Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamadeum

Jak tanio karmić kota?

Polecane posty

Gość Kocitata
Dnia 3.02.2009 o 18:32, Gość Kamadeum napisał:

Mam kota poltora rocznego. Kryzys sprawil ze dostalam wymówienie z pracy. Zawsze kotu kupowalam saszetki kite kat i sucha karme. Teraz chcialabym ograniczyc zakup saszetek i cos sama przygotowywac zeby bylo taniej. Znacie jakies tanie sposoby dozywiania kota?

Od wielu lat mam swoje koty i psy i też dokarmiam bezdomne. Stale miałem problem z pasożytami i kleszczami i wymyśliłem psikanie karmy wywarem  z WROTYCZU i radykalnie po kilku tygodniach znikają problemy z robakami i kleszczami. Wrotycz stosowano na wsiach do odrobaczania dzieci a obecnie dodaje się do karmienia drobiu przeciw pasożytów. Info. 508157481

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

My karmimy bozita. Karma ma dobry skład o jest bez GMO . Wartko tez zajrzeć do nich do Facebooka bo piszą bardzo dużo ciekawostek dotyczących czworonogów tak jak i o swojej karmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinis

Bardzo dobra jest karma 1st Choice, to kanadyjskie karmy dla psów i kotów ale z dużża zawartością mięsa. Mnie ją hodowca polecił www.1stchoice.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu Twojej pracy. Mam nadzieję, że jakoś się ułoży. Resztki jedzenia niestety nie są wystarczające i nie każdy pokarm służy kotom. Lepiej o tym pamiętać niż potem chodzić z nim po weterynarzach. Wiem, że karmy są drogie, ale jeśli Twój kot jest do nich przyzwyczajony to nie pozbawiaj go ich całkowicie. Najwyżej karm mniejszymi ilościami, a mniejsze ilości zastępuj innymi pokarmami, takimi, które koty mogą spożywać. Poza tym kupowanie większych paczek jest najbardziej opłacalne niż pojedyncze saszetki, więc wydatki jakoś się rozłożą jeśli kupisz większe opakowanie. Najtaniej wychodzi kupowanie jedzenia w sklepie internetowym. Ja tak robię od kilu lat i myślę, że oszczędzam dużo czasu i pieniędzy. Szczególnie polecam www.zoocentrum24.pl bo mają duży wybór i dużo promocji, dzięki którym można coś ciekawego dorwać w naprawdę niedużych cenach 😄  powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

To jest trudna sytuacja ale lepiej dołożyć do karmy niż chodzić po weterynarzach i tracić pieniążki . Jak dieta będzie dobrze zbilansowana to kot będzie dobrze się czuł i nie będziesz dodatkowo tracić pieniądzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dachowiec

tanio? to może chyba wcale go nie karmic :D tylko nie wiem czy długo by wytrzymal. mój kot dostaje karme z bozity zarówno mokra jak i sucha, nie jest to jakas droga karma ale karma premium z dobrym skladem. maja spore opakowania, dość ekonomiczne. sprawdz sobie w necie ceny, a Twój kot na pewno będzie z niej zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Moim zdaniem Bozita to jednak wybór raz jakości a dwa i dobrej ceny, naprawdę skład tych karm jest bardzo dobry i zdrowy dla zwierzaka, a na zdrowiu nie ma co oszczędzać , nawet zwierza:) Małego czy wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Moim zdaniem Bozita to jednak wybór raz jakości a dwa i dobrej ceny, naprawdę skład tych karm jest bardzo dobry i zdrowy dla zwierzaka, a na zdrowiu nie ma co oszczędzać , nawet zwierza:) Małego czy wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrota

A z jakiego sklepu najlepiej zamówić karmy z Bozity żeby przyszły jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiesz co, ja na ceneo wyszukuję dobrych cen bozity i w sumie w jaki sklep bym nie kliknęła zazwyczaj jest to czas 1-2 dni roboczych, to tez zalezy od tego czy zamawiam z samego rana czy po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrota

Dzięki tak własnie zrobiłam, dziś środa jeszcze nie dotarły, ale podpowiedzcie jeszcze tylko czy wprowadzić od razu nową karmę, czy mieszać z tą do tej pory podawaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Bozita to super wybór, moim zdaniem możesz spokojnie od razu zacząć podawać nową karmę. Którą wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.11.2019 o 14:43, Gość Annkana napisał:

Bozita to super wybór, moim zdaniem możesz spokojnie od razu zacząć podawać nową karmę. Którą wybrałaś?

summa summarum bozita nie wychodzi drogo, a jakośc się zwraca w tym, że nie wydajesz kasy na weterynarza, bo Ci kot nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka33
Dnia 3.12.2019 o 13:14, madzia napisał:

ja kupuję kotu Bozita  karme  wysokiej jakości która ma dobry skład jest bez konserwantów przyjemnie pachnie, i kot ją uwielbia, jak na produkt super premium  jest w bardzo dobrych cenach.

Moja kicia tez ja lubi , tylko po niej nie ma rewolucji w żołądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ktora bozite wybrac dla kota na oko 2 miesiecznego? wlasnie przygarnelam jednego kocurka i chcialabym, zeby ta bieda dostawala lepsza karmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak tam kot autorki tematu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsa

witajcie! kupilam raz kiedys kawalek miesa tansego w stylu udko za 2,75 w biedrze, obgotowalam, dodalam warzywa makaron i ryz, blenderem- kot nie zezarl tylko oddalam dla psa mojego brata bo szkoda bylo wydanych pieniedzy na to, miesa bylo wiecej niz w puszkach puffi z biedronki ktore kupuje 2,89 kosztuja za kilo i kot sie nimi zajada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Najtaniej to trzeba  polować samemu na myszy  i podrzucac kiciosiowi😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sięczłowiek decyduje na zwierze musi mu zapewnić odpowiednie jedzenie, opieke weterynaryjna. Ja tam na jedzeniu nie oszczedzam. Dobre są karmy Josera . Nasza Psotka jest na mokrej karmie Josera Pate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszczędzajcie na pożywieniu dla kotów. Wasze sierściuchy zasługują na to co najlepsze 😸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×