Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam konsultantki

Jest tutaj jakaś konsultantka firmy fm???

Polecane posty

Gość szukam konsultantki

Chciałabym zostać konsultantką fm i mam w związku z tym 2 pytania. Czy co miesiąc muszę zamawiać? Ile mam zarobku na jednej sprzedanej perfumie? Powiedzmy, że perfuma kosztuje 33zł to ile ja mam z tego? Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli perfumy kosztują 33.- to Ty masz na nich jakieś 9 .- zarobku, jeśli kosztują 52.- to masz około 14.- zarobku, nie musisz zamawiac co miesiąc, to fajny sposób zarabiania, a przy tym przy większych zamówieniach dostajesz gratisy i często są fajne promocje, ja już jestem rok w fm i jestem bardzo zadowolona bo perfumy dla siebie mam za darmo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem także konsultantką oriflame , ale zarobek na fm jest dużo większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku musisz zainwestować i wykupić poróbnik z perfumami - koszt około 100.- sprawdze dokładnie to NAPISZE, ale próbnik jet naprawdę bardzo ładny i zawiera wszystkie zapachy, mnie koszty zakupu ppróbnika zwróciły sie wraz z pierwszym zamówieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
Dziękuję Ci ;-) Czytałam gdzieś, że do 28 lutego ten zestaw startowy 163próbki kosztuje 99zł tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
jeśli już się zdecyduje to mogę napisać do Ciebie maila? Gdzie mogę zamówić ten zestaw startowy? Bo na stronie FM w cenniku napisane jest, że ten zestaw kosztuje chyba 150zł a znowu na stronach innych dystrybutorów jest po 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
Ja jestem z okolic Bielska Białej, dokładnie z Żywca. Czyli jak wyglądałoby to zapisanie przez Ciebie? Wysłałabyś mi umowę i próbki a ja płaciłabym przy odbiorze a później wypełnioną umowę musiałabym wysłać do firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowę wysyłam ja , teraz zmieniły sie trochę warunki- właśnie o tym czytam i ten starter to mogłabyś zamówić sobie już sama, więc jest taka możliwość żeby zapisać Cię na odległość, dowiem się dzisiaj wszystko i napisze wieczorem , możę napisz do mnie na e- mail to Ci odpisze lub napisz mi nr tel. to zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wysyłam Ci umowę na maila - ty ją podpisujesz i skanujesz i wysyłasz do mnie , później przysyłasz mi oryginał pocztą a ja go odsyłam do fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
To zróbmy tak :-p Podam Ci maila slonko17@gmail.com Jak już będziesz wiedziała dokładnie to mi napisz ;-) Jeśli jeszcze będę miała do Ciebie jakieś pytania to napisze :-)Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
a ten zestaw startowy gdzie mam zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy piszecie o tych perfumach co sprzedają "konsultanci" na ulicy? Idziesz przez miasto i zostajesz napadnięta przez "konsultanta" próbującego ci wcisnąć gówno chińskie za 30 zł...? Jeśli to o to chodzi- kokosów nie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
nie mam zamiaru chodzić po ulicy i wciskać na siłę komuś, chcę zamawiać sobie i znajomym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci wszystko powiem - zamówienia składasz przez internet lub telefonicznie - najlepiej - napisze Ci wszystko na maila tylko napisz do mnie, teraz musze kończyć bo jestem w pracy - wieczorem się skontaktujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje próbnik znajomym i próbnik sobie wędruje przez 2 tygodnie i później wraca z zamówieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to na pewno nie chodzi o perfumy sprzedawane na ulicy, jezscze sie nie spotkałam żeby ktoś je sprzedawał na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapachy są bardzo długotrwałe i niesamowcie podobne do oryginałów, tylko opakowaniem się różnią no i ceną ;-) do zobaczenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
Dobrze więc będę czekać ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez jestem konsultantka
FM, ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy bo maja bardzo dobre produkty, w przystepnych cenach. mozna na tym calkiem sporo zarobic:) a poniewaz jestem studentka to kazdy grosz sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
anet22ka napisałam do Ciebie maila, jak możesz to odpisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIK2222
zapraszam do FMGROUP. Anna.K gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentkaxkxkx
ja jestem, z Katowic, jak coś to pisz na aizdaj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_d8
Witam, jestem konsultantką FM GROUP w Gliwicach. Zapraszam bo perfumy są naprawdę fajne i godne polecenia. monikadabek22@o2.pl 508845498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmgroup
Chciałabym zostać konsultantką, szukam kogos kto mnie zarejstruje, poprowadzi- jezeli ktos ma dla mnie jakies oferty proszę o kontakt issabele95@tlen.pl !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Jeżeli chodzi o Fm Group to czy można skontaktować się z jakąś konsultantką ze swojego miasta i zamówić tylko 1 sztukę perfum czy trzeba większą ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotta87
Witam, jestem konsultantką z Gdańska :) Zapraszam osoby chętne do zakupu lub do zapisania się do firmy. Mały starter z 20 próbkami najlepiej sprzedających się zapachów damskich i męskich oraz z zestawem katalogów już za 30zł :) Piszcie śmiało w razie pytań :) aga.fmgroup@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotta87
Wystarczy, że zamówisz nawet 1 rzecz :) Chyba, że konsultantka robi inaczej. Ja należe do grupy, z którą zamawiamy wspólnie większe ilości, więc dostajemy paczkę m.in. raz w tygodniu i przyjmujemy nawet najmniejsze zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brx0
Zapraszam do współpracy i sprawdzenia produktów FM. Szczegóły pod adresem: promocjefm@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaak
Sprzedam produkty Federico Machora -perfumy , świetne długo utrzymujące się zapachy , odpowiednikami są znane drogie firmy .. -kosmetyki -make up mineralny. -chemia domowa -dla zwierząt Produkty są świetnej jakości i w bardzo niskiej oraz korzystnej cenie dla Ciebie . Produkt zamówiony u mnie zjawi się u Ciebie jeszcze w tym samym dniu. Rejon Tychy, Katowice, Oświęcim, Mysłowice ,Bieruń i Okolice . Wszystkie miasta również obok oraz dzielnice . Chcesz wstąpić do Klubu FM Group -Do Power Team ? Zajmiemy się Tobą i będziesz miał/a wsparcie teamu oraz zainwestujemy w Ciebie, jeśli jesteś konkretną osobą. Dostaniesz free starter . Odbywamy rożne szkolenia, prezentacje, spotkania integracyjne, wizaże itp Pisz: ewasitko22@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×