Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffghjk

__Jak wpiąć welonw hiszpańskiego koka?__

Polecane posty

Gość ffghjk

zdecydowałam się na koka hiszpańskiego- w innych mi niedobrze. Ale nie wiem, co zrobić z welonem, bo pod koka się nie da, a jak wepnę nad- to nie będzie wcale tego koka widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastas
a jaki to jest kok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjk
taki nisko upiety, tuż nad karkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu tylko nie to
nie wpinajcie welonu pod kok to tak okropnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjk
mi sie zawsze okropnie wydawało nad kokiem, bo w ogóle nie widac fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam wrazenie wlasnie ze nad kokiem to brzydko..ale faktycznie brzydko wyglada przy takiej fryzurze jak jest kok upiety wysoko a przy takim ladnie wyglada.,..no i nie martw sie gosci jeszcze sie napatrza na fryzure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam hiszpiańskiego koka i welon na koku :D wyglądało ślicznie a koka było widać, bo wystarczy dobrać do niego przezroczysty i delikatny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam koka takiego bardziej po leej stronie ucha i miałma welon na nim, potem o 24 odczepilam welon i było widac fryzurę w okazałości i kwiat, ktory mialam we wlosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia z nowogródka
można zrezygnować z welonu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghjk
ivoon prosze CIę wklej ajkieś zdjęcie swojego upiecia z welonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem. chce kok hiszpanski,ale sie zastanawiam gdzie upiac krotki welon mgielke? wolalabym pod kokiem-ale nie wiem czy sie da.. nie chce aby pan mlody byl nizszy.. czy mozna podwyzszyc koka aby byl na calej dlugosci uszu?czy wtedy welon wejdzie pod kok? no i jak to jest z welonem na koku-widac ten kok przez mgielke? :) sekata-masz jakies zdjecie jak byl upiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata tez bylabym zainteresowana jakas fota:) jesli bys miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja tez będę miała hiszpanskiego koka i welon mgiełka na nim :) jak masz ochotę to podeślę Ci fotki rożne które mam na kompie z takimi fryzurami i welonami :) tylko daj mi e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko NAD kokiem
Jeśli podpinamy welon pod kokiem, zyskujemy "szykowny" look a la zwis ścierki kuchenej :( To niestety echo mody z końca lat 80-tych, które w Polsce trzyma sie na mur :( A jest dziś równie na czasie jak "bandaże" = rękawiczki na jeden palec i osławione welony z lamówką... Welon podpina się NAD kokiem, a dzieło fryzjerki i tak będzie widać spod delikatnej mgiełki tiulu. Niestety ciągle widuje się pod ołtarzem kwintesencje "polskiej księżniczki prowincjonalnej", co to na ślubie musi mieć na sobie WSZYSTKO - piórka, falbanki, welony, koronki, naszyjnik, kolczyki, podwiązki, bukiet jak koło od malucha... i oczywiście wszystko na raz! Najgorsza wersja "na głowie": koczek z loczków, welon pod nim (w zwisie i z lamówką), w loczkach kilka sztucznych różyczek, jakiś stroiczek, a na czubku głowy diademik z Jablonexu. Kto da więcej? Dziewczyny - nie szpećcie się, inaczej będziecie wyglądać jak "panna Mariola z Koziej Wólki, co WYOBRAŻA sobie wielki świat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_sd
Też mam ten problem... Wymarzyłam sobiekoka hiszpańskiego ale takiego na boku, do którego zaden welon mie pasuje, mam miec we włosach tylko kwiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welon pod kokiem
czyli szyja w zaniku i bary jak u Pudziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka1985
PRAKTYCZNIE WSZYSTKO DA SIE ZROBIĆ WYSTARCZY TYLKO TROCHE POMYŚLEC,JEŻELIWELON JEST NA GRZEBIENIU TO WYSTARCZY TEN GRZEBIEŃ WYJĄC I FRYZJERKA JEZELI JEST SPRYTNA TO WEPNIOE GO BEZ GRZEBIENIA,NO ALE NIE WSZYSCY SA OBROTNI.MOŻESZ JESZCZE KOK UPIĄĆ O 2 CM WYŻEJ I TEŻ SPOKOJNIE WELON WEJDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka1985
NATOMIAST NIE PROPONUJE WPINAC WELONU NAD KOKIEM PONIEWAZ NIE WIEM JAKI BY TEN WELON BYŁ TO I TAK KOKA WIDAC NIE BEDZIE,CHYBA ŻE KOK JEST PODZIELONY NA 2 CZESCI I WELON ZNAJDZIE SIE PO MIEDZY NIMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerko, czyli Panna Młoda
może wyglądać jak głowonóg bez szyi i nic nie szkodzi, może zamiast welonu mieć ścierkowaty zwis podkokowy, ale to nic nie szkodzi...Bo ważne jest tylko to, żeby KOKA BYŁO WIDAĆ!!!! żeby było widać TWOJE dzieło, Pani Fryzjerko!!!!!!! noż śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flo87
nie bez kitu usmialam sie :):):) naprawde to u[iecie welonu pod fyzura to zenada. przegladalam ostatnio stare fotki rodzinne i takie cos owszem bylo modne ale w kiczowatych latach 80 i 90-gdzie praktycznie nic innego nie bylo. na tych zdjeciach WSZYSTKIE panny mlode mialy lokowanego koka (i powpinane w niego biele male kwiatuszki) duuuuuuże suknie na kolach (zwykle suknie z satyny) , obowiazkowo rekawiczki do lokcia i ten WELON.... zawsze pod fryzurą.... nie robcie tego dziewczyny, to naprawde zle wyglada... Ostatnio jak byla w swoim salonie i mierzylam suknie ktora wybralam dla beki pozakladalysmy z babka z salonu rzeczy ktore nam sie nie podobają: rekawiczki, diadem i welon pod fryzurąi futerkowe bolerko. i uwierzcie naprawde mimo ze mam piekna suknie przy dodatku tych ,,piękności: zupełnie stracila urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×