Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkac

zmiana evry na yasminelle

Polecane posty

Gość agnieszkac

witam, mam 27lat i 15mies. córeczkę od poł roku po porodzie zabez. przez stosowanie evry, ale te plastry doprowadzały mnie do szału, odklejały się, brudziły itd dzis bylam u gin. i przepisała mi yasminelle. nie wiem co o tym myslac wczesniej brałam inne tabl. ale tyłam:( poprosiłam o cos innego.martwie sie bo wyczytalm ze to tabl. głownie dla modych dzieczyn! czy beda skuteczne w moim wypdku? powiedziała tez ze ze wzgledu na moje zylaki na nogach da cos z mniejsza dawka hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkac
nikt nie zmieniał?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka159
ja biore yasminelle i tez ktos mi napsial na forum ze to sa dla mlodych a ja mam prawie 30 na karku wiec spytalam swojego gina i zaczal sie smiac! Ja kiedys stosowalam tabletki z bardzo duza iloscia hormonow i jadlam, jadlam i jeszcze raz jadlam i zmienilam na niska dawke i teraz jest ok, apetyt normalny, ustapily tez inne skutki uboczne ktore byly odczuwalne przy tamtych, wiec mysle ze i u Ciebie moze byc lepiej:0 chociaz to sprawa indywidualna organizmu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkac
dzieki za odp:) czyli nie jestem sama:) mam nadzieję ze bedzie ok, bralam harmonet, cilest bardzo dawno temu przed planowaną ciążą i makabra! oby te były ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno być ok.Ja mam 29 lat i teraz też biore yasminelle.Wcześniej brałam femoden i harmoneti czułam się okropnie, przy yasminelle nie odczuwam w ogóle,że biorę pigułki:)3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkac
dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×