:) Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
tak czytam sobie chwilke i tak sie zastanawiam,aczkolwiek nie zlosliwie Jak to mozliwe ze 20-letnie dziewczyny zamiast uczyc sie,zwiedzac swiat,rozwijac swoje pasje i poprostu bawic sie wola samowolnie i z pelna odpowiedzialnoscia pakowac sie w pieluchy No nie wierze poprostu,zenujace.. A pote chodza takie zuzyte i wyplute przez zycie trzydziestki:( I placza jak to im zle,ciezko,ze sa grube,brzydkie,nie maja pieniedzy,przyjaciol a facet kopnal je w zadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Wy to chyba rzadko ty wpadacie..A mnie chróbsko nadal trzyma-głowa,katar,gardło i mokry kaszel:(jestem już skazana na leżenie w łózku chociaż przez następne dni.. Paczus---a co to jest clo?? likto---ale nie wszystkie tu takie młode są..ja mam np 25 lat za wczęsnie myślisz jak na dzieciatko?? Spadam do łóżka z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dziecko nie jest przeszkoda, zwiedzac swiat moge z rodzina, rozwijac swoje pasje tez moge, nie widze zadnych przeszkod jezeli o to chodzi :) I nie sadze bym byla kiedys wypluta trzydziestka :) widocznie znasz malo ludzi :) Wy widzicie wszedzie jakies problemy, dla was dziecko w tym wieku to koniec swiata dla mnie to dopiero poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×