Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przyjazna

malzenstwo a przyjazn/znajomosc z innym mezczyzna/kobieta ...

Polecane posty

mysle, ze masz racje, wczesniej czy pozniej okaze sie, ze mimo niby serdeczno-kolezenskiego ukladu, facetowi (czy w ogole ktorejs ze stron) bedzie chodzilo o cos wiecej ... sama miewalam sytuacje, ze to MI chodzilo o cos wiecej w znajomosciach z fajnymi kolegami, ale gdy okazywalo sie, ze oni nie sa na cos wiecej chetni, moje checi jakos rozplywaly sie po kosciach i nadal pozostawalismy fajnymi kumplami serdecznie do siebie nastawionymi. w tym wypadku mysle, ze najwazniejsze jest, aby to \'cos wiecej\' nie okazalo sie prawdziwym ogromnym zakochaniem na smierc i zycie ;) bo jesli to tylko ochota na odrobine romansu i erotyki, to mysle, ze da sie sprawe polubownie zalatwic, by pozostal wilk syty i owca cala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... czyli by ten co chce, a nie dostal, nie czul sie pokrzywdzony, a ten co nie dal winny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo ja tez
mam takiego wielbiciela ;) w pracy. mam go wlasnie zamiat dzis wyciagnac na miasto ze mna, zakupy, kafejka, tak jak z kolezanka, tylko ciekawe, jak to sie zakonczy. wiem, glupia jestem, ale domowe zycie i monotonia w pracy mnie wykanczaja nuda. a ten chloptas jest kochany, a sliczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ... faktycznie ciekawe jak to sie zakonczy, ale lepiej nie baw sie jego uczuciami, a jakby co, obroc wszystko w zart ;) chyba, ze to nie jest zart i chcesz miec kochanka ... ale to juz inny temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
mysle, ze dosc dobrym sprawdzianem na to, czy nasza przyjazn z osoba przeciwnej plci jest "bezplciowa" jest zapytanie siebie, czy rozmawiamy z nia tak samo szczerze i beztrosko jak z przyjacielem tej samej plci, bez kokietowania, martwienia sie co wypada, zeby dobrze wypasc, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×