Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczaneczka

ślub brata, co dać?

Polecane posty

Gość kielczaneczka

hejka mój brat za niecały miesiąc się żeni. Jeden prezent już dla niego mam. Kupilismy mu z drugim bratem takiego wypasionego laptopa. Ale chciałabym dać mu jeszcze coś od siebie. Wpadłam na trochę wariacki pomysł i chcę dac mu to : http://www.allegro.pl/item544615864_poker_zetony_zestaw_karty_mata_najtaniej_promocja.html on uwielbia grać w karty, zwłaszcza od czasu do czasu z narzeczoną i kumplami przy piwku. Myślicie, ze wypada to dać na ślub?? dzięki za rady :) PS Kocham mojego Tygryska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
tak dla tygryska bedzie pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokoskaczący
No myślę że jak taki dodatkowy prezent z przysłowiowym "jajem" będzie idealny. Zestaw wygląda na bardzo fajny jeśli lubi grać w karty to mu to podaruj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka sko
o raju ale fajny ten zestaw :D bomba, na bank się ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
Jakoś niedawno często na tym forum się przewija link do tej aukcji, zdaje się, ze ktoś ostatnio miał podobny problem tylko z prezentem dla chłopaka i umieścił linka na forum "diety". ... A jeśli rzeczywiście masz problem i nie szukasz taniej reklamy swoich aukcji to przecież Ty brata znasz najlepiej, ale pamiętaj, ze to nie jest tylko jego ślub. TYLKO ICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczaneczka
co? widać ludzie zaczynają coraz bardziej się interesować grami towarzyskimi :) to chyba dobrze? poza tym sory, nie zaglądam w tematy które mnie nie interesują. A chciałam tutaj tylko zapytać o radę :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODOBNY PROBLEM
Całe szczęście że ktoś zrobił taki temat. Mam urodziny brata za 2 tygodnie i nie wiedziałam co mu kupić . Taki zestaw to idealny prezent dal niego. Ad. purpleday Jak ktoś ma problem to pisze a jak Jeszce ma dobre pomysły to Jeszce lepiej tak wiec nie wydaje mi żeby to była reklama. Zestaw kosztuje 49 zl hehe co tu reklamować/? '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
oj dobra dobra, już się nie czepiam :D Poprzebywałam trochę na kafe i już mam manie prześladowania - i wszędzie węszę podstęp, autoreklamę i prowokację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczaneczka
hehe nie no spoko :) ale nie ma się co napinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOTTOMAT
Dzięki za pomysł obczaję tą aukcję. Zestaw wygląda nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcxvxv
mitez sie podoba ,chetnie bym go kupila ale jak bede grala tylkoz moim mezczyzna to pewnie szybko nam sie znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbierany Zawsze Dobry
cxcxvxv Pamiętaj ze mężczyzna swoim zawsze można zagrać w rozbieranego. A ze znajomymi przy piwku;p ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joker poker
Ja bym dal torbe palenia ale ten zestaw do tego tez moze chyb a byc heheh! gralem troche w pokera w necie i gra jest niezla... zastanawiam sie w tym roku nad wyjazdem na WSOP... najwieksze mistorzostwa pokera w Las Vegas... w poprzednim roku glowna nagroda wyniosla 9.000.000$... dziwie sie wogole ze tak malo o tym jest mowione w Polsce - mieszkam w Londynie i zawody pokera leca normalnie w TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczaneczka
może i ja powinnam sie nauczyć grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham i dam cos fajnego
Wildze że ludziom geralnie sie podoba ten zestaw. A też jetsem w kropce co do kupna prezentu mojemu chłopakoi. Myśle ze to chyba dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to switny prezent :) ja z meżem dalismy taki prezent mojemu bratu pod choinke :) bardzo sie ucieszył zwłaszcza ze czasem z żona graja w te gierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrKupicha
Ja taki prezent kiedyś dostałem od Mojej Dziewczyny i wiecie co Wam powiem, to był chyba jeden z najlepszych prezentów jakie w życiu otrzymałem. Naprawdę ile przy tym jest zabawy i najważniejsze ze gramy razem z Moja dziewczyną i świetnie przy tym bawimy. Polecam z całego serca. Małe a cieszy ;p;;pp;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdzwy Pokerzysta
Jak juz dajesz te zetony to dodaj ksiazke do nauki pokera! To bardzo lzozona gra i jesli chcesz rywlazowac musisz nabyć ogrom wiedzy! Choc pwenie i tak większości poker kojarzy się ze speluniałą grą w której decyduje tylko szczeście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramses

Hmm... a może jednak bardziej sentymentalnie? Np. fotoksiążka? Takie rzeczy są na EmpikFoto za grosze.

Trzeba zebrać sporo fotek, poświęcić złożeniu tego sporo czasu, ale efekt powinien być super.

A co na fotki? Coś, co będzie interesować, nie będzie nijakie, ale to chyba oczywiste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×