Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa

chce uczyc angielskiego w szkole....co musze skonczyc?

Polecane posty

Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa

obecnie jestem na studiach II stopnia marketing ale sami wiecie ze ten kierunek nie daje szans na prace zastanaiwalam sie nad nauka angielskiego... aby uczyc w szkole musze miec skonczona filologie czy wystarczy moze jakis certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa
pewnie najlepiej fillogia angielska ale jak mam zaczynac kolejne studia to..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa
pewnie najlepiej fillogia angielska ale jak mam zaczynac kolejne studia to..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatronaKa
Wystarczy jak masz certyfikat. Czasem nawet tylko fce wystarcza. A czasem to nawet biora ludzi ktorzy nie maja certyfikatu a znaja angielski- przewaznie tak jest na wioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka zzawodu izamilowania
KartonaKa: co Ty bredzisz? W szkole panstwowej ZAWSZE trzeba miec skonczone studia,przynajmniej 1 stopnia,czyli licencjat (filologia) badz wlasnie od razu mgr.To państwowaka,tam musi sie wszystko w papierach zgadzac.Kiedys wstarczyl certfikat,dzis juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kurs karate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglistka - no to akurat nie jest prawda - wystarczy certyfikat CAE( z fce się nie spotkałam, no może w przedszkolu) żeby uczyć np. w szkole podstawowej lub gimnazjum i do tego tytuł magistra z czegokolwiek tak naprawdę + uprawnienia do nauczania, czyli studia podyplomowe kształcenia pedagogicznego, chyba, że ktoś studiował jakiś kierunek w toku którego nabył uprawnienia do nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggssgsgsg
KatronaKa- nzie zartuj w dobrej szkole to nawet CSE nei starcza, tylko zadaja CPE , FC to chyab gdzies na wsi - genealrnie jesli nei masz przygotowanie pedagogicznego i uprawnien to o tradycyjnej szkole meozesz zapomnieć - mówie powaznie :) szkoła jezykaowa w duzym meiscie to co napisałam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa
zast sie nad kolegium uam w poznaniu ale sama nie wiem w moim wieku znow kolejne studia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluniaaaaaaaaaaaaaa
a w kolegium jakw ygladaja zajecia? tak jak na filologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_23
Może warto tez rozważyc nauke np. w szkołach językowych.W nich ucza juz konkretnie pod katem danego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussska
to zalezy w jakiej szkole chcesz uczyc jak w zwyklej podstawowce czy jakiejs takiej to moze filologia angielska nie bedzie ci potrzebna i wystarczy jakis kurs np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na filologi angielskiej- tłumacz, a dodatkowo robię kurs pedagogiczny pozwalający nauczać. Mam dwie rzeczy na raz- mogę być i tłumaczem i nauczycielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby uczyć w szkole musisz być raczej po filologii angielskiej, a żeby uczyć w szkole językowej na pewno całą masę certyfikatów. Zamiast tego możesz dawać prywatne lekcje i korepetycje. Do tego raczej nie potrzebujesz certyfikatu żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uczylam w szkole angielskiego tragedia, w ogole pracaw s zkole to tragedia, ja bym wolala marketing skonczyc, i zrobic certyfikat cae o wioele wiecej szans na prace niz po samje anglistyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz kursy języka handlu
czy gospodarczego-ang. i napisz do szkół jezykowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosadka
Zapewne już Twój obecny angielski nie jest najniższym poziomie. Wystarczy dobra szkoła językowa. Angielskiego warto się nauczyć, ale zaraz robić do tego studia lub studium to chyba lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklkl
w szkolach tez nie ma pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć przygtowanie pedagogiczne. Niestety musisz mieć też wiedzę, albo znajomości. Skończyły się już czasy, kiedy angielskiego mogli uczyć wszyscy, np. przekwalifikowana rusycystka. O pracę w szkole na etat jest bardzo ciężko. Wiem, bo szukałam. Jedynie na wioskach może być łatwiej, ale za dojazd kasy Ci raczej nie zwrócą. No i dodatkowo szkły wymagają ciągłego dokształcania, więc kolejne studia to dla Ciebie tylko początek. Dodatkowo praca jest niepewna. Umowę masz przedłużaną z roku na rok i jeśli akurat będzie mniej dzieci - od razu wylatujesz, albo obcinają Ci etat i uczysz, np. 4 godziny w tygodniu albo i wcale, bo dzieci nie ma. Ogólnie ciężki kawałek chleba i ciężko się załapać. W szkołach językowych bez magistra anglistyki nie masz nawet co startować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauer

Ale dlaczego w szkole akurat? Nie lepiej sie zarejestrowac na stronce typu angielskiprywatnie.pl? Większa elastycznosc + nawet z domu sie nie ruszasz. No i kasa sie zgadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×