Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebna szyba porada

pomózcie wybrać żelazko które porzadnie wyprasuje bawełniane rzeczy

Polecane posty

Gość potrzebna szyba porada

j.w. dzis probowalam moim wyprasowac pieluch z flaneli po 2 szlag mnie trafił, potrzebuje porzadnego żelazka cena tak do 300 zł błagam pomóżcie mam góre maleńkich rzeczy do wyprasowania a czasu coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna szyba porada
nie macie żelazek w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna szyba porada
dzieki, jakies inne propozycje? w sumie moje żelazko jest podobne i mam ochote je wywalic za okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje żelazko
A ja mam PHILIPS Azur 4018 i mogę je z czystym sercem polecić. Używam od kilku lat, więc nie wiem, czy ten konkretny model jest jeszcze w sprzedaży, ale może można dostać coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne czy takie samo? Ja mam philps, w Pl i jest super. Teraz nie mieszkam w Polsce i mialam jakies badziewie niby na pare - wygladalo podobnie...a teraz kupilam Tefala i jestem wniebowzieta. Nie leje, ma mocne uderzenie pary i latwo rozprasowywuje zagiecia. jak bedziesz kupowac zelazko zwracaj uwage na moc. Te o slabszej mocy sa slabsze, a czesto obudowe maja identyczna, roznia sie tylk numerem modelu, lub kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykulec
Polecam Philips Azur GC4610/02 Steam Glide Iron. Na początku byłam zdziwiona jak można prasować tak ciężkim żelazkiem, teraz nie zamieniłabym go na żadne inne. Flanelowe pieluchy po kilku ruchach wyglądają jak wykrochmalone. Żelazko kosztowało ok 400 (jakiś czas temu widziałam w promocji w Tesco za ok 360 zł) ale uważam że to był udany zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....polecam
żelazka ze stacją parową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat teraz mam Tefal Aqua Speed 135, wcześniej Tefal Supergliss. Już nie pamiętam dokładnie ile kosztowało ale chyba w tych 300zł się zmieścisz. Odkąd pamiętam u mnie w domu zawsze był Tefal i nikt nigdy nie narzekał. Osobiście kupując żelazko zawsze wybieram te cięższe modele, bo wtedy prasowanie wymaga o wiele mniej siły:) A propos dziewczyny, jakich środków używacie do odkamieniania żelazek? Ja ostatnio kupiłam jakiś super środek za 30 zł i okazał się nic nie wart:( Może macie jakieś sprawdzone preparaty? Czy już tylko zwykły śmierdzący kamix potrafi dobrze odkamieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze to zelazka z PRLu
Teraz juz nie ma takich. Ciezkie, zwaliste, wystarczylo polozyc i juz wyprasowane ;) Serio! Mam takie do dzis, zadno inne tak swietnie nie prasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna szyba porada
też mam tefala, kosztowalo jakies 150 zł 2 lata temu, wiec jakies najgorsze nie jest niby, ale prasuje strasznie mąż przeklinał przy prasowaniu koszul, myślałam że marudzi ale mial racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalaa
Żelazko musi być dobre ja też mam jakieś tanie badziewie i zanim coś porządnie wyprasuję to mam już dość Co do żelazek z PRL'U to racja ciężkie i dobre :D Tu są takie stare żelazka można kupić ale nie wiadomo jak z ich wytrzymałością a i gwarancji na nie nikt nie da :D http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=%C5%BCelazko+prl A co do firmy słyszałam że zelmer ma dobre żelazka http://www.zelazka.com/zelazka-zelmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunrissse
ja mam wrażenie, ze teraz to większość żelazek jest na tyle dobrych, że bez większego problemu poradzą sobie z każdą tkaniną i będzie ieaalnie wyprasowana. Jeśli chodzi o konkretny model żelazek to ja mogę polecić coś co sama posiadam, coś z czego jestem bardzo zadowolona http://www.magicznaplaneta.pl/philips-zelazko-philips-gc-2930-02,id-28652 tatdam, moje żelazko, tylko, że ja mam w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam braun care style 7, jeżeli tylko masz możliwość to bierz w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×