Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SATC freak

Seks w wielkim miescie - jak ma na imie Mr. BIG ??

Polecane posty

Gość SATC freak

Może któraś z Was wie, bo ja oglądałam każdy odcinek i ani raz nie zauważyłam aby wyrażano się o nim inaczej niż Mr. Big albo Big. Sama Carrie zwracała się do niego bezosobowo. Czy on ma jakieś imię?? P.S. Nie chodzi mi oczywiście o imię aktora tylko o imię bohatera granego przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia_morda
mr. big to po prostu mr. big, w żadnej serii ani kinówce nie ujawniono jego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniono! Carrie ma na ekroniku od telefonu napisane John :) nie pamietam, czy to bylo na koncu ostatniego odcinka, czy w filmie konowym, ale chyba wlasnie na samym konocu ostatniego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John, właśnie pooglądałam film, to jestem na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia_morda
aha, czyli nieuważnie oglądałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupichafeel
tak na pewno John :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATC freak
Dzięki! Fajnie wiedzieć, sama oglądałam film ale nie zwróciłam uwagi, ale dupa ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Carrie
Google nie gryzą! Mr. Big (born April 7, 1955) is a fictional character in the HBO series Sex and the City, portrayed by Chris Noth. The character's name is not revealed in the series until the last episode, when his first name is revealed to be John. His last name is never disclosed in the series. Sex and the City: The Movie finally reveals his full name to be John James Preston. He is the primary on-and-off love interest of the series' protagonist, Carrie Bradshaw, who usually simply refers to him as "Big". A więc John James Preston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATC freak
fanka carrie - dzięki. Ale ja wolę kafeterię od google, myśle, że podobnie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×